Ogoniaści

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Noo, właśnie miałam się pytać, jak Gucio :)
Ja od niedawna mam prócz Mlekołaka jeszcze drugiego chłopca z tego miotu - Kluska :) Wrócił do mnie z poprzedniego domu. I dochodzę do wniosku, że ten miot jest naprawdę wyjątkowy. Te kapturki są niezwykłe, łagodne, kochane, mają takie śliczne mordki :)

Widzę, że wkrótce stado ludzkie Ci się powiększy ;) Trzymam kciuki i życzę zdrowia!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Rzeczywiście ten miot jest wyjątkowy. Te szczurki są bardzo opiekuńcze. Hiacynta taka była i Gucio też jest bardzo opiekuńczy. Jak czasem jedzie do weta do towarzystwa z Chmurkiem, to potem, gdy Chmurek ma już podcięte zęby, to go pociesza i czyści mu futro :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Łatek chyba się Śnieżce kojarzy z takim ogromnym oseskiem, bo uwielbia go myć i czyścić :) Jakoś tak się sparowali od jakiegoś czasu ;) Gucio jest wielki -jedynie Kominiarz jest większy, ale to jest już Smok :) Biedny Chmurek miał wczoraj podcinane ząbki... W ogóle zmieniam wyposażenie i wystrój klatki, czekam teraz aż wszystko dojdzie do mnie pocztą ;) W drodze jest sputnik, rura i tunel... :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Valhalla, dzięki :) Żeby tylko wszystko było dobrze :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Super, że mały Gucio tak urósł :) Ale jak sądzę, nie jest gruby? Pytam, bo widzę, że budowa Kluska i Mlekołaka (a po zdjęciach sądząc, również i Limfocyta u Entreen) jest bardzo podobna - duże, długie, ale szczupłe szczury. Szczerze mówiąc, to chyba najładniejsze pod względem budowy szczury u mnie.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Gucio nie jest gruby, raczej właśnie taki duży i długi :) Czyli całe rodzeństwo pod względem budowy jest podobne do siebie :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: sylwiaj »

Gucio jest poprostu męski;P
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Dziś odszedł Kominiarz :( Nagle... nie mogę w to uwierzyć... Jeszcze popołudniu było dobrze, wcinał makaron, a nagle wieczór osłabł, zaczął się czołgać, po kilku minutach dostał drgawek i odszedł... :( Nie wiem co się stało... Trudno w to uwierzyć... Ciężko... Dla Kominiarza (*)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Bardzo mi przykro z powodu Kominiarza :( Mimo jego charakteru darzyłam go sporą sympatią :( Przynajmniej nie cierpiał długo. To też ważne.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: sylwiaj »

strasznie smutno:( Niestety nie wszystkie szczury są tak waleczne jak Jedi. Trzymaj sie
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ogoniaści

Post autor: xiao-he »

Kominiarz [*] :'(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Odeszła od nas maleńka, delikatna Śnieżka (*)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

SkywalkerYoda pisze:Odeszła od nas maleńka, delikatna Śnieżka (*)
Bardzo mi przykro :( Co jej się stało?

Mogłabyś napisać, jak się miewa Gucio? Jego dwaj bracia u mnie mają się dobrze, Mlekołak miał na początku czerwca wycinane 3 guzy ze skóry i od tego czasu jest spokój.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Gucio bardzo dobrze, jest duży i silny, nie choruje. Zyją teraz w trójkę: on, Chmurek i Łatek. Właśnie śpią jeden na drugim :) Z guzkami na szczęście jest spokój, odpukać -nic nie wyrasta. Jedynie zęby Chmurka bardzo szybko rosną (coraz szybciej) -oczywiscie każdy w inną stronę ;) - i częściej musimy je przycinać. Teraz już robimy to sami, tzn. ja trzymam, a maż tnie ;) A Śnieżka... Nie chorowała, nie było z nią większych problemów i jak na labika trzymała się naprawdę nieźle... aż któregoś dnia po prostu się nie obudziła :( Tak smutno, że szczurki tak szybko odchodzą...
Wymizaj dzielnego Ogonka, dobrze, że te cholerstwa guzy już za Wami :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Szczurasy, te które pozostały -ok. Muszę w końcu jakieś foty wrzucić :p Tylko piesek coraz słabszy i to niestety starość jest, więc trochę smutno.... :(
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”