Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paula1
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 17, 2012 8:19 pm
Numer GG: 5476654
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: Paula1 »

Wszystkich zainteresowanych tematem dziewczyn z Warszawy informuje ze minęły dwa dni odkąd szczurcie są u mnie i dziewczyny aklimatyzują się :) Najodwazniejsza Frania wyszła z klatki pierwsza juz parę godzin po przyjeździe i zwiedzila kazdy zakamarek. Dzis dołaczyła do niej Lucky. Mała Chmurka równiez wypuscila sie poza klatke ale trzyma sie raczej w poblizu. Zamkniete w klatce tylko czekaja az sie je znowu wypusci :)Zdarzaja sie bójki miedzy Lucky i Chmurka lub Lucky i Franią. Narazie rozlewu krwi nie było, moze sie wkrócte dotrą w nowym miejscu. Generalnie dziewczyny rozrywkowe, wszedzie wejda, pakuja się juz na ręce jak sie podejdzie do otwartej klatki ale puszczone luzem jeszcze uciekaja, takze pewnie jeszcze troche czasu minie zanim sie oswoja zupelnie. Chmurka podgryza palce ale juz coraz rzadziej i coraz słabiej :) Chwilowo nie mam aparatu ale jak tylko do mnie wróci wrzucę parę fotek.
Za TM: Vanilka [*]

Ze mną:Chmurka, Lucky i Frania
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: ssylvusia »

Cieszę się, że dziewczynki pomału przyzwyczajają się do nowego domku :) Jak to samiczki, wolą zwiedzać, niż siedzieć na kolankach. Taki już urok dziewczynek ::)

Bójki na pewno ustaną, razem z panią doktor, która leczyła Lucky zastanawiałyśmy się, czy to nie kwestia podawania antybiotyku, który ma intensywny zapach i przez to Chmurka i Frania mogły mieć wrażenie, że Lucky to nie ta sama Lucky i stąd wynikały konflikty ;) Ale ja wierzę, że wszystko się uloży, bo Lucky i Chmurka były bardzo, bardzo ze sobą zżyte zanim zaczęłyśmy podawać leki. A skutecznym sposobem gaszenia małych diablic była u mnie butelka ze spryskiwaczem i woda ;D

Czekamy z niecierpliwością na fotki i opowieści dalszych losów pięknych panienek :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: BlackRat »

To ja czekam na fotki :) Wymiziaj i wycałuj dziewczynki (zwłaszcza Lucky ;]) ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: xiao-he »

No no, proszę państwa oto moja Franka w nowym domku! :D Moje maleństwo, takie pocieszne i słodziutkie. Powiedziałabym nawet że to dla mnie zaszczyt że znam ją osobiście ;D
Czekam z niecierpliwością na fotki, a tymczasem mizianko dla stadka! :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: ssylvusia »

Paula, jak tam dziewczyny? Co wet powiedział po kontroli z Lucky?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: Igaśka »

Hej jak tam dziewczyny ? Przepraszam ,że się nie zainteresowałam ale nawet nie znalazłam tematu ::)
Awatar użytkownika
Paula1
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 17, 2012 8:19 pm
Numer GG: 5476654
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: Paula1 »

Dziewczyny maja sie dobrze :) Klatka juz im nie wystarcza, rozpracowuja mieszkanie na czynniki proste:) nie ma dziury i miejsca gdzie nie mogłyby wejsc. Najbradziej wszedobylska i jednoczesnie najbardziej oswojona jest Frania. przychodzi czesto na rece i sie najmniej boi ludzi. Lucky jest najbardziej zdziczala, nie garnie sie do kontaktu, ucieka, generalnie prawie nie ma z nia kontaktu, jak juz sie gdzies zaszyje to ciezko ja wydobyc, wszystkiego sie boi. mam nadzieje ze z czasem jej przejdzie ale to długo potrwa chyba. Chmurka jest odwazniejsza i czasem sama przyjdzie i nie ucieka tak przy byle ruchu, problem jest tylko u niej z gryzieniem-poza klatka jest ok ale jak sie wlozy rece do kaltki to ma chwile ze kąsa dosc mocno. Ale i to moze minie z czasem. Lucky juz nie chrumka, znaczy antybiotyk dał rade. pozostala dwojka zdrowa jak koń, rozpiera je energia. uwielbiaja jesc warzywa a miska karmy jest opróżniana błyskawicznie wiec chyba im u mnie dobrze:) wkrotce wrzuce pare zdjec w nowym lokum.
Za TM: Vanilka [*]

Ze mną:Chmurka, Lucky i Frania
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: Igaśka »

Zdjęcia zdjęcia ! Nie wiem co u Ciebie u mnie Lucky była odważna ???
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: ssylvusia »

Hmm, dziwne. U mnie Lucky garnęła się na ręce. Co prawda, bardziej z ciekawości, niż do miziania, ale jednak łatwo dało się nawiązać z nią kontakt. Na pewno z czasem jej przejdzie, samiczki jednak są mniej towarzyskie od chłopców, a u Ciebie tyle ciekawych miejsc do zwiedzania, że pewnie zanim wszystko ogarnie, to już pora do klatki :D Mam jednak nadzieję, że dziewczyny dają Ci dużo radości i wybaczasz im wszelkie mankamenty charakterków ;)

Czekamy z niecierpliwością na fotki i zaglądaj do nas częściej :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: BlackRat »

Ach śliczności ;) Wymiziaj i waycałuj nochalki ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Wikunia
Posty: 263
Rejestracja: ndz maja 23, 2010 5:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: Wikunia »

No cudowne dziewczynki :D Wszystkie bezwarunkowo wymiziaj ^^ ;)
Ze mną:
Abby, Nelly, Lulu, Maniek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37173
Obrazek
----------------------
Za TM:
Fela[*]

Pytać: http://ask.fm/WeronikaKicurek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: emi2410 »

Cieszę się, że panny mają świetny domek. :) A zwłaszcza moja Franiulka! :-* Toto takie kochane zawsze było. :) No i w końcu to mamusia przykładna, siódemkę klusków wychowała. :) Mam nadzieję, że ładnie dba o koleżanki ze stadka. :D A co u nich tak ogólnie?
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Paula1
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 17, 2012 8:19 pm
Numer GG: 5476654
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: Paula1 »

witamy, dziewczyny wlasnie buszuja w najlepsze na zabudowanym balkonie. Ostatno sie przeprowadzalam i dzieki temu maja mnostwo nowych zakamarków do odkrywania wlacznie z balkonem na ktorym jest mnostwo roznych pudel i pudeleczek. Nawiazuje ze szczurciami coraz lepszy kontakt, pewnie glownie dzieki temu ze kojarza mnie z roznymi smakolykami przynoszonymi z kuchni :) Nie mniej jednak reaguja na cmokanie, co chyba wlasnie kojarza z przynoszeniem jedzonka. Do walk dochodzi miedzy nimi juz rzadziej, chyba sie juz troche dotarły. Chmurka tez juz tak nie gryzie palców jak na poczatku, zdarza sie to sporadycznie. Dziewczyny sa przefajne, bardzo zywiolowe i czasem mam tu pokaz kotlowaniny i gonitw przez caly pokoj tam i z powrotem :) I chyba nie ma miejsca gdzie by nie potrafily wejsc, nawet na pionowe rury i po meblosciance wchodza na wys 2 m :) Pomysłow im nie brakuje w kazdym razie :)
Za TM: Vanilka [*]

Ze mną:Chmurka, Lucky i Frania
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Chmurka, Lucky i Frania czyli moja trójca :)

Post autor: Igaśka »

Hej co u dziewczyn ? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”