[POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

brychcia
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 14, 2013 8:15 pm

[POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: brychcia »

Witajcie!
Mam pewien problem mam tymczasowo szczurka zabrałam go koleżance która go strasznie zaniedbała nie opiekowała się nim jak to ona stwierdziła już się nim znudziła.....Nie mogłam słuchać i patrzeć jak ten szczurek się meczy wiec go wzięłam ale sama go nie mogę zatrzymać bo jestem w 3 trymestrze ciąży i boje się ze jak urodzę nie podołam opiece dziecku i szczurkowi....nie znam się na szczurkach ten ma niecały rok jest to chłopczyk jestem z Poznania jeśli ktoś by miał tak dobre serce by przygarnąć go razem z klatka zrobiłam biedakowi nawet domek do spania bo i tego nie miał dlatego proszę pomóżcie mi i okażcie dobre serce tak jak zrobiłam to ja...
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: Sky »

Przeniosłam wątek do odpowiedniejszego działu i zmieniłam tytuł na bardziej czytelny, powodzenia w szukaniu domu!
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: limomanka »

Wstawiać na fb?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: Maszka »

Jeśli nikt się wcześniej nie zgłosi, na początku września po powrocie do Poznania mogłabym prawdopodobnie dać DT. Jednak mam nadzieję, że chłopakiem szybciej się ktoś zainteresuje :)

Jeśli mogłabym prosić o więcej informacji - jaki ma stosunek do człowieka, czy miał do czynienia z innymi szczurami (podejrzewam, że nie?), jak wygląda.
brychcia
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 14, 2013 8:15 pm

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: brychcia »

Droga Maszko
Co do szczurka Jest czarno biały,a jeśli chodzi o stosunek do człowieka wydaje mi się ze jest dobry od kont mam z nim styczność nie ugryzł mnie jak otwieram klatkę żeby dać mu jedzenie przybiega powącha i to wszystko ,jeśli chce go wziąć na ręce to mam wrażenie ze trochę się boi bo długo się decyduje czy wejść na rękę czy nie,cały dzień prawie prześpi czasem załączy mu się lekkie adhd:):):)i biega po klatce lub po pokoju jak go czasem puszcze bo aż zal się robi jak tak cale dnie w klatce spędza.Szczurek był sam cały czas w klatce :( Było by miło jak byś mogła przygarnąć bo ja się nie znam na szczurkach mam nadzieje ze wszystko dobrze robię;/
brychcia
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 14, 2013 8:15 pm

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: brychcia »

limomanka Moze i to dobry pomysł zeby wstawic to na fb moze wiecej osob sie zainteresuje:)
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: Maszka »

Brychcia, wrzuć jeszcze ogłoszenie na drugie forum (http://www.forum.szczury.biz). Wrzuć w razie możliwości też zdjęcia (np. przez fotosik.pl)

Dobrze, że ma niezły stosunek do człowieka :) Ciekawe jak będzie reagował na szczury, jeśli u mnie potymczasuje, to się przekonamy na moim towarzystwie. Ja będę prawdopodobnie dostępna od 5-6 września, jeśli nic się nie zmieni to go przejmę.
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: limomanka »

Mały trafił na fb: https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?ref=profile Może ktoś się odezwie - warto przeglądać komentarze pod ogłoszeniem :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: limomanka »

Faktycznie dobrze byłoby dorzucić jakieś fotki - zazwyczaj bardziej zachęcają do adopcji.
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: sztefyn »

Ile może mieć szczurek miesięcy/lat? :) jesteś w stanie określić?
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: Maszka »

Niecały rok - jest napisane w pierwszym poście.
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: Maszka »

Mogę już odebrać szczurka, proszę o kontakt na PW.
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Chłopczyk pilnie szuka domu!

Post autor: Maszka »

Chłopak jest już u mnie, daję mu DT. Ten temat można zamknąć, jak się troszkę poznamy, założę mu nowy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”