Yuki, Sora & Basia

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

Nie wiem, na razie nie mam siły myśleć nad tym. Nie wiem czy po prostu era szczurków w moim domu się nie zakończy, mimo iż mieliśmy w planach nową klatkę. Szkoda mi tylko tej Basi bo została sama. Jak była Yukichna to jakoś łatwiej mi było planować szczurze plany ;)
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

Dzisiaj Basia postanowiła nam potowarzyszyć jak przyszła do mnie znajoma :D Chyba nawet za dobrze się poczuła w towarzystwie ^^'
Obrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: kaka958 »

Ha! Szczurki muszą zajrzeć w każdą szklankę i muszą spróbować zawartości :D Następnym razem odgoń ją od szklanki a nie rób zdjęcie (just kidding) :D
Pozdrawiamy Baśkę z dziewczynami :)
ObrazekObrazek
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

Oj tam, grunt ze smakowało jej :D' I niech pozostanie tajemnicą co to na prawdę było xD'

Dupa ogólnie u nas bo nie mogę znaleźć ładnego ogonka w zoologu a odechciało mi się już szukać i czekać i chyba Basia bedzie moim ostatnim nabytkiem na obecny czas. Widocznie tak musi być, jak Basia odejdzie to koniec z gryzoniami :x
Prawie zrobi mi się miejsce na klatkę dla psa :D
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: kaka958 »

A skąd jesteś? Ja będę prawdopodobnie miała młode to możesz zaadoptować. Nie kupuj! ;) Jeśli moja Aka urodzi to spodziewam się albinosków ale nie wiem do końca bo nie wiem który to samiec *wpadka* albo beżowy kaptur albo husky :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: kalinda »

świetne ujęcie ;)
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

Z Oświęcimia, problem w tym że ja nawet nie mam jak pojechać gdziekolwiek po ogona, bo nawet adopcjom z Krk muszę powiedzieć "nie". Ale dzięki za chęci ;)
kalinda- dzieki :P

Jak w końcu dojdę w obróbce do Basiowych zdjątek to w końcu coś wkleję zeby nie było pusto ;)
Roksana1999
Posty: 131
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:52 am

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Roksana1999 »

Współczuję z powodu straty ukochanych szczurków..
Jesteś pewna, że gdy Basieńka odejdzie to koniec? Myślę, że będzie Ci w domu pusto bez szczurków, ja już teraz od kiedy jest Stacy nie wyobrażam sobie życia bez chociaż jednego szczurcia, one dają radośc w nawet najgorszych sytuacjach...
I pamiętaj, Czas trudny, nigdy nie jest czasem straconym...
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

Basia teoretycznie nie jest moja, w sumie jak siedzi sama w klatce to tak jakby ogonów już nie było, jest cicha, nie brudzi.. Pieszczoty tylko z moją mamą, ja od czasu do czasu sie z nią pobawię. Po odejściu Yuki ogony przestały mnie bawić, bo już na bank nie trafie na tak wspaniałego ogonka...
Dzisiaj zrobiłąm małe przemeblowanie w klatce, aż Basia się nie mogła w niej połąpać, chcecie zdjecia? :D
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

No i zdjatka z przemeblowania, jak pojadę na działeczke do więcej badyli jej przyniosę :D Co chwila jej jakieś zabawki dorabiam, ale to aż miłe jak rzeczy które wkładam do klatki nie są od razu niszczone :3 W reszcie szycie hamaka się opłacało '3'
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: kalinda »

Może jednak koleżankę jej - taka duża klatka. :) Jak mi została tylko Mysza to aż dziwnie było mi, że taka cisza i porządek w klatce. Teraz od niedawna mam 3kę. :) Polecam - życie wraca. ;)
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

No w sumie nie wiem. Przemyślę to, ale wątpie ze coś wypali z kolejnego ogona. Ostatnio miałam na oku ślicznego kapturka, samiczke ale następnego dnia jej już nie było :c No cóż..
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: kalinda »

Kapturki mają urok! :)
A patrzyłaś czy ktoś tu nie ma panny na wydaniu? ;)
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: Karasu »

Problem w nabyciu ogonka jest taki- nie mam jak pojechać po ogona chociażby to były Katowice.. Raz był ogonek do oddania w moim mieście to nici, bo "oddający" napisał tylko jeden post i tyle go widziano -.-
Z resztą nie chcę przepłacać, nie zależy mi na rodowodowym gryzoniu, wręcz nie chcę takiego. A w naszym najlepszym zoologu ogonki są rzadko i zaraz się rozchodzą :C
No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, widocznie tak ma być :)
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Yuki, Sora & Basia

Post autor: kalinda »

Ale przecież można jakiś transporcik znaleźć. Mi się idealnie udało - szczurka mam z okolic Łodzi i okazało się, że do mojej pracy przyszedł nowy chłopak też z okolic Łodzi i mi szczurka przywiózł. Więc nie patrzyłam tylko na moje miasto.
Można też poszukać transportu w ogłoszeniach transportowych - akurat ja tam szczęścia nie miałam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”