Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: missia »

Czyli wszystko narazie jest Ok ;) zawsze miło patrzeć jak ogon wraca do zdrowia i jest wesoły. ;D Teraz zostaje tylko poszukwanie mu nowego domu, skoro ty nie masz już możliwości trzymania Albi, puki co dobrze że ma ten tymczasowy domek ;)

Poogłaszaj się na różnych stronach daj foty, napewno ktoś się znajdzie. ^-^
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
kasienka123-91
Posty: 47
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 2:21 pm
Numer GG: 9299239

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: kasienka123-91 »

dziś Albi "upiększyła" mi sukienke :) zaczyna pokazywac swój charakterek i bardzo lubi obgryzać moje ubrania ... jeśli ma ktos jakis pomysl jak ją tego oduczyc byłabym wdzieczna:) powoli wraca do zdrowia staje sie bardziej ufna ale potrafi ugryźć dosc mocno ;/ ale i tego powoli sie oducza Juz troszeczke przytyła wiec wygląda coraz lepiej jeszcze mamy problemy z sierscia bo jest dosc matowa ale i na to potrzeba czasu
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: Malachit »

Jak wygląda sytuacja? Szczurzyca nadal szuka domu?
Wyszukiwarka nie gryzie
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: xiao-he »

Aktualne?
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
kasienka123-91
Posty: 47
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 2:21 pm
Numer GG: 9299239

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: kasienka123-91 »

nadal aktualne Póki co ma sie dobrze dalej potrafi ugryzc ale jest bardziej ufna niż była podchodzi do reki pochłania ogromne ilosci jedzenia W porównaniu z moją Tośką to wrecz śmieszne ale w sumie lubie patrzec jak je a raczej pochłania:) chyba jeszcze nie przywykła do tego że nikt jej tego nie zabierze
Awatar użytkownika
ritczis
Posty: 18
Rejestracja: pt maja 24, 2013 8:55 pm

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: ritczis »

dlaczego nie możesz zatrzymać albinoski? chcesz żeby Twoja Tośka została sama? :( może warto ją zatrzymać? ufa Ci już trochę, i na pewno jest Ci wdzięczna, że dałaś jej nowe życie :)
ja bym ją z chęcią przygarnęła, ale jest za młoda kobietka, a poza tym mam chłopca, dla którego poszukuję kolegi bądź koleżanki wysterylizowanej. mam nadzieję, że może przemyślisz sprawę i zatrzymasz albinoskę lub znajdziesz jej wspaniały kochający domek :) powodzenia :)
a-nimka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 16, 2013 7:19 pm

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: a-nimka »

kasienka123-91, skąd jesteś? Czy samiczka byłaby wstanie bez uszczerbku na zdrowiu przejść zabieg kastracji na narkozie wziewnej u dr Ani Rzepki? Możesz zapytać swojego weterynarza, u którego leczysz tą samiczkę? Jeśli tak - byłabym chętna ją adoptować, do towarzystwa dla mojego 2-letniego Stefana, który nie dogadał się z moim drugim samcem (aktualnie już po kastracji i mieszka z samiczkami). Szukam i tak szczura po kastracji/mogącego zostać wykastrowanym, bo później będę go/ją włączać do stada samiczek (jedna nie będzie kastrowana, drugą zamierzam wykastrować jak skończy 5 miesięcy) i kastrowanego rocznego samca.
Obrazek
kasienka123-91
Posty: 47
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 2:21 pm
Numer GG: 9299239

Re: Albinoska niewidząca na jedno oczko szuka kochającego do

Post autor: kasienka123-91 »

Poki co mam teraz 4 szczuraski Albi Tośke Edwarda i samczyka uchronionego przed wezowym karmieniem a mam dosc sporo spraw na głowie i nie moge wystarczajaco sie poswiecać całej gromadce Edziu jest wykastrowany i cały czas byl z Tośka ale nie chcac dopuscic do rozmnozenia Tośke dałam do klatki z Albi a Edzia z szczuraskiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”