Angela

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Angela12
Posty: 28
Rejestracja: sob cze 09, 2012 1:56 pm

Re: Angela

Post autor: Angela12 »

na szczęście tu się tylko myła i zanim zauważyła kabel to ją przesunęłam :D

są połączone, ale jeszcze zdarzają się kłótnie, w których zwycięża najczęściej Mila. Chociaż Angela jak chce i bardzo się wkurzy to też potrafi pokazać rogi >:D
Na szczęście te małe walki są krótkie, bezkrwawe i rzadkie :)
Angela12
Posty: 28
Rejestracja: sob cze 09, 2012 1:56 pm

Re: Angela

Post autor: Angela12 »

A było już tak fajnie... Dziewczyny w miarę się dogadały to jest: śpią razem , nie gryzą się, przytulają się i tylko czasami dla zabawy powalczą ze sobą. Na wybiegach Mila biega jak szalona a Angela spokojnie zwiedza wszystko w swoim tempie. Teraz puszczam je w łazience i pierwsze co robię to chowam mydło bo Mila od razu chce je zjeść w całości...:P nie wiem dlaczego.... Może jego zapach tak jej się podoba?

No ale niestety Angela się przeziębiła, bo ktoś na noc zostawił otwarte okno w pomieszczeniu w którym jest ich klatka... To znaczy tak mi się wydaje, że się przeziębiła, bo kicha, ma porfirynę koło oczka, dużo śpi i często siusia... Już dwa razy na wybiegu jej się zdarzyło, że zrobiła duże kałuże a nie takie małe kropki...
Jutro idę na wydział weterynaryjny uwm się spytać czy mi ją przyjmą na kontrolę, albo niech polecą dobrego weta w Olsztynie...
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Angela

Post autor: majlena »

jak tam Mila i Angela?
pozdrowienia dla Milki od sióstr ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”