[Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
czartoria
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 30, 2011 4:58 pm

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: czartoria »

Malutki Tweety (rączki i pysio umorusane gerberem):
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

czyzby jeden z diablatek herbatki chcial sie napic? :-) caly czas 3mam kciuki za malucha i mam nadzieje ze bedzie mial normalne zycie! a jak z jedzeniem? u mnie czasami musialam go wyciagac z domku zeby poszedl jesc
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: wiewi »

Jezuniu jacy oni są śliczni.
Różnica pomiędzy dziewczynkami jest wstrząsająca. Mam nadzieję, że Malutkiej uda się to odrobić. Patrząc na to czego dokonała Spinka z Dakotą myślę, że można być dobrej myśli :) Jeśli nic innego jej nie dolega :)

Czartoria czy ten beżyk w towarzystwie czarno-białych przystojniaków to moje maleństwo? :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
czartoria
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 30, 2011 4:58 pm

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: czartoria »

julia2s pisze:czyzby jeden z diablatek herbatki chcial sie napic? :-) caly czas 3mam kciuki za malucha i mam nadzieje ze bedzie mial normalne zycie! a jak z jedzeniem? u mnie czasami musialam go wyciagac z domku zeby poszedl jesc
kawki chciał się nasz diabełek napić ;)
malutki chętnie i dużo je, ale jak był z braćmi to nie miał szans przy misce;

wiewi, beżyk z diabełkami to Twój beżyk
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

wlasnie uswiadomilam mojej drugiej polowce ze malutka zostaje u nas. powiedzial tylko "ja pier***, siedem szczurów". chyba sie zgodzil, a przynajmniej przyjal to do wiadomosci :-)
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: wiewi »

Moje słodkościii :D:D
Czartoriaaaa, a macie może jakieś jego zdjęcie en face? :) (tu Wiewi robi oczy kota ze Shreka ;) )
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
czartoria
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 30, 2011 4:58 pm

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: czartoria »

Ni ma :P Dziś już dzieciaczki wróciły do klatki. Jutro spróbuję mu zrobić en face ;)
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: wiewi »

Dzięki dzięki :D
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: jestemsen »

Kurcze, ale biedny ten Tweety. taka kruszyneczka :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: molll »

Ależ biedactwo ten tweety... widać że nie czuje się za dobrze... Mam nadzieję że się szybko wykuruje i wydobrzeje! Spinka Twój przykład jest tu idealny :) Wodogłowia jako tako nie widać specjalnie na pierwszy rzut oka, a zmrużone oczka to myśle że obiaw raczej złego samopoczucia niż słabego wzroku chociaż powiem szczerze- że nawet z doświadczenia wiem że słaby wzrok to dla szczurków mały kłopot, praktycznie wcale im to nie przeszkadza i nawet ciezko zauwazyć że coś jest nietak. Mój pralinek od dziecka miał prawie zerowy wzrok i można było to zauwazyć jak np sprzątałam w klatce, wyciągnełam drabinki żeby je wyczyścić to ona i tak ustawiała się w miejscu gdzie były i próbowała na nie wejśc mimo że ich nie było. W większości posługuje się swoją genialną pamięcią i słuchem bo węch chyba tez miała nie za dobry ale jak mówie- wszystko to nie przeszkodziło jej w osiągnieciu sędziwego wieku :)
Ale bombelki przesłodkie :) filmiki filmiki pokazujcie!!! jestem ciekawa czy zachowują się podobnie do moich kluch :)
I julia wkońcu weta odwiedziła - super :) a julia możesz im ten beta co ci zostawiłam dawać śmiaało wszystkim :) ja swoim maluchom tez go podaje w maleńkich ilościach bo mam w domu dwie chore babcie i mimo że nie mają ze sobą bezpośredniej styczności - lepiej dmuchać na zimne ;)
miziaki dla wszystkich klusek :*
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

no wlasnie daje im to a jeszcze ania w domu to miala i dala mi pare :-)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: molll »

no i ok :) ile jeszcze maluchów jest u Ciebie? pojechało... 7 już? czy coś poknociłam? czyli 6 jeszcze u Ciebie?
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: spinka2430 »

wiewi pisze:Jezuniu jacy oni są śliczni.
Różnica pomiędzy dziewczynkami jest wstrząsająca. Mam nadzieję, że Malutkiej uda się to odrobić. Patrząc na to czego dokonała Spinka z Dakotą myślę, że można być dobrej myśli :) Jeśli nic innego jej nie dolega :)
molll pisze:Ależ biedactwo ten tweety... widać że nie czuje się za dobrze... Mam nadzieję że się szybko wykuruje i wydobrzeje! Spinka Twój przykład jest tu idealny :)
Dzięki dziewczyny :) to miłe :) I faktycznie jeśli maluchom nic innego poważnego nie dolega to przy dobrej opiece, dobrej diecie maluchy staną na nogi ;) ja też byłam załamana jak Dakota do,mnie trafiła po wizycie od weta ryczałam ze mała nie przeżyje kolejnych dwóch dni a tu prosze wielka kluska sie z niej zrobiła i skończyła juz dwa miesiące :) jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za maluszki :)
Obrazek
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

8 w nowych domkach a 5 u mnie. czyli w sumie jeszcze tylko 3 czekaja na transport ale moze to i dobrze, bo i tak antybiotyki dostaja
Awatar użytkownika
czartoria
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 30, 2011 4:58 pm

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: czartoria »

wiewi, póki co nie udaje mi się zrobić ostrego zdjęcia z przodu :( bez lampy są rozmazane, a z lampa wychodzi prawie biała plama...
jedna bździdzia już poszła dziś do nectariny
Tweety grzeje dupcię na butli z gorącą wodą, otoczony polarkami i ustawiony przy kaloryferku. Był ze mną w pracy celem dostawania papu co godzinkę/dwie. Maluszek jest przekochany. Filmik jutro spróbuję nagrać. Dziś baterie już zdechły.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”