szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: altaj89 »

Witam,
mam bardzo przykry temat. mam 5 szzczurów - samice, 2 stare, jedna roczna i 2 młode - 4 miesiace. Kilka dni temu miałam wypadek, mam liczne złamania w tym złamanie kręgosłupa. Jestem przykuta do łóżka na kilka tygodni do 3-4 miesięcy. Nie moge nawet siedzieć, nie chodzę. W tym stanie nie jestem w stanie opiekowac sie sszczurami jak należy. Nie mam też rodziny ani przyjaciół którzy mogliby się zająć szczurami. Chcialabym baaaaaaardzo prosić, aby ktoś z Warszawy zajął się chociaż 2jką młodych samic na czas mojego leczenia. Czy jest taki ktoś? mogę dać szcury z klatką 100x70, w ktorej mieszkają. Bardzo prosze o jaka kolwiek pomoc, namiary, propozycje.

Dodałam miasto w tytule. 19hajer20
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: szczurki osoby po wypadku

Post autor: Paul_Julian »

Tutaj poszukaj :
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... &start=180

:)

Dużo zdrowia zyczę! Kuruj się koniecznie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: szczurki osoby po wypadku

Post autor: Ptaszica »

Cześć. Jeśli potrzebujesz pomocy, mogę się zaopiekować dziewczynami na czas nieokreślony. ;)
Miałam niedawno cztery dziewczyny i nie dobierałam im nowych towarzyszek, chcąc zrobić przerwę ze szczurami. Teraz dziwnie się czuję, kiedy jest tak pusto, zdarza mi się powiedzieć coś w stronę dawnego szczurzego gniazda, wejść w dział z dziecięcą żywnością z myślą o szczurach itd... Bo jeszcze miesiąc temu były u mnie, dzisiaj zmarła ostatnia, z dala ode mnie, ale w towarzystwie innego ogonka.

Klatkę mam, mieszkam pod Warszawą, mam dostęp do komunikacji miejskiej. Nie mam transporterka, mogę jednak pożyczyć. Obecnie jestem w Radzyniu, ale wracam wieczorem w środę, więc jeśli chcesz, to się odezwij.
Jeśli potrzebujesz jakiejś innej pomocy, to też się odezwij. I życzę jak najlepszego powrotu do zdrowia ;)


P.S. Zielony to kolor nadziei.
4444
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: szczurki osoby po wypadku

Post autor: unipaks »

Altaj, życzę powrotu do zdrowia, całkowitego,jak najszybciej. Jestem pewna, że spośród użytkowników z W-wy znajdą się pomocne osoby i zajmą się Twoimi ogonkami, a Ty podejmiesz leczenie nie martwiąc się o nie :) (Może dobrze byłoby umieścić nazwę miasta w tytule?) Pozdrawiam! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: Starsza Pani »

Mogę pomóc w transporcie jeśli się dogadasz z Ptaszicą a będzie akurat siarczysty mróz ;) . Albo z kimś innym, kto nie będzie miał klatki i trzeba będzie dowieźć na terenie Warszawy i niedużych okolic.
Dopisz proszę (dla ewentualnych innych zainteresowanych) co z kosztami leczenia szczuractwa (kto je pokrywa?).
Opisz swoje szczury, łatwiej będzie im DT znaleźć (gryzą? biorą leki? stan zdrowia? wiek?)
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: Ptaszica »

Gdyby sprawa dotyczyła moich starych szczurków, to bym je wzięła pod kurtkę i w drogę. Ale to są dzieciaki, które nie znają mojego zapachu, a ja ich zachowania. I nie wezmę więcej niż trzy, bo mnie w domu pozabijają. :<
4444
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: nausicaa »

altaj, potrzebujesz jeszcze pomocy?
w piątek wyjeżdza prawdopodobnie 5 dziewczyn ode mnie, więc w razie czego moge przyjąć dwójkę. 100 niestety już mi się w pokoju nie zmieści.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: altaj89 »

bardzo dziękuję za odpowiedzi i oferty.
Opiszę sytuację:
szczurki są 2 młode - ale rozmiary mają już prawie jak dorosłe. Obie roznosi energia. Jedna jest bardzo pro-człowiecza, uwielbia zabawy i kontakt z człowiekiem, bardzo aktywna. Druga jest trochę dzika - nie lubi być brana na ręce, ale naszczęscie nie gryzie.

Z dowozem nie ma problemu, mój przyjaciel zawiózł by je na miejsce z klatką lub bez.

Obie szczury na nic nie chorują, są całkowicie zdrowie, nie mają wszołów.

Opieki potrzebują prawdopodobnie na okres 2-4 tygodnie (dokladnie wszytsko będę wiedzieć w poniedziałek po wizycie kontrolnej)

Bardzo dziękuję za życzenia, jestescie wspaniali.
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: Ptaszica »

W danych mojego konta jest numer gg, jak będziesz chciała, wyślę Ci telefon. Poniedziałek mam wolny, ale możliwe, że w okolicach południa będę musiała jechać z siostrą do Międzylesia. Jak na tymczas to może nawet lepiej, bo nie przywiążę się do nich za bardzo, a w domu mnie nie będą mordować. Mieszkam w domu jednorodzinnym, pokój mam na poddaszu.

Zwierzęta: kot, który mieszka na podwórku i nie posiada instynktu (widziałam na własne oczy, jak dzika mysz się pod nim schowała!)
pies, który się boi wchodzić do mojego pokoju. Szczurami był zafascynowany, dopuki któregoś nie posadziłam na gdzbiecie. Teraz się boi ;)
papugi rodziców (jeszcze nigdy nie były puszczane z klatki, bo są świeże, również nie mają dostępu do pokoju)
myszy w ścianie?
w lecie u nas szpaki gniazdują :d
4444
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: Ptaszica »

O matko, jaka ja jestem ograniczona! Pomyślałam o wizycie mającej skontrolować mnie, a nie Twoje zdrowie! O.O
4444
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: altaj89 »

Bardzo wszytskim dziękuje za odzew i pomoc. Sprawa już jest chyba "załatwiona", szczury znalazły lokum. WIELKIE DZIĘKI WSZYTSKIM ZA CHĘĆ POMOCY, Jesteście nieocenieni :*
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: Paul_Julian »

To teraz wracaj do zdrowia !!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: szczurki osoby po wypadku - Warszawa

Post autor: Ptaszica »

Właśnie ! :)
4444
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”