Wałbrzych/ Świdnica/ Wrocław dwie małe samiczki od stycznia

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Wałbrzych/ Świdnica/ Wrocław dwie małe samiczki od stycz

Post autor: Martasz »

no więc zawsze jeździłam do piaseckiego do wrocławia, ale z przyczyn finansowych musiałam zrezygnować i jeżdżę teraz do dr Sylwii Skwiry tu w Wałbrzychu. Duże kolejki są do niej, i początkowo się zapierała, że nie miałaby nawet jak zrobic szczurowi badania krwi czy rtg ale w sumie we wrocławiu nam takich szczegółowych badan nikt nie robił, i dała się przekonać, osłuchuje moje dziewczyny, chomika mi postawiła z powrotem na nogi.. :)
Maluchy mają się co raz lepiej, tylko tłuką się miedzy sobą... ustalają chyba kto jest ważniejszy... trzeba im poświęcać dużo uwagi, często brać je na ręce, póki co nie wypuszczałabym ich z kolan, Czarna pod wpływem impulsy spiepsza gdzie popadnie.. trzeba je najpierw solidnie oswoić. hmmm co do zdrówka, już tak nie kichają, ale tak czy siak trzeba bedzie je zabrac do weta zeby je osłuchać. Już nie podaję im przeciwzapalnych, daje witaminki.
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Wałbrzych/ Świdnica/ Wrocław dwie małe samiczki od stycz

Post autor: Martasz »

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.
Dziewczynki znalazły domek :)
Awatar użytkownika
Darka33
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 11, 2012 2:29 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Wałbrzych/ Świdnica/ Wrocław dwie małe samiczki od stycz

Post autor: Darka33 »

Dziewczynki już u mnie :) Miałam strasznego stresa z łączeniem, ale miały już pierwszy kontakt na neutralnym terenie i zupełnie bez walk się odbyło!!! Aż mi kamień z serca spadł. Wąchały się, lizały po zapleczach ale nic! Imion jeszcze nie mają więc się nie pochwalę, ale racujemy nad tym. Rexia kicha cały czas, ma mokry nosek, podałam jej cebion i kroplę pneumolanu dla dzieci do picia, jutro kupię vibovit. W poniedziałek podjade do weta, bo jutro cały dzień w pracy.
Pozdrawiamy!
Moje dziewczyny :
Zuzka kapturka czarno-biała standard
--------------------------------------------------------
Za TM Klusia, Żelka, Kiki, Paskuda :*
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wałbrzych/ Świdnica/ Wrocław dwie małe samiczki od stycz

Post autor: Kluska123 »

Bardzo się cieszę! :) Niech rosną, będą zdrowe i żeby stworzyły idealne stadko :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”