Kalarepa

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

Kalarepa

Post autor: kitten »

Nie chcę zakładać nowego tematu więc się przyłączę:
A kalarepkę można?
Lechu
Posty: 65
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 5:06 pm

Kalarepa

Post autor: Lechu »

a czemu nie??tylko nie duzo bo po kalarepce chyba moga byc wzdecia..nie wiem...ja daje swojej i jest ok...daje jak jem ale specjalnie nie daje..raz na 2miechy sie zdarzy :wink:
Awatar użytkownika
Rzepiszka
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 11, 2011 12:18 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kalarepa

Post autor: Rzepiszka »

Czy szczurki mogą jeść liście kalarepy??
Wszędzie są tylko informacje dotyczące jadalnej bulwy tego warzywa, a jak jest z liśćmi, czy ktoś się orientuje?
Ze mną: Tosia, Candy, Willy, Sora i Yumi :-)
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Kalarepa

Post autor: nienazwana »

Z tego co wiem młode listki kalarepy są bardzo bogate w witaminy i składniki mineralne podobnie jak botwinka. Niektórzy twierdzą, że są nawet zdrowsze od bulw, które mogą powodować wzdęcia. Jest tylko pytanie czy ogonek będzie chciał jeść takie listki? Moje paskudniki totalnie olewają i patrzą na mnie jak na idiotkę. Zresztą podobny stosunek mają do listków rzodkiewki, trawki, mlecza itp. zieleninek. ;D
Awatar użytkownika
Rzepiszka
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 11, 2011 12:18 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kalarepa

Post autor: Rzepiszka »

Dziękuję za szybką odpowiedź. :)
W takim razie jak mogą jeść to dostaną dzisiaj ode mnie jedzonko-niespodziankę :P , ciekawa jestem czy moim szczurzakom to zasmakuje czy też strzelą focha.
Ze mną: Tosia, Candy, Willy, Sora i Yumi :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”