skorupka ślimaka w karmie JR Farm

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

skorupka ślimaka w karmie JR Farm

Post autor: molll »

Hej, piszę do was bo nie wiem co myśleć o tym co dziś znalazłam z moja znajoma przeglądając i podziwiając moje zamówienie z zooplusa. Otóż w karmie JR Farma wellness znalazłyśmy skorupkę od ślimaka! Karmy mam jeszcze zamknięte ale próbuję teraz znaleźć ów skorupiaka żeby cyknąć fotkę ale zgubił się gdzieś w tłumie... Powiedzcie mi czy jest się czym martwić? czy ślimaczek świadczy o jakimś zaniedbaniu od strony producenta? Odkąd kupuje karmy tej firmy, byłam wręcz zachwycona jakościa ich produktów a teraz takie coś? Spotkał się ktoś z was z czyms podobnym?
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: skorupka ślimaka w karmie JR Farm

Post autor: lovekrove »

Ja powiem tak: choćby nie wiem jak dobra była karma w każdej może się coś znaleźć. Słyszałam np. o wypalonym papierosie w Timmie, ja sama w karmie Vilmie znalazłam patyczki i niebieską tasiemkę. Nie wiem jak przebiega produkcja karm dla zwierzy, ale to się po prostu zdarza. Skorupkę ślimaka wywalić i tyle, jak Ci się chce to zgłaszać i wymieniać. Trzeba zwyczajnie uważać jak się sypie do miseczki, przejrzeć ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: skorupka ślimaka w karmie JR Farm

Post autor: noovaa »

Ja bym tą karmę podała, ale napisałabym w tej sprawie do sklepu z którego kupiłaś.

Zooplus zwracał mi pieniądze za karmy pełne moli, a za niewielkie zaniedbania dostawałam rekompensatę w postaci zniżki na następne zamówienie, więc zgłosić ogólnie warto ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: skorupka ślimaka w karmie JR Farm

Post autor: molll »

No właśnie oprócz tego skorupiaka nie znalazłam nic niepokojącego w żadnej z karm ale z tego co mówicie i tak mam lepiej niż jakbym znalazła tam jakiegoś peta czy inne badziewie. Kiedyś swego czasu w trocinach naciełam się na deseczke z gwoździami (to było dopiero) ślimaka pewnie wyrzuce i resztę dokładnie raz jeszcze przed użyciem obejrze.
Ale macie racje, zapoluje dziś na zdjęcie skorupki raz jeszcze i zgłoszę sprawę.
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: skorupka ślimaka w karmie JR Farm

Post autor: IHime »

Sprawdź najpierw skład karmy na opakowaniu, niektórzy producenci wykorzystują mielone skorupy jako dodatek mineralny (w karmach dla psów to norma), więc stąd może pochodzić nieprzemielona skorupka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”