NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nakasha »

nastroszony jak świnia morska i normalnie mnie UŻARŁ!!!
To może uciąć mu jajka gwoli przestrogi? 8)

A dzielenie czasami jest konieczne... ja też podzieliłam swoje stado, w tym dwóch braci. Cóż, czasem nie ma innego wyboru.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: IHime »

Zły Akuku, w ramach zemsty odgryź mu jajka. >:(
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ol. »

Podżegaczki :D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Wy mnie tu nie podpuszczajcie,bo Akuku już od dawna jest na liście do odjajczenia :D
Przypadkiem wczoraj być może odkryłam powód jego agresywnych zachowań ostatnio,bo nie tylko mi się oberwało ::) Akuku strasznie zły chodził ostatnio,na wybiegach wszystkich atakował,już nawet Duszkę zamiast napastować,po prostu gryzł :P
Cały czas wyglądało to na sprawkę testosteronu.Ale pojawiła się też porfirynka,nastroszone futro i taki wyraz pyska,jak u człowieka na mocnym kacu ;) Niby nic się nie działo,oddechowo ok,wszystko w normie,tylko chodził skwaszony i zły.
Wczoraj znów próbował mnie ugryźć wieczorem,znów wielki jak opos się zrobił,a ja,żeby zahamować jego zapędy,chwyciłam go i położyłam na plecach u siebie na kolanach,dociskając dominująco.I wtedy zobaczyłam jego dolne zęby... ::)
Dłuuuuuugie,wbijające się końcami w poranione podniebienie...Momentalnie poszły w ruch cążki,sekunda i było po wszystkim.Do tego Sachol (wiem,że szczypie niemiłosiernie,ale na paskudztwa w buźce nie ma nic lepszego chyba) i chwilę później,szczur memlając językiem po nowym uzębieniu,opadł z emocji jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki,a później nawet lizał mnie po ręce :D
Jeżeli to o to tylko chodziło,to w tej chwili robię wielkie ufff... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ol. »

No i proszę, cięcie z zupełnie innej strony okazało się potrzebne :P
Też mam nadzieję Nietperku, że problem leżał w zębach i rozwiązanie nastąpiło definitywne :) (a w ogóle podziwiam, że potrafisz sobie z tym poradzić, podcinanie zębów - poza moim zasięgiem ::) )

Akuku, jesteś dobry chłopak - i bądź ! bo, widzisz, narzędzia tnące nie śpią ;)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

ol.,on jak już leży na pleckach zdominowany,to jest potulny jak baranek i nawet chyba jajca by sobie pozwolił obciąć bez narkozy! :D A tak naprawdę,to sama się zdziwiłam,że mi tak łatwo poszło ::) Wykorzystałam moment potulności,a że przycinania ząbków nauczyłam się przy Frodo,to poszło błyskawicznie.I mam nadzieję,że to był faktyczny powód jego paskudnego zachowania...
Strasznie ma to podniebienie poranione,ale gdy biorę go do smarowania ranki,to nawet nie protestuje.Jakby nagle cały ten "testosteron" z niego wyfrunął wraz z prawie centymetrem zębiszczy :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nakasha »

O rety. :P

Ale dobrze, że pozwala sobie grzebać w paszczy, nie każdy szczur jest taki uprzejmy. :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: IHime »

Ojej, bidulka zęby męczyły, a ja zła ciotka nastawałam na jego klejnoty. Oby teraz problem się rozwiązał. :-*
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: odmienna »

O masz! Bidny Czarny Charakter.... bidny Akuku....
tymczasem podejrzewam o przerost ząbków Kapsliszcze :'( . Już raz podbudowana Twoimi doświadczeniami, dałam się ponieść, ale wtedy chodziło o stareńkiego Blessiaczka dla którego wizyta u weta groziła zawałem; z Kapselkiem chyba się nie odważę.... na razie odnotowałam tylko niechęć do twardego (w tym mojej ręki; jak to jest, że Akuku tą bolącą jadaczką nadgryzanie Ciebie jednak ryzykuje? Dziwne te szczurzydła ::) ) W każdym razie trzymam kciuki za trwałą poprawę charakteru, bo co by nie mówić, jajek żal....
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: pyla »

:o samodzielne obcięcie zębów? :o
Jesteś moim miszczem ;-)
Czy to rzeczywiście była przyczyna?
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Akuku znów ma zęby przerośnięte i znów widać,że zły chodzi.Jeszcze mu do końca ranki na podniebieniu się nie zagoiły,a już za moment na nowo będzie je urażał.Tym razem pojedziemy na spiłowanie raczej,poprzednim razem to była decyzja wymuszona sytuacją,nie było innego wyjścia,bo miał te ząbki dosłownie wbite w podniebienie.
Nie wiem tylko,skąd nagle takie przerosty ząbków,dostęp do twardego jest cały czas,są ziarna,twarde chrupy z Rat Complete,jest wapno,są gałązki,suszone pieczywo...W zasadzie jest na czym te zęby piłować,a jemu przerastają :-\ Wcześniej nie było tego problemu.Nie widać,żeby jakoś krzywo rosły czy co.Mój Frodo miał kiedyś krzywe ząbki,ale po urazie szczęki.U Akuku wszystko wygląda jak najbardziej w porządku.Może coś go boli w pyszczku,czego ja nie widzę i może nie chce jeść twardego?Nie wiem.
Dlatego wolę rozwiać swoje wątpliwości u specjalisty,a przy okazji ząbki należycie spiłować.

Z innych wieści - wiecie,że mój szczur lata? :D Tosia wczoraj zamieniła się na chwilę w latającą wiewiórkę ;) Do pokoju przed wybiegiem wlazł kot,wgramolił się na pudło ze szmatkami i tam zasnął.Nikt kota nie widział i wybiegowicze w najlepsze tuptali,gdzie chcieli,Tosia oczywiście w rewiry jak najbardziej zakazane,czyli na szafki,pod szafki,za szafki,byle dalej od klatki.
I nagle spod stołu wyłoniła się kocia łapa,kot przeciągając się zrobił garba i ziewnął leniwie.W tym samym momencie jakiś niezidentyfikowany obiekt latający wystrzelił przez pokój w powietrzu,jednym susem pokonał w locie pół pokoju,odbił się od moich kolan i jak pocisk wystrzelił prosto w klatkę...Dobrze,że chociaż drzwiczki były otwarte,bo bym miała dziurę w prętach :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ann. »

Z innych wieści - wiecie,że mój szczur lata? :D Tosia wczoraj zamieniła się na chwilę w latającą wiewiórkę ;) Do pokoju przed wybiegiem wlazł kot,wgramolił się na pudło ze szmatkami i tam zasnął.Nikt kota nie widział i wybiegowicze w najlepsze tuptali,gdzie chcieli,Tosia oczywiście w rewiry jak najbardziej zakazane,czyli na szafki,pod szafki,za szafki,byle dalej od klatki.
I nagle spod stołu wyłoniła się kocia łapa,kot przeciągając się zrobił garba i ziewnął leniwie.W tym samym momencie jakiś niezidentyfikowany obiekt latający wystrzelił przez pokój w powietrzu,jednym susem pokonał w locie pół pokoju,odbił się od moich kolan i jak pocisk wystrzelił prosto w klatkę...Dobrze,że chociaż drzwiczki były otwarte,bo bym miała dziurę w prętach :D[/quote]

hahahahahahahahahahahahahahhaha, no to mnie zabiłaś tym opisem :D
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: IHime »

Biedna Tosia! ;D ;D ;D Nie mów jej, że się ciotka Hime zaśmiewa do rozpuku z jej przygody!
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: gosja1 »

Hahahahaha, ale się uśmiałam ;D Cudowny opis i przygoda niemożliwa ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ol. »

;D
(przepraszam Tosiu, aleś mi właśnie ubaw ufundowała nieziemski :D )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”