Spółka z.o.o. ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

Nie będę Wam tu wymówek stroić, po porstu o Was zapomniałam. Mam nadzieje że nie dostanę lania ::)

Byłam wczoraj na Wiankach Krakowskich, te takie występy, wianki, sztuczne ognie... no wiecie przecież ;)
Więc: wracam do domu około 24. Otwieram drzwi, szczur ucieka mi z pod nogi a ja mina: :o . Zapomniałam spinacza zapiąć na drzwiczkach i sobie otworzyły (czyt. Nesca otworzyła) klatkę łobuzy! Rzuciłam wszystko i zabrałam się do szukania. Najpierw Nesca, siedziała na stole w kuchni i gdyby była psem na pewno zaczęłaby szczekać i machać do mnie ogonkiem ::) Potem dopadłam Moccę, która strategicznie schowała się ze lodówką, bo: ciepło :D Nestępnie dorwałam Szajbę na moim łóżku i Szyszke pod moim łóżkiem :P Beza jak od razu zauważyłam nawet nie ruszyła się z domku ::) A teraz chłop. Gdzie mój chłop? Zgubiłam :( Dziewczyny znam już długo... wiem co lubią, a czego nie, znam ich pasje i ich możliwości, więc jestem w stanie przwidzieć każdy ich ruch i od razu wiedziałam gdzie która jest. A Panbe? Nie znam go za dobrze i mówiąc szczerze nie mam pojęcie co temu wariatowi może do główki strzelić. Przeszukałam całe mieszkanie a jego nie ma! Nigdzie! Powiem szczerze, że zmartwiłam się strasznie bo środek nocy a ja latam jak głupia po całym mieszkaniu, cmokam, wołam i jestem bliska płaczu... I nagle oświeciło mnie, a żaróweczka zaświeciła mi się nad głową jak w kreskówkach :P Przecież ja mam PSA MYŚLIWSKIEGO!
ObrazekObrazek
:P ;D
Wzięłąm go mojego PSA MYŚLIWSKIEGO o bojowym imieniu Mrówka :P i krzyczę: "szukaj szukaj szukaj!"... i... znalazł! zaczął węszyć i biegać po całym domu... i nagle jak nie zatrzymał sie przed szafą, jak nie zaczął skrobać łapkami i szczekać! ja zaglądam po szafe a tam Panbe z miną: "no błagam Was, tu się śpi!". wdzieczynm ruchem wyciągnęłam przystojniaka spod szafy i wsadziłam do klatki :)
Mają na miesiąc zakaz wybiegów, tak narozrabiały ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: gosja1 »

Hahahaha ;D
Ja do tej pory nie wiem, gdzie się schował Kacper, jak był jeszcze wielkości wyrośniętej myszy... Byłam przerażona, gdzie ja znajdę to szczurzątko, a panicz wyszedł po kilku godzinach cały czarny, oblepiony kurzem, zadowolony, wyspany... :P A tutaj się okazuje, że pies by rozwiązał wszystkie problemy :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: emi2410 »

Hop, hop...?
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Bratka.a10 »

Hooooop hooop? Czyżbyś znowu o Nas zapomniała? ::)
Foty chcemy nowe :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: BlackRat »

Dzińdybry ;D Jak tam "nasza" mamusia? :)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

WIELKI POWRÓT! O0

Są wakacje... bywało się tu i tam... i nareszcie mam chwile żeby napisać co tam u nas nowego i odkopać wątek :)

Black - Wasza mamusia ma się świetnie, chociaż jest już w podeszłym wieku, wogóle tego po niej nie widać :D W końcu to już 2,5 roczku... Na stare lata zrobiła się nawet jakaś bardziej puchata i mięciutka, takie ma futerko inne niż reszta, ciekawe, akurat idealne do miziania :) Lizawka moja :-*

U reszty stada też dobrze, leniuchują w ciepłe dni ;) Dobra, nie przedłużam, macie foty ::) :

Szyszka!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Placuszek :D
ObrazekObrazek
Buzi buzi :-*
Obrazek

Szajba!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
::)
Obrazek
Brzuszki :D
Obrazek
Buzi buzi :-*
Obrazek

Beza! (świeżo wyciągnięta z klatki, więc troszkę jej sie przysypiało :P )
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Uchooooooooooooooooo :D
Obrazek
Brzuszki :-*
Obrazek

Nesca!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
"Nie ma mnie" ::)
Obrazek
Uszka!
Obrazek
Oczki!
Obrazek
Buźki!
Obrazek
Noski!
Obrazek

Mocca!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Aż słońce wyraźnie oświeciło jej zjawiskowo piękne nóżki :P
Obrazek
Buzi buzi :-*
ObrazekObrazek

PanBe!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Krok w przód krok w tył i cza cza cza 8)
Obrazek
"Schowam się za krzaczkiem, na pewno nikt mnie nie znajdzie"
Obrazek
Bo posiadanie w domu albinosa, to jedyna i niepowtarzalna okazja do oglądania kul śnieżnych w lecie... :)
Obrazek

I na koniec pragnę Wam przedstawić naszego nowego lokatora :D Niestety tylko na DT, ale zawsze coś. Przed Wami najsłodsza słodkoś ze słodkości... Placek!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
A taki mu dziś zrobiłam wybieg na parapecie :D
ObrazekObrazek
Buzi buzi :-*
ObrazekObrazek

Ech... 4 rano a ja zamiast spać wklejam Wam zdjęcia ::) No patrzcie jak ja się poświęcam no... ::)

Spółka śle mizianko :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: gosja1 »

Ale Ty masz to stadko cudowne! ;D
Już wiem, skąd w moich panach te zapędy doniczkowe....
Beza robi dokładnie te same miny co chłopaki, jak się je wyciągnie zaspanych :P
Mocca to chyba bardzo dba o linię? jakoś na zdjęciach w stosunku do innych dziewczyn wydaje mi się maleńka, ale kocham takie czarne diabełki :-*
Skąd masz takiego malucha na DT? :) http://imageshack.us/photo/my-images/15/dwaz.jpg/ hahahaa, te uszy u małych gnojków zawsze mnie rozbrajają :D chociaż, mam wątpliwości.. czy to nie jest myszka? takie maleństwo? :P
Szajba ma kolory zupełnie jak Kubuś. Wdał się w mamę 8)
Dziewczyny są przeuroczne. PanBe również. Widać, że w dziewczyńskim towarzystwie promienieje ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: emi2410 »

Jacy oni wszyscy piękni, słoneczni, promieniści! ;D Rozbrajające te ich miny. :D
Myszol, myszol! Chcę myszola! Bo... Ja lubię Placki! Dawać mi go tu szybko! 8)
Buziaki od Gwiazdek dla Wafli! :-* ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Malachit »

Jaka banda słodka...
Widzę, że ja moje muszę przeganiać z doniczek, a ty nie masz nic przeciwko i jeszcze focisz ich w tym :P
Pan Mysz uroczy, chociaż u nas jak mieszkał mysz to straasznie, strasznie śmierdziało... :P

A tak swoją drogą - uważaj z tą roślinką http://imageshack.us/photo/my-images/90/06bk.jpg/ bo to jest wilczomlecz lśniący i jak większość wilczomleczy jego sok jest trujący i drażniący - też mam u siebie roślinę z tego rodzaju i muszę jej pilnować przed szczuractwem
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: gosja1 »

No właśnie, ja przez chwilę myślałam, że to mały szczurek, ale dobrze mi się wydawało, że myszka :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: BlackRat »

Ale rozpieszczuchy ;) Cudne! A toto na DT wygląda jak myszka ;D (a może to jest myszka? ??? )
No właśnie nasze maleństwo (które nadal jest maleństwem - jakoś jej się nie chce rosnąć) też ma jakąś dziwną sierść, taką...bardziej jak włosy niż sierść, gęste i bardzo milusie włosy ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: emi2410 »

To to jest myszką Placuszkiem. ;D Mam plan żeby ukraść Placka... 8)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

Dziewczyny, przecież ja zapomniałam wspomnieć, bo wydało mi się to dość oczywiste... Placek to stuprocentowa mysza :D
Malachit pisze:A tak swoją drogą - uważaj z tą roślinką http://imageshack.us/photo/my-images/90/06bk.jpg/ bo to jest wilczomlecz lśniący i jak większość wilczomleczy jego sok jest trujący i drażniący - też mam u siebie roślinę z tego rodzaju i muszę jej pilnować przed szczuractwem
O, a to ciekawe, nie wiedziałam :) No to niestety kwiatuszek marsz do innego pokoju ::)
BlackRat pisze:No właśnie nasze maleństwo (które nadal jest maleństwem - jakoś jej się nie chce rosnąć) też ma jakąś dziwną sierść, taką...bardziej jak włosy niż sierść, gęste i bardzo milusie włosy ;)
No dokładnie o to mi chodziło, Mamusia właśnie tez taką ma, milusią :-* A za to PanBe ma jakby taką twardą ::)
emi2410 pisze:Mam plan żeby ukraść Placka... 8)
Nie uda Ci sie gnojku :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

Zdjęć sierściuchów nie mam, ale za to xiao jest w pełnej okazałości :D

xiao na Grafie.
ObrazekObrazek

xiao z siostrą na Grafie.
Obrazek

xiao z sianem i na sianie.
ObrazekObrazek

xiao z Piastunem.
ObrazekObrazekObrazek



xiao czyści Wira.
Obrazek

xiao z Kotem Komponentem.
Obrazek

miłość xiao. :-*
Obrazek
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: emi2410 »

Jakie piękne konie! I kociałek! :-*
Tak, tak, Ty też jesteś boska. O0 ;D :D :P
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”