Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: valhalla »

Z Podwawelską to ciekawe. Zwykle ludzie leczą u szczura zapalenie płuc, a potem okazuje się, że to serce. U Was bardziej optymistycznie - na odwrót ;) Super, że zdrowieje.

Widzę, że Wujek Lu ma łapki pełne roboty :D Aż mi się Czmyś przypominał, on nie miał cierpliwości do maluchów - chował się przed nimi :P Ale Lusiek chyba cierpliwość ma... wychowa szalone podlotki :P

"Barwy wojenne" na pyszczku najnowszej małej urocze :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: ol. »

Co nowy pyszczek to piękniejszy, Eve :) Ależ bystro tej małej z oczu patrzy !
Ale co - naprawdę to barwy wojenne ?...
- do koszyczka ją, do Lusia i niech pacyfę z niej zrobi jak z Sucharka?/Jaszczurki? ;) :D


Jak dobrze, że intuicja dobrze Ci podpowiedziała i Podwawelska wraca do siebie. Niech skacze na zdrowie ! :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Nietoperrr... »

Opolanka ;D Cuuudne dziewczę!!!(aż mnie mierzi na doszczurzenie... :-X )
"Wujku Luśku" jaki gapol z niej :D Dumbolce mają ten głupiutki wyraz pyska,że się wszyscy chcą nimi zaopiekować,jak dziećmi specjalnej troski (nawet Lusiek nie ma wyjścia!).
U nas ostatnio zapalenie płuc skwitowane jest leczeniem serduch,więc na odwrót,niech Podwawelska oddycha pełną piersią.
Buziaki od nas i mój rogal do panny Opolanki - słabość mam do tego miasta,to i szczur musi być prześwietny! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Malachit »

Wujku Luśku jest piękna i nie wiem, czy to tylko tak na zdjęciach, czy ogólnie też, ale z wyglądu ma w sobie coś ze Słasiczki - jakiś taki nieuchwytny urok ;)
I Opolanka - jakie dzieciątko...
Aż my też szukamy malucha do doszczurzenia ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: emi2410 »

Hop, hop? Co tam słychać u Was?
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

Matko Eve jakie piękne maluchy masz :D A co tam u Was?
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

U nas trochę uśmiechu, trochę zmartwień..
Ciągle nie mam czasu, siąść porządnie do tematu swojego, do tematów ulubionych .. do hamaków .. a tu
W szybkim tempie trzeba do doktora jechać .. Śłasiczka znów krwawi, wtedy się zagoiło i ja nie wiem jakimś omotanym głupotą stanem nie robiłam sterylki .. obawiam się że teraz ropomacicze jest. W Legnicy nic nie zdziałam .. trzeba do Wroca jechać ..

Ciapolkowa dalej oddycha boczkami, może to nie jest aż tak jak na początku ale to już 8 tydzień na lekach .. Lusiaczek się wycisza .. lubi zaglądnąć "co u dzieci", przygarnąć, przytulić czasem. Nawet je pilnuje na wybiegach, choć już za nimi nie nadąży.
Dołączył do nas Emil, przebojem zdobył serca dzieci a ja czekam na jakiś wolniejszy dzień żeby je wszystkie cuzamen do kupy złożyć w stado. Tośka Miętośka delikatnie odpuściła dzieciakom i czasem nawet się zdarza że za "ciociu Tosiu, ciociu Tosiu mogę koło Ciebie poleżeć ? " i Taśka łaskawie zezwala .. albo raczej ignoruje .. Ale to progres .. Cicia Tosia już NIE POLUJE .

Kilka różnych fot co się nazbierały - coś nawet z łączenia będzie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Łączenie .. złe przecież .. te miny .. te pozy ..

Obrazek

najbardziej NIE zainteresowany łączeniem ..

Obrazek

Obrazek

Harpia .. ten Mały Złośliwy Wesoły Gałgan Rozczochrany .. wyłania się jako alfa .. bardziej jako Alf z jego podejściem do życia ale jednak ...
raz sprawdza czy olejek wróży nowe łączenie a raz ratuje Słasiczkę z pułapki .. ot Harpia delikatnie szpony schowała bo odpowiedzialność przytłacza wieczne dzieciństwo :P

Obrazek Obrazek

Lusiek doszedł do wniosku prostego " najpierw MASA potem RZEŹBA " hehe !

Obrazek

Na koniec szybkiego przeglądu Charakternych - dwie nowe persony. Najpierw Dama, choć jak można zobaczyć jeszcze nad etykietą musi popracować, przedstawiana już opolanka o imieniu Prosiaczek !

Obrazek

tak , tak chodzi o Prosiaczka z Kubusia Puchatka ! tylko kubraczka brak i balonika w łapce a wszystko inne dokładnie takie samo .. no z wyglądu nie z osobowości :)

Obrazek

Oraz mój Niedźwiedź zaklęty w szczurzym ciałku, mój Smok Biały, choć częściej MIŚ Przytulaśny, biegający Puch o oczach jak porzeczki ..
E-Miluś Alkenowy !


Obrazek

Harpia się wietrzy a Tośka spaceruje :P

Obrazek Obrazek


Pozdrawiam Was ! :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: limomanka »

Uwielbiam ją!
Mam nadzieję, że te choróbska tylko tak groźnie wyglądają.
Fajnie, że Emil się wpasował - a jak Luś go widzi? W końcu miał być kumplem Luśka.
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: emi2410 »

Ach, na to właśnie wyczekiwałam, żeby sobie piękne Futerka pooglądać. :) Mizianko dla całej zgrai!
Słasiczka, Ciapolkowa - trzymać się tam dzielnie!
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: alken »

wzruszam się jak patrzę na moje dziecko ::) chyba masz na niego dobry wpływ bo jakiś mądrzejszy z twarzy się wydaje ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

Prosiaczek! Hiehiehie :P Prosiątko podbiło moej serce... i ta łatka na czole jest rozczOlająca :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Alken - Emilek jest strasznie wybiegowym szczurem ! Jak biegacz afrykański przemierza mieszkanie, skacze, podskakuje, wspina się i tylko czasem nagle zatrzymuje się ... by zmusić świat do kołysanki :)

Prosiaczek jest Prosiaczkiem ale wersja torpeda ! Urody ani temperamentu nie brakuje ;) Garda wysoko, alarm dźwiękowy na pełny zakres i nawet Tosia Miętosia przyzna że mała ma tupet ::) Ot Prosiak Mały.
Ja-szczureczka .. ach usposobienie Chmurki ale totalnie .. bo wiecie .. Człowiek to Bastion ! taki co schowa w rękach jak Wielka Potwora nadciąga .. albo Papiruson Straszakun złowieszczo się skrada lub Plastiusowa Flasza "zeskoczy" strach siejąc ... Wte pędy Ja- Szczura w dwa susy na głowie człowieka; tej Twierdzy, a jeszcze włosami się przykryje dla pewności, że tylko oczy wystają :-*

I z mniej radosnych wieści Słasiczka w poniedziałek pod nóż ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: IHime »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17f ... dba06.html <- Dama ze szczurzyczką. :D

Ech, Evciu, kciukam za Słasiczkę i za Ciebie, żeby stres nie trwał długo. :-*
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: odmienna »

IHime pisze:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17f ... dba06.html <- Dama ze szczurzyczką. :D
No tak Eveee; " ad hic, ad hoc and quid pro quo - so little time, so much to know".( vide: “Żółta łódź podwodna” ;) ) tylko na marginesie zaznaczę, że białogłowy średniowieczem „pachnące” – piękne bywają!... prawie tak, jak ich podopieczni 8)
kciuki, kciuki, kciuki (i dobre myśli).
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: alken »

Eve pisze:Alken - Emilek jest strasznie wybiegowym szczurem ! Jak biegacz afrykański przemierza mieszkanie, skacze, podskakuje, wspina się i tylko czasem nagle zatrzymuje się ... by zmusić świat do kołysanki :)
cieszę się że otrząsnął się trochę z tej apatii...nowe otoczenie nowe bodźce :) tak, wcześniej jak były dziewczyny to kicał jak dziki królik wszędzie tylko po ich śmierci przestał latać i zaszył się w schowku na pościel
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”