Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Nie wiem, wydawało mi się od pierwszego dnia że z on z pysia taki pokojowy ( kiedy siedział grzecznie ), właśnie dlatego tak mnie zdziwił pierwszym napadem furii ::)

W tym tygodniu sobie daruje, bo za dużo zmian też nie dobrze ... ale może za tydzień bym go z Yogim poznać próbowała (?) zobaczymy. Docelowo wolałabym mieć jedną klatkę. No i Lili na pewno tęskni za swoimi przyjaciółeczkami ... razem z Czo i Nefertari tworzyły kółeczko wzajemnej adoracji ;)

Dziś im wysprzątam i dostaną sputniczka ^^ Razem z Lilką już ładnie sypiają razem, a jak na jednym zadrapaniu się zaczęło, tak więcej nic się nie pojawiło. Czas te klatkę umeblować porządnie. Szkoda że Lili zjada hamaki :( .
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Nietoperrr... »

Przykro mi z powodu straty czarnego słoneczka...[*]
Ale często tak jest,że ból najlepiej ukoi nowe szczęście,nawet jak początki przyjaźni są trudne ;)
Doskonale rozumiem Twoją radość,gdy w tym puchatku widzisz taką wspaniałą metamorfozę,sama mam u siebie takiego miśka,który ociekał testosteronem i agresją,a teraz wpatruje się mądrymi,spokojnymi ślepkami w ludzia i daje buziaczki :D
Twojemu dożywotniemu dt-ciakowi życzę osiągnięcia pełnego spokoju,a Tobie radości z połączonego stada - w jednej klatce ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

A tak mieszka Misiu z Lili:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Ta zielona miska na dole to łóżeczko ... niestety do swojej podstawowej funkcji się nie nadaje ::)
Miś pierwszy raz dostał żwirek. Chyba nigdy nie widział ... zamiast robić tam co trzeba, kopie zaaferowany od 10 minut.

Niedługo planuje jakąś sesyjkę dla reszty stadka.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Malachit »

A czemu miseczka się nie nadaje do tego, do czego ją stworzyli? :P w ogóle jak czysto w klatce mają, u mnie to nawet od razu po sprzątaniu tak nie jest...
W ogóle jeszcze tego nie pisałam, ale Misio jest śliczny, taki... misiowaty (przynajmniej na zdjęciach :P)
A jak on reaguje na zapach całej reszty szczurów? Czy stoją gdzieś indziej?
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Reaguje poprawnie, ale jeszcze z całym stadem go nie poznawałam.

Miska ta, od nowego robiła za spanie ... wysypywały żarcie by jeść z kuwety a w misce spać. Czysto, bo zdjęcia bezpośrednio po sprzątaniu.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Jagódka, wnusia moja.

Post autor: noovaa »

Misiowaty razem z Lilą dziś caluśki dzień siedzieli w mikro klatce razem z resztą mojego stada. Łączenie poszło ładnie.

Zadziwił mnie Yogi, który poszedł na pierwszy ogień.

Yogi to dominator, ale wygląda na to że nie jest taki odważny, kiedy przy nim stoi szczur prawie dorównujący mu wielkością ::). Yogi był grzeczny i przyjaźnie nastawiony od początku.

Następny był Ninja, wolałam najpierw do zapoznać z samcami, a później z laskami... Ninja również dobrze zareagował na obcego szczura. Nie było zgrzytów ani nic ;]

ObrazekObrazek

Po zapoznaniu w wannie, jak już zobaczyłam że raczej nagła interwencja nie będzie potrzebna, chłopcy z Lilką poszli do mikro-klatki, gdzie później dokładałam również samiczki.

ObrazekObrazek

Misiu jest nachalny i strasznie napastliwy. Niekoniecznie umie się zapoznawać, pierwsze co robi to iska ... iska mocno, namiętnie i nieprzerwanie jakiś czas, aż mu się znudzi. Tak każdego, jednego szczura ze stada ... po czym daje im spokój. Tak więc najgorzej łączenie przeszła łysa :/ ... Miś nie wiedział jak się za nią zabrać, więc ją podskubywał, ciągał za odstające uszy i brał w zęby jej łapy .. nieudolnie próbując wyiskać łyse ciało ... Podszczypywał ją, a ona się strasznie przez to wkurzała .. Co dziwne, nie zostawił ani śladu :o

Naszczęście Phantom jest cierpliwa i go nie grzmotnęła za nieładne zachowanie. Wyszczypał i przestał.

W tej chwili wszystkie są razem w klatce. Prosimy o kciuki, żeby w nocy się nie okazało że będę musiała rozdzielać ::).

Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: valhalla »

Jestem pełna podziwu dla przemiany tego szczura :) Tzn. dla sprawców tej przemiany ;)

Misiu wygląda jak sama słodycz. Widać, że był mocno spragniony stada, no ale łysej współczuję nachalnego iskania ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Były lekkie sprzeczki w nocy, ale nie znalazłam ani zadrapania, więc tylko na siebie pokrzyczały ;)

Łyse zołzie mnie wczoraj za to użarło w palca ::) Chyba wrócimy do codziennych sesji indywidualnych na łóżku. A po za tym uparła się i zjada jedno z czerwonych posłanek :( Jest okropna... takie ładniusie ... a ona co!?

Misiu przechwycił na własność sputnik na górze. Co prawda nie atakuje gości, ale chyba im coś mówi .. bo jak ktoś wejdzie, on się tylko popatrzy i ktosiu znika ::) .

Dziś demontuje klatkę Miśka i Lili i oficjalnie się chwalę: mam tylko jedną szczurzą klatkę w domu!! :D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: valhalla »

Znalazłam zdjęcia z pierwszych dni, kiedy Misiu był u mnie. Chyba różnicę widać gołym okiem (mówię tu o wyglądzie) :)

ObrazekObrazek
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Ja zmian nie widzę, bo na niego patrzę codziennie ... ale ma zdecydowanie gęstszą sierść :D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

ObrazekObrazekObrazek

Yuki już nie ma ... musiałam sobie sprowadzić drugą taką psycholkę ::)
Cały dzień znęca się nad jednym posłaniem ;P.


Obrazek
A tu... pełen relax ;)

Obrazek
A "to to" wrzucam, bo dawno nie było. Słabo widać, ale policzki ma większe niż reszte ciała ::) Cała miska karmy się zmieściła.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: emi2410 »

Ten mord w oczach łysej... ;D A z Misia to niezły słodziak jest. :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Mała klatkowa sesyja ::)



1. Yogi.


ObrazekObrazek
Obrazek - Co mnie budzisz ?! :[
Zdecydowanie nie chciało mu się pozować :P


2. Misiek.

Obrazek - Co masz? DAJ !!

ObrazekObrazek - Co to? AALLEEE BŁYSKA!
ObrazekObrazek - Takie jestem ciacho !


3. Ninja.

ObrazekObrazekObrazek
Jak zawsze nieśmiały, niekontaktowy i z głupimi minami.


4. rozCZOchrana.

Obrazek
Zdecydowanie nie chciała ze mną gadać.


5. Lili

ObrazekObrazekObrazek
Moja laleczka. Ahh największe ADHD z niej było, a teraz taka "cud dziewczyna".


6. Nefertari.

ObrazekObrazekObrazek
Ktoś jeszcze pamięta jaka była czarna jak do mnie przyjechała ? :P


7. Phantom.

ObrazekObrazek
Nie lubię Ciebie, nie lubię świata, nie lubię niczego! Odwal się!!


8. Kropka.

ObrazekObrazekObrazek
Mała popierdółka, co to jej wszędzie pełno ;) Wolała bawić się z ręką niż pozować.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

Hahaha, nadąsana łysolina rulez ;)
A ten tam z tymi policzkami to chomik czy jak :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Ten tam w kołowrotku ? Chomik córki :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”