DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: Hanka&Medyk »

Hanka&Medyk pisze:Jeśli już masz jednego szczura, to dwa zamiast jednego nie powinny zrobić Twoim rodzicom różnicy :-)
Mam na myśli dwa dodatkowe, oczywiście.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Nullama
Posty: 116
Rejestracja: sob mar 02, 2013 10:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: Nullama »

Z doświadczenia wiem że 3 a 4 to duża różnica więc nie zgodzę się z tobą...
Kastracja ogona to kosz około 100 zł (raczej więcej niż mniej).
Domowe przedszkole:
MALUCHY: Flea Brandy
ŚREDNIAKI: Spunk Shame Rokoko
STARSZAKI: Lili

Bimber ...pierwszej miłości się nie zapomina...
smok
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 21, 2013 12:07 pm

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: smok »

Włąśnie sie dowiedzialem ze teściowa z którą mieszkamy pod naszą nieobecność oddała szczury do Tozu..:/:/:/ nie wiem czy dalej walczyc z nią i je odbierAĆ CHYBA TO NIE MA SENSU.. JEDNAKZE TO CHOLERNIE WKURZAJACA I ZALAMUJACA SYTUACJA././
Awatar użytkownika
Nullama
Posty: 116
Rejestracja: sob mar 02, 2013 10:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: Nullama »

Jak tak można?! Teraz nie będziesz mieć wpływu na to co się z nimi stanie... Jaka jest szansa na odzyskanie?
Domowe przedszkole:
MALUCHY: Flea Brandy
ŚREDNIAKI: Spunk Shame Rokoko
STARSZAKI: Lili

Bimber ...pierwszej miłości się nie zapomina...
Kucyk
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 22, 2013 3:31 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: Kucyk »

Czy adopcje są aktualne?Czytałam na "alloszczur" o podrzuceniu szczurów do TOZ-u w Szczecinie. :-\ Jeżeli pilnie trzeba ratować ogony, to mogę wziąć 2-3.panów.Problem może być z transportem-woj.świętokrzyskie. Proszę o szybką odpowiedź-możliwa inna adopcja.
Z nami:Tofcio, Chrupcio
Za tęczowym mostem:Olo, Fiona, Mysia, Busiosław, Fenek, Fąfel, Dżumbo(Pulpecik), Fredek

☆◇°♥ ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥°◇☆
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: krwiopij »

Ludzie, bądźcie poważni. Teściowa Wam szczury oddała? To jedźcie i je odbierzcie! TOZ to nie jakaś magiczna przechowalnia, tylko niezbyt bogata organizacja nastawione głównie na psy i koty. Nikt tam się nie zna na szczurach. Nikt im tam nie znajdzie dobrego domu, bo zwyczajnie nie mają jak. W ogóle nie rozumiem, jak to się dzieje, że para dorosłych ludzi nagle i niespodziewanie potomka płodzi i na gwałt zwierząt się pozbywa - w końcu wiadomo, skąd się biorą dzieci i można było przewidzieć taką opcję. Jesteście dorośli, więc w dorosły sposób rozwiążcie tę sprawę. Jak już nie chcecie swoich zwierząt, to chociaż porządnie zadbajcie o ich przyszłość.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
amenarhi
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 23, 2009 1:10 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: amenarhi »

Byłam dzisiaj w szczecińskim TOZie i zabrałam wszystkich pozostałych facetów do siebie (czterech). Jeden chłopak i dwie dziewuszki zostały już adoptowane, w TOZie na dom wciąż czekają dwie białe i czarna panienka.
Na razie chłopaki zostaną pod obserwacją, są przerażone podróżą, dźwiękami i zapachami. W ciągu paru dni zdecydujemy się z narzeczonym czy wszystkie zostaną u nas, czy szukamy dla nich domów.

Wątek dotyczący szczurków będę kontynuować na forum "alloszczur", kiedy ogonki się oswoją tam też pojawią się ich zdjęcia.
Awatar użytkownika
Esfly
Posty: 34
Rejestracja: czw gru 04, 2008 11:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: Esfly »

SMOK-u kobieta która była u nas oddać zwierzaki (pracuję w TOZ, sama kiedyś byłam zaszczurzona, teraz alergia i psy w domu nie pozwalają) powiedziała, że jej córka wyjechała i po raz kolejny przesunęła powrót skądś a ona nie lubi i nie chce zajmować się szczurami. Kiedy powiedziałam, że nie możemy w TOZ mieć szczurów, bo nie mamy ku temu miejsca/musimy poszukać im dt wyszła obrażona nie dając nam nawet zrobić zwierzakom zdjęć. Po wszystkim chyba zostawiła zwierzaki przy furtce, samce w koszu (więc jako tako przetrwały) a samiczki W PLASTIKOWYM POJEMNIKU Z JEDNYM MINI OTWOREM!!! Szczury, kiedy przypadkowy przechodzień je do nas doniósł, były mokre i ledwo dyszały.

Zastanawiam się po co dzwoniłeś do nas godzinę później i zapewniałeś, że po szczury przyjedziesz, jeśli okaże się, że są Twoje? Czekałyśmy ale wielka cisza. Totalnie gó*** podejście.
Tusiulek i Meluś :) <:3 )~
smok
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 21, 2013 12:07 pm

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: smok »

Powtarzam.. ja w ogóle nie dzwonilem .. i nie rozmawialem z Tobą , coś Ci się musiało pomylić i to bardzo.. . Dzięki za opowiedzenie historii , brzmi po prostu fatalnie. :/
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Post autor: ^Yuuhi^ »

Aktualne?
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”