Banany

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Siwa26
Posty: 22
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 12:43 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Banan

Post autor: Siwa26 »

a jeżeli umyję banana?
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Banan

Post autor: Sky »

Pestycydy niestety nie schodzą tak łatwo z owocu/warzywa. Ewentualnie można sparzyć, ale czy to coś da - nie wiem. Moje też prędzej zjadają skórkę, niż sam środek owocu, ale po prostu im go nie daje, bo nie wiadomo, co to na sobie ma :P
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Banan

Post autor: missia »

Moje ogoniaste bananki kochają, dość często im daje bo są bogate w wiele witaminek i nie tylko ;) Ale zawsze dostają go bez skórki, skąd wogóle taki niemądry pomysł? ??? Banany nie rosną w Polsce, więc zanim do cb dotrą są codziennie spryskiwane, a zanim zerwane podlewane wszelkimi chemikaliami i ulepszaczami. No i właśnie to wszystko osadaza się na tej nieszczęsnej skórce :-\ . Maluch mógłby mieć poważne kłopoty z żołądkiem, wątrobą i jelitami :-X
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Banan

Post autor: nienazwana »

Święta prawda koleżanko!!!! Moje małe też bardzo lubią babany i myślę że są dla nich zdrowe, ale nie wpadłam na podawanie im bananów ze skórą, mówiąc szczerze ;D . Być może by ją zjadły (szczególnie jedna- potwór nienażarty), ale to my jesteśmy od tego żeby chronić nasze ogony od szkodliwych rzeczy. A tego chemicznego syfu jest na skórce od groma.................
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”