czerwono czarny wypukly strupek czy plamka

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
disobedientka
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 02, 2012 10:25 pm

czerwono czarny wypukly strupek czy plamka

Post autor: disobedientka »

witam. Mam problem ze szczurkiem od paru dni zrobilo mu sie na poczatku tylniej "nogi" :) taki nie wiem czy to strupek czy plamka.. kolor taki lekko czerwono czarny, wczesniej bral zastrzyki, bo mial zapalenie, takie biale w pyszczku, jeszcze potem powiekszone wezly chlonne a teraz jeszcze to.. nie wiem co z tym zrobic, przestraszylam sie, bo to jak sie zlapie wewnatrz od dolu to takie wypukle.. Macie jakies rady? Moze przebialkowanie, bo je to co mam na obiad, wszytskim go karmie no procz kapusta i takie inne co moglyby wywolac wzdecia. Szczurki mam dwa ten drugi caly czas zdrowy, tylko ten tak ciagle choruje.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: czerwono czarny wypukly strupek czy plamka

Post autor: Paul_Julian »

Poszukaj pod "martwica".
Jesli to w okolicy robionego zastrzyku, to jest wlasnie to.

http://szczury.org/viewtopic.php?f=172& ... ca#p908938
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
disobedientka
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 02, 2012 10:25 pm

Re: czerwono czarny wypukly strupek czy plamka

Post autor: disobedientka »

znalazlam na martwicy tutaj link ( http://img.photobucket.com/albums/v739/ ... 066592.jpg ) to jest cos w tym stylu.. ogolnie jest radosny rozrabia, a miejsce podraznione ktore dotykam to w ogole nie reaguje.. a jesli to martwica to powinnam sie martwic?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: czerwono czarny wypukly strupek czy plamka

Post autor: akzi »

raczej nie ma powodów do martwienia się , za jakiś czas to odpadnie i nawet nie bedziesz wiedziała kiedy ;)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
disobedientka
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 02, 2012 10:25 pm

Re: czerwono czarny wypukly strupek czy plamka

Post autor: disobedientka »

dziekuje za szybka odpowiedz:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”