GadOOlce nie z tej ziemi

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gadoola
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 10, 2011 11:10 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GadOOlce nie z tej ziemi

Post autor: gadoola »

Wczoraj odeszła Pixi, moja mała czarodziejka. 25 lutego skonczyła by dwa lata, niestety nie dożyła urodzin. Pixi juz nie chodziła tylko pełzała, praktycznie nie jadła, nie piła, w ciagu 3 dni strasznie schudła, błędnik szwankował. Leczylam ją, wierząc ze to wylew, a nie guz. Pierwsza kuracja przyniosła poprawe, po czym znowu sie pogorszyło juz totalnie, nastepna seria leków nie dała juz rezultatów. Musiałam podjąc decyzje. Ostatnie dni spedziła śpiąc na moich kolanach, lub ze mną pod kołdrą, nie chciała leżec sama, ćhoć zazwyczaj wolała siedziec w klatce, teraz żegnała sie ze mna, jak by wiedziała ze to już jej czas....
Mam nadzieje ze podjęłam dobrą decyzje.

Byłam przy twoich narodzinach, byłam tez jak usypiałas...śpij spokojnie czarodziejko, kocham cię :* :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 50#p771150
ObrazekObrazekObrazekObrazek
w świecie - 3 male kluski Dafi ( Lili, Rysio i Boguś )
za TM- Jaś :*, Roxi, Karol, Spajki, Zeus, Dafi, Pixi, Milka [*] :*
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GadOOlce nie z tej ziemi

Post autor: Afera »

To bardzo przykre. :( Mnie też już został tylko jeden ogonek.
Planujesz kolejne?
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
gadoola
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 10, 2011 11:10 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GadOOlce nie z tej ziemi

Post autor: gadoola »

Na razie zrobie sobie chyba przerwe, bo strasznie przeżywam to jak po kolei je trace. Poza tym planuje sie przeprowadzic w najbliższej przyszłości, wiec moze w tedy zdecyduje sie na nowe stadko, ale tym razem samcze.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 50#p771150
ObrazekObrazekObrazekObrazek
w świecie - 3 male kluski Dafi ( Lili, Rysio i Boguś )
za TM- Jaś :*, Roxi, Karol, Spajki, Zeus, Dafi, Pixi, Milka [*] :*
Awatar użytkownika
gadoola
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 10, 2011 11:10 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GadOOlce nie z tej ziemi

Post autor: gadoola »

Milka, miała dwa lata i półtorej miesiąca. Odeszła nagle dzisiaj w nocy, około 4.30. Wszystko było dobrze, wczoraj wyciągnełam ją z klatki jadła mi z ręki biegała, byla tylko troche spokojniejsza, ale pomyslalam ze to moze z tęsknoty za Pixi. Wieczorem zrobiła się juz bardzo osowiała, siedziała w miejscu bez ruchu, nie chciała jesc, po za tym nie było żadnych zewnętrznych objawów, myślalam ze moze to depresja bo została sama. Myliłam się. W nocy obudził mnie jej przeraźliwy krzyk, po czym zastałam ją na dnie klatki juz nie oddychającą. Nic na to nie wskazywało, była to kwestia godzin, rano miałam z nia ich do weta. Nie wiem czy ja czegoś nie zauważyłam czy nie mogłam nic widzieć. Przepraszam cie gwiazdko że cierpiałaś. Wczoraj spałaś mi na brzuchu i wylizałas mi wszystkie palce, zawsze byłaś żywa i wesoła.

Dwa lata temu, w ten dzień na świat przyszła Pixi, od tego dnia wszystkie trzy były już u mnie : Dafi, Milka i Pixi.
Dzisiaj mija dwa lata i wszystkie mnie opuściły.

Przepraszam Milcio, że ci nie pomogałam, że bolało.
Ucałuj ode mnie Dafi i Pixi, i kicaj wesoło za TM.
Kocham <3
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 50#p771150
ObrazekObrazekObrazekObrazek
w świecie - 3 male kluski Dafi ( Lili, Rysio i Boguś )
za TM- Jaś :*, Roxi, Karol, Spajki, Zeus, Dafi, Pixi, Milka [*] :*
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GadOOlce nie z tej ziemi

Post autor: Afera »

Bardzo i przykro, wiem co czujesz, bo ja ostatnio przeszłam to samo. Trzymaj się i nie obwiniaj się o tę stratę. Niektórych rzeczy nie da się przewidzieć...[*]
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
gadoola
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 10, 2011 11:10 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GadOOlce nie z tej ziemi

Post autor: gadoola »

Ryczę... ;(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 50#p771150
ObrazekObrazekObrazekObrazek
w świecie - 3 male kluski Dafi ( Lili, Rysio i Boguś )
za TM- Jaś :*, Roxi, Karol, Spajki, Zeus, Dafi, Pixi, Milka [*] :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”