nowy sącz

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
holycrime
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 2:55 pm

nowy sącz

Post autor: holycrime »

Nie ma tu dobrych weterynarzy.
Weterynarz uznawany za najlepszego w mieście dał zastrzyk mojemu szczurowi i wdała się infekcja,która w końcu z trudem wyleczyliśmy,bo szczur się ciągle drapał.
Locorooco
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 21, 2011 12:04 pm

Re: nowy sącz

Post autor: Locorooco »

Są, polecam w Gorlicach (nie pamiętam jaka ulica) lub niedaleko media market za rynkiem :)
dominiquita
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 17, 2012 12:42 pm

Re: nowy sącz

Post autor: dominiquita »

Polecam Optimum w Nowym Sączu. Za to w Gorlicach - nikogo. Weterynarz, którego uznawałam za kompetentnego uśpił mojego szczura w sposób brutalny - zastrzykiem w serce, bez uprzedniej narkozy.
Alessa
Posty: 146
Rejestracja: wt mar 03, 2009 11:45 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: nowy sącz

Post autor: Alessa »

Za rynkiem koło media markt jest dwóch-Serwin totalny brak wiedzy (kiedys poszłam po recepte to chciał dac dawke 10cio krotnie wiekszą dopiero po moich pouczeniach zerknął łaskawie do ksiązki i przyznał racje!) drugi obok to stara lecznica państwowa tez zero wiedzy o szczurach. Optimum jest ok choć to nie typowy wet szczurzy to jak trzeba zrobi konsultacje np z wojtys albo Lewandowska otwarty na propozycje lekowe ,podobnie jak dr Kucharski z ul. Wiśniowieckiego.
Ze mną - wspomnienia
Za TM Sherlock[*], Wathson[*],Roland[*], Edek[*], Filip[*], Zuza[*] Lola [*]. .. Bazyl[*]...Fibi[*] Cleo[*] oraz Agrest - moje kochane słoneczka
bibcok
Posty: 156
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 3:38 pm

Re: nowy sącz

Post autor: bibcok »

Witam, kompletnie nie polecam weterynarza Serwin! Podam przykład co zrobił z naszym psem, gdyby nie on saba do dzis by żyła. Nasz pies zaczał sie dziwnie zachowywac ,wiec poszlismy z nim własnie do serwina , miał pobrac krew(ok ,pobrał) i oddac do analizy. Przez 4tygodnie pies sie męczył , a ,,Uczciwy weterynarz'' kłamał nas ze jeszcze nie dostał wynikow! potem okazało sie ze on ich wogóle nie wysłał! pies zaczął tracic głuch i wzrok, spadł ze schodow .... Po paru dniach musieismy go uśpić, u innego weta;( pamietam jak patrzyła na nas ,jakby wiedziała ze widzi nas ostatni raz w swoim życiu;(;( Pare dni Pan Serwin był w TV w programie UWAGA ze posyłał zdechłe nieprzebadane krowy do rzezni ..... Oczywiscie jego twarz była zasłonieta,ale moja mama odrazu poznała ten gabinet i te wszystkie a'la dyplomy na jego scianie! ODRAZAM TEGO WETERYNARZA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”