OPOLE,CZĘSTOCHOWA;Piękny, łagodny i samotny młody samiec

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

bonifacykot
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:22 am

OPOLE,CZĘSTOCHOWA;Piękny, łagodny i samotny młody samiec

Post autor: bonifacykot »

Witam
Po długiej wewnętrznej walce zdecydowałamsię szukać nowego domu dla Cykora.
Ma około 4 miesięcy, jest u mnie od 7 tygodni, wyrósł na pięknego, dorodnego samca husky. Początkowo Cykor spędzał z nami całe popołudnia, niestety dzieciakom przybyło zajęć pozaszkolnych i weekendowych, więc całymi dniami jesteśmy poza domem.
Wiem, że Cykor powinien dostać towarzysza (takie były plany), ale wtedy w klatce zamknięte od rana do wieczora byłyby dwa szczury. Uczę się na błędach i wiem już, że nie jesteśmy w stanie zapewnić mu/im szczęśliwego szczurzego życia :'( .
Cykor jest łagodny, kompletnie niegryzący, niezależny, nie jest miziakiem przytulakiem (może dlatego, że za mało ma ku temu okazji). No i jest smutny. Szukam dla niego lepszego domu i szczurzego towarzystwa. Wieczorem dodam zdjęcia.
eni8
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 17, 2013 5:50 pm

Re: OPOLE,CZĘSTOCHOWA;Piękny, łagodny i samotny młody samiec

Post autor: eni8 »

Witam, czy Cykor znalazł dom? Ja mam też samotnego samca, jego brat odszedł wczoraj, nie obudził się po zabiegu... My opłakujemy a Rudy szuka , patrzy na nas z wyrzutem i jest przeraźliwie smutny... Obawiam sie ,że tak długo nie pociągnie :(
Proszę o info i zdjęcia, skąd jesteście, bo ja z Wrocławia . Może by się dogadali :)
Pozdr
eni8
bonifacykot
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:22 am

Re: OPOLE,CZĘSTOCHOWA;Piękny, łagodny i samotny młody samiec

Post autor: bonifacykot »

Linki do zdjęć
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/555 ... ebde9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79d ... e8c27.html

Zgłosił się zainteresowany zaszczurzony, ale z daleka, na tę chwilę sprawa utknęła, więc wciąż szukamy domu. Jestem z Opola, bywam w Częstochowie. Wrocław -rzut beretem ;D . W sprawie ewent. szczegółów proponuję PW.
SweetRose542
Posty: 34
Rejestracja: wt lis 01, 2011 2:04 pm
Lokalizacja: Opole

Re: OPOLE,CZĘSTOCHOWA;Piękny, łagodny i samotny młody samiec

Post autor: SweetRose542 »

Cykor znalazł domek? :)
Ze mną: Nina, Nadia, Kaśka :)
Za Tęczowym Mostem: Jessie [*] :(
Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”