[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
paulinal
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 10, 2012 2:55 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: paulinal »

Z czystym sumieniem polecam Panią dr Katarzynę Sulimę z przychodni Vetmedic. Pani doktor jest kompetentna, do każdego zwierzaka podchodzi w sposób indywidualny, rozmawia i tłumaczy wszystko dokładnie. Właśnie leczymy u niej zapalenie płucek u Pixuni, po dwóch dniach widać powoli poprawę.
danielh47
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 13, 2012 11:57 pm

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: danielh47 »

szparagi pisze: Także jeśli jeszcze raz ktoś kiedyś postanowi polecić debila z ulicy Kłosowej, to niech sobie przypomni o tym, co myśmy z nim przeżyły.
Człowiek ma zwierzęta głęboko w poważaniu. Na pierwszym miejscu stoi kasa, a no cóż, jeszcze bardziej przed nią stoi czubek jego własnego nosa. Bo się musi wyspać dureń jeden.
Witam,
Czytając opinie na temat Pana Andrzeja Zawodnego (z ul. Kłosowej), to mam wrażenie, że na tej ulicy są dwaj lekarze tak samo się nazywający. Trafiłem do Pana Andrzeja z dwoma szczurzycami. Obydwie były operowane. U jednej udało się uniknąć komplikacji, z drugą było jednak gorzej. Rozgryzła sobie ranę wraz z narządami wewnętrznymi. Została ponownie zszyta, jednak znów się rozgryzła, gdy ja już straciłem nadzieję na jej uratowanie, Pan Andrzej zaproponował zmianę ,,leczenia''. Obecnie już wiem, że to była dobra decyzja szczurzyca wyzdrowiała i jest pełni życia.
Jeśli chodzi o stwierdzenie, że na pierwszym miejscu stoi kasa, to ja się z nią nie zgadzam, na pierwszym miejscu były szczurki, które otoczył troskliwą i specjalistyczną opieką.
Biorąc pod uwagę całokształt wizyt i atmosferę w gabinecie wiem, że w razie kolejnych problemów zdrowotnych ze szczurkami pójdę do Pana Andrzeja.
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Kaliska »

Pan Zawodny ma bardzo wiele opinii zarówno negatywnych jak i pozytywnych opinii. Jestem osobiście świadkiem kilku przypadków różnych zwierzaków zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Niestety nie wiem dlaczego tak jest.
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
Awatar użytkownika
aneczka0107
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 15, 2013 8:07 pm

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: aneczka0107 »

A ja bardzo polecam lekarza weterynarii Bartosza Tarasewicza, który ma gabinet na Klonowica 11A.

lekami doprowadził do tego, że guz praktycznie sam zniknął, po czym po operacji zostało tylko kilka szwów i to bardziej po sterylizacji niż po guzie, Lili ma się świetnie, choć jest drugi dzień po operacji.

Naprawdę polecam za profesjonalizm i podejście :)
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Saaa »

NIE POLECAM!!
dr. Radosław Sieciński lub jego żona dr. Anna Z.Wilmowicz-Siecińska
ul.Kwiatowa 12 71-045 Szczecin Gumieńce
tel. 091 4832954 kom. 0605546596

Chodziłam do nich ze swoimi zwierzakami już kupe lat. Bardzo dobrze znają sie na fretkach, ale mam mocne wrażenie, że nie na szczurach. Jak już było gdzieś napisane dr Ania boi się szczurków i szanuję to ale dr Radosław hmmm jak by to określić. Po prostu nie mam do niego zaufania. Na wszoły dal preparat dla kotów FIPRex, które nie pomogły. Bez badań określił, że mój Irokez ma prawdopodobnie padaczke, która prawdopodobnie nią nie jest. z Wszołami jakę dziś do kliniki na Goleniowską i tam opiszę przypadek Irokeza i zakroplę chłopaków.
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Saaa »

Właśnie się dowiedziałam, że mamy w okolicach Szczecina Panią doktor Monikę Jurczyk, która hoduje szczurki ;) Nie wiem czy ma gdziekolwiek swój gabinet wiem tylko tyle, że na terenie Przecławia i Warzymic za darmo dojeżdża do Pacjenta ;) warto było, żeby się ktoś wypowiedział, kto u Pani doktor był lub ją sprawdzic;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
paprykarz
Posty: 26
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:30 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: paprykarz »

rroobal pisze:[NIE POLECAM/b]
Gabinet Weterynaryjny ul. Fioletowa Szczecin
-----------------------------------------------------------
Na wyniki badania sierści czekałem miesiąc.
Kiedyś długo czekałam tam na wyniki chomika ale jak zapytałam czemu to się dowiedziałam, że próbki są wysyłane do laboratorium i to od nich zależy kiedy są wyniki. Kiedyś nawet sama woziłam próbki swojego zwierzaka, zęby szybciej było.
Ze mną: nie mam już szczurków :(
Za TM: Jose,Hera, Yakuza, Gaja, Faza, Mafia
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Kaliska »

Klinika Vetmedic dr Katarzyna Sulima. Profesjonalne podejście do wszystkich gryzoni i gadów. Lekarka ma ogromną wiedzę, którą stosuje w praktyce. Uważam, że jest to absolutnie jedyna profesjonalna klinika w Szczecinie, jeżeli chodzi o zwierzęta inne niż pieski i kotki (chociaż oczywiście w tej klinice również są ci pacjenci obsługiwani na najwyższym poziomie, ale chodzi mi o to, że ktoś kto świetnie leczy pieski może tragicznie leczyć szczurki).

Klinika Vetmedic
ul. Przyjaciół Żołnierza 80A (pierwszy zjazd w lewo za Starą Cegielnią)
tel. 91 829 46 27
dr Katarzyna Sulima
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
foczafoka
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 01, 2014 12:43 pm

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: foczafoka »

To może odświeżę trochę wątek, nie ma jak aktualna informacja ;)
POLECAM
Przychodnia Małych Zwierząt na Chopina 53 - a przynajmniej młodego pana zajmującego się gryzoniami (są 2 gabinety przyjęć w środku, z tego co zauważyłam weci dzielą się na "kotki, pieski" i "gryzonie"). Ichna strona: http://www.praktyka-wet.com.pl/
Awatar użytkownika
trixychu
Posty: 21
Rejestracja: pn wrz 29, 2014 8:49 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: trixychu »

Polecam:
dr Kasia Sulima z Vetmedic
Dzisiaj była moja pierwsza wizyta i jak na razie wszystko wypadło bardzo dobrze :)

Wcześniej byłam u dr. Radosława Siecińskiego (wcześniej ul. Kwiatowa teraz Okulickiego). Nie mam zastrzeżeń, przyszłam z wykręconą z bólu szczurzycą, lekarz zdiagnozował skręt kiszki zapewne spowodowany larwami w starym jedzeniu. Niestety miał rację, po powrocie od razu sprawdziłam suchą karmę którą kupiłam na wagę (nigdy więcej!) a w niej wijące się larwy. Wet zasugerował uśpienie aby zaoszczędzić jej bólu, tak też zrobiłam.

Kilka razy byłam także z psem i szczurami na Mierzynie, ul. Spółdzielców 12 A.
Również nie mam zastrzeżeń, jedyne co mi utkwiło w pamięci to: dłuuugie kolejki, dość małe pomieszczenia które mogłyby być częściej sprzątane i ogromna liczba klientów z zestresowanymi zwierzakami.
U mnie: piesek Reksio 8)
Za TM :* Puma, Bańka, Budyń, Drops, Jerzy, Szopen, Ezio, Artyom, Federico, Śnieżyn, Stary, Paxton
somenthe
Posty: 35
Rejestracja: sob mar 29, 2014 5:44 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: somenthe »

No to dodam coś od siebie.
Serdecznie polecam Dr. Paulinę Wielowieyską (Przychodnia Weterynaryjna "PARKOWA")
Adres: Parkowa 23, Szczecin, ale także na Pomorzanach bodajże.
Pani Paulina na Parkowej przyjmuje od 12 do 15. Niesamowicie przyjazna osoba, zna się na zwierzętach. Podkreślam, że zajmuje się jedynie gryzoniami, więc jest naprawdę wyuczona w tę stronę. Zwierzaki dobrze się u niej czują.

Przychodnia Weterynaryjna "Na Warszewie"
ul. Duńska 33A
71-795 Szczecin
Nie ma problemu z przyjęciami, nawet kiedy przyszłam w kryzysowej sytuacji 15 minut przed zamknięciem. Niestety nie znam imienia i nazwiska pani, która akurat przyjmowała mojego zwierzaka. Mimo wszystko bez problemu, nawet kiedy w danym momencie nie miałam jak zapłacić za wizytę (jak mówię, kryzysowa i nagła sytuacja u mojego szczurka).
idct
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 17, 2017 7:44 am

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: idct »

Jeśli Szczecin i gryzonie to na poważnie należy brać tylko jedno nazwisko: Katarzyna Sulima

Profesjonalne podejście a przy tym bardzo dużo empatii. Do tego dobre ceny. Zdecydowanie polecam.
http://www.vetmedic.szczecin.pl/o_nas.htm
Assolisup
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 28, 2020 7:43 pm
Numer GG: 333872073
Lokalizacja: France
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Assolisup »

Torrents: Urartu: The Forgotten Kingdom
Jason Bourne 2016 720p BluRay H264 AAC-RARBG ! Samantha.
Cecilia L. Salinas
[BigButtsLikeItBig] Kelsi Monroe (Inspector Ass - 17.11.2016) rq (1k).mp4
Minecraft 1.7.2 Cracked [Full Installer] [Online] [Server List]

рџЋ¶ Documentales sobre mГєsica

Ohys Raws ??? ?? 07 TBS 1… - Assistir A SOGRA PERFEITA. Alegeri Pentru O Viata Mai Buna-Cristi Boariu - RebeccaStilles69.
l'imposteur
Hellevate (USA) - Weapons Against Their Will (2016) [[email protected] ] [Thrash/Power Metal]
Dj Mustard X Yg Type Beat 2015 Poppin

Rokia Traore - Mouneissa (1998)[FLAC] + 109 0% Naudi Nala Rose Lynn &#ff7dee; Cock Gobblers, Rose Naudi. Total Commander 9 0 RC5 Multilingual x64-dexiCast - FantasГ­as.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”