[Śląsk/Dąbrowa Górnicza] Młody samiec husky

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

[Śląsk/Dąbrowa Górnicza] Młody samiec husky

Post autor: xkuubi »

Oddam młodego samczyka (góra 2 miesiące jest na tym świecie). Chłopaczyna jest dość nietypową znajdą bo ktoś go zapomniał/porzucił na ławce pod realem ;) Z charakteru przeuroczy, choć trochę płochliwy, ale bardzo ciekawski. Typowy pieszczoch, jak go przywiozłam to spał mi na kolanach wtulony w kocyk :P Jest strasznie podstępny. Po cichu przemyka po biurku i kradnie różne rzeczy na nim leżące, aby następnie zanieść je do klatki i pokazać ile to jego ostre ząbki nie są w stanie im zrobić :) Mały jest przeuroczy, a mordke ma po prostu taką że oh i ah, ale z racji,że jest samczykiem zachować go nie mogę :C Myślałam o kastracji,ale że Pepe i Devil nie specjalnie pozytywnie zareagowały na jego obecność (choć nie doszło między nimi nawet do konfrontacji przez pręty klatki) raczej porzucam ten pomysł.
Z racji że od poniedziałku zaczynam szkołę, a z pracy postanowiłam nie rezygnować to z transportem do sąsiednich miast może być ciężko, ale zabaczymy co da się zrobić :)

Jutro w godzinach popołudniowych postaram się wrzucić pare fotek :)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: [Śląsk/Dąbrowa Górnicza] Młody samiec husky

Post autor: xkuubi »

Zgodnie z obietnicą zdjęcia :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: [Śląsk/Dąbrowa Górnicza] Młody samiec husky

Post autor: limomanka »

Hej, akurat przygarniam na dt chłopaczka z Sosnowca (pomaga mi Edyta820917). Jeśli się zgodzisz, wezmę i Twojego maluszka na tymczas do siebie (są w podobnym wieku, to się dogadają i mam nadzieję znaleźć im wspólny dom). Zamieszkaliby obaj z jeszcze jednym maluszkiem (4-tygodniowym dumbusiem, który czeka aż urośnie i zamieszka z moim stadem).
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”