Balbina

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Agnierzga
Posty: 32
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 11:52 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Balbina

Post autor: Agnierzga »

Nie zaglądam tu często, ale musiałam gdzieś wyrzucić swój smutek.
W niedzielę odeszła moja ukochana Balbinka. Od środy dostawała zastrzyki, i już kolejnego dnia po pierwszym zastrzyku było o niebo lepiej. W sobotę ok 4 nad ranem jeszcze buszowała w mojej pościeli, a o 11 nie mogłam już jej obudzić. Żyła, ale ledwo łapała powietrze. Nie chciałam, żeby się męczyła więc zabrałam ją do weterynarza, żeby pomógł jej odejść. W sumie to zabrał ją mój brat bo ja nie dałam rady. Ostatnia niedziela była najgorszym dniem mojego życia.
Mam wrażenie, że to moja wina, że gdybym wcześniej zabrała ją do weterynarza wszystko byłoby tak jak kiedyś... Ale widocznie tak miało być :'(

Obrazek
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Balbina

Post autor: missia »

Leć kochana... leć... za TM napewno poznasz wielu kolegów i koleżanek, które odeszły w podobny sposów... [*]
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Balbina

Post autor: Venice »

[*]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Balbina

Post autor: ziutta »

Bidulka. :( Tak samo moja się dusiła. :( Może teraz gdzieś razem sobie hasają... [*]
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Balbina

Post autor: Nathan »

Buziaczki dla ślicznej perełeczki.
Leć, Balbinko kochana. [*]
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”