Gizmo, Loki, Gus, Frodo i pies ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

Fredzio dziękuje za życzenia ;)

Chłopcy mają się świetnie, Fredziowa kulka na pachwinie nie rośnie całe szczęście, ale nadal obserwujemy. Gex jest nieszczęśliwy z powodu osiatkowanej klatki no ale trzeba było zakończyć te nocne wędrówki ::) Tarzan ma od dawna zły okres, pierw wygryzł dziurę w kuwecie przez którą wszyscy umieli przejść, a jak dziurę zakryłam to zaczął mi obgryzać dywan na wybiegu ::) Radarek to za dnia aniołek :D hamaków nie niszczy, psa nie zaczepia, nikogo nie gryzie, ale wieczorem włączają mu się bobrze instynkty i stara się poodgryzać drewniane półki w klatce żeby zbudować tamę , nim Tarzani mocz go zatopi :D A Leonek rośnie i rośnie, uwielbia mizianie i pluskanie się w wodzie :D No ale moje stadko składa się jeszcze z Brutusa ::) Brutus się nigdy nie zmieni :D zawsze będzie bez powodu szczekał na inne psy, zawsze będzie się do nas tulił i zawsze będzie biegał z patykami na spacerze :D

Zdjęcia chłopaków i filmik z kąpieli Gexa,Fredzia i Leonka, oraz zdjęcia ze spaceru z Brutusem na wystawę kwiatów ;)
Gościnnie na zdjęciach .... flamingi xD

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: madziastan »

Jaki Gexio umięśniony, wygląda na dużego szczura :) A może nadal w moich oczach Cherry jest maleńka ::) Fajne szczurki a filmik mega :D
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

Madziu Gexio tylko wygląda na takiego dużego jakby nie siatka to dalej by zwiewał z klatki po nocach :D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

"To są twoje ostatnie szczury" słyszałam w ostatnim czasie kilka razy z ust tżta ::) no i nagle tż powiedział "weź jakiegoś malucha jak chcesz".... słucham i uwierzyć nie mogę, przecież miałam się nie doszczurzać :D W ten sposób trafił do mnie mały Twix, urodzony u znajomej która kupiła szczurcie z niespodzianką >:( maluch obrócił życie chłopaków do góry nogami, moje śpiochy są męczone, muszą się z nim bawić bo inaczej jest pisk :D no ale w końcu się rozruszali bo potrafili nawet na wybiegu schować się do ciemnego kąta i spać ::) Martwi mnie Fredzio guzek niestety nie jest taki mały jak był i jutro idę do weta w tej sprawie :( Na pierswzy rzut oka nie wygląda źle ale jak łapka się inaczej ułoży to widać jakie rozmiary ma te cholerstwo :(

Obrazek Obrazek

Mam nadzieję że jak dojdzie do zabiegu to wszystko pójdzie dobrze... Fredzio mimo że ma 2 latka to ma się bardzo dobrze i w tym cała nadzieja....

No a teraz przedstawiam małego Twixa :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

na dokładkę
Leonek, Radarek i Tarzanek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i Brutusek który postanowił pozować ::)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: xiao-he »

OMG jaka piękność... padłam i obśliniłam klawiaturę... tez chce takiego! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: xiao-he »

o edycjo!

I kciukam za Fredzia :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Bethesda
Posty: 121
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 4:27 pm
Numer GG: 1859385
Lokalizacja: Legnica

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Bethesda »

Twix wygląda jak taka myszka przy tych wyrośniętych dżentelmenach ;D Piękne futerko, a u mnie tylko biel i czerń ;)
Inka, Chmurka, Beza
Aniołki: Dama, Czarna, Albinoska [*][*][*]
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40283
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Bratka.a10 »

Ojjeej jaki słooodziak! :-* :-*
Wymiziaj całe stadko!
I kciuki za Fredzia. :-*
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: IHime »

Jejuńciu, jakie to małe nieprzyzwoicie śliczne i rozkoszne! I pies jak fajnie pozuje. :D
Słychać coś w sprawie Fredzia i jego nieproszonego lokatora?
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

wróciłam właśnie od weta, i stwierdził tłuszczaka. Mam jeszcze tydzień obserwować , jak nie będzie rosło to zostawimy, a jak dalej będzie się powiększa to będziemy usuwać. Teraz pozostaje trzymać kciuki żeby już nie rosło :) A ogólnie Fredzio zachował się jak wzorowy pacjent, grzecznie czekał jak wet go sprawdzał, a na koniec prosił się o mizianie :D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Kaliska »

To bardzo się cieszę, że u Fredzia wszystko ok :) Filmik z kąpieli rewelka :P Moi dżentelmeni jeszcze nie próbowali, ale może spróbują jak będzie gorąco. Wymoczą jajeczka :D
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

rośnie.... chyba się wścieknę... niech się te dziadostwo zatrzyma w rozwoju ;/ do piątku jeszcze trochę czasu...
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

Cholerstwo dalej rośnie, nie boli Fredzia, on sam dobrze się czuje ale widać po nim że już się starzeje i boję się go dać na ten zabieg ;/ Sama już nie wiem co robić, czy zostawić i dać mu z tym żyć póki nie przeszkadza, czy ryzykować że się nie wybudzi z narkozy, albo nie wiem co jeszcze :'(
Aktualnie wygląda to tak:
Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Arau »

Kolejny "hodowca" ;/
Wiesz co... Mój Alek ma półtora roku i był teraz operowany (włókniak na udzie) i chociaż jeszcze stosunkowo młody, zabieg przeprowadzono bez pełnej narkozy. Delikatne ogłupienie szczura + znieczulenie miejscowe, po godzinie był żywy jakby się nic nie stało. U nas, na szczęście było to dziadostwo "zorganizowane", we własnej torebce, wyszło zaraz po nacięciu. Wszystko zależy od tego jakie to jest (twarde czy się rozlewa) no i jak oceniasz formę Fredzia...
Tłuszczak jak tłuszczak, niegroźny, ale jeśli to tłuszczakomięsak to już nowotwór złośliwy :( Robiliście biobsję? Bo taki guz to może być wszystko (u nas np. był odstawiany krwiak albo ropień, bo zbudowało się jednego dnia, co jest praktycznie niemożliwe) i póki się nie wytnie to diagnoza jest niepewna :(
Trzymam za Was kciuki, zastanów się spokojnie, myślę że powinnaś poczekać do tego piątku, bo jak jeszcze rośnie, to i tak jest zbyt świeże, a w piątek ocenicie z lekarzem.
:*
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

dokładnie będzie wiadomo co to jest jak zostanie wycięte i wysłane na badanie histopatologiczne czy coś takiego. Ogólnie to wet mówił że to ma konsystencję tłuszczaka, że nie jest z niczym połączone, ma gładkie brzegi itd. No a forma Fredzia jest dobra, zachowuje się jak zawsze, skacze z klatki na szafki, ze stołu na łóżko, normalnie je i pije, Fredzio jak Fredzio ;) ale jednak tak jak pisałam widać po nim że swój wiek ma, nie ma już tego tłuszczyku który miał jak był młody itd... i zdaje mi się że może nie przeżyć narkozy ;/ A to już rośnie od maja, pierw było wielkości grochu, a teraz już dość spore. Taki głupi jaś by mnie cieszył jeśli byłaby taka opcja.
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”