Prezes i jego dream team. <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Wrzucam wczorajsze fotki Pana Prezesa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Prezes znowu zaczyna mi delikatnie kichać... z powodu przeprowadzki... już 5 w jego życiu. To jedyny szczur, który tak dużo ze mną przeszedł, ale już mu obiecałam, że to jego ostatnia zmiana zamieszkania, chociaż teraz to jest mu już to obojętne. Po ostatnim zapaleniu oskrzeli podupadł na zdrowiu, schudł waży nieco ponad 360 g, łapki tylko całkiem padły, większość czasu przesypia. Ożywia się wieczorem i wczesnym rankiem, słychać jak buszuje w klacie, natomiast w dzień go nie widać. Nadal ma ogromny apetyt, wczoraj za banana prawie mi odgryzł palec myląc go z bananem. :P
9 duszyczek za TM [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: ol. »

Oczyska nie z tej ziemi !
Mam nadzieję, że kichanie tylko z nowości wokół wynikłe. Wymizaj bananowego łasucha :)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gosja1 »

Królewski wygląd w tych niebieskich pieleszach. Bardzo mu twarzowo :P
Bardzo się cieszę, że wciąż kolega ma apetyt. Zresztą, któż by się nie skusił na banana? :P To niezwykłe, ile takie szczurze ciałko może znieść :) Oby kichanie mu przeszło. Życzę dużo zdrowia! :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: diana24 »

ja wlasnie wróciłam i nie poznałam Arii, tak wyrosła :)
i właśnie Całka też mi kichnęła, ale mam nadzieję że jest wszystko w porządku... te nasze staruszki...
Dużo zdrówka dla Prezesa :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gosja1 »

hej. jak tam mój ulubiony dziadzio? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Prezesio miewa się dobrze. Skończył drugą serię tabletek z enro i obserwujemy rozwój sytuacji. Martwica po zastrzykach prawie się zagoiła. Poza tym w niedzielę będziemy mieli nasze małe wielkie święto... ;) A tymczasem wrzucam dzisiejsze fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: valhalla »

Strasznie Ci zazdroszczę takiego wiekowego szczura. U mnie tylko jeden dożył prawie 2,5 roku, a reszta nawet 2 lat nie dożywała... poza dwoma, których przygarnęłam już jako staruszków, więc się nie liczy. A Prezes jest tak śliczny i żwawy... tyle blasku ma w tych oczkach... cudny jest, świętujcie razem, macie co :-*
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: diana24 »

Szkoda że już mieszkasz w Stalowej bo jakbyś świętowała w Ostrowcu to byśmy Cię odwiedziły już we cztery :)
Również zazdroszczę, mogę tylko pomarzyć o takim wieku dla Całki... I pomyśleć że chciałaś mi kiedyś oddać Prezesa :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gosja1 »

On ma na pysiu odmalowane jeszcze tyle wesołości i młodzieńczego zainteresowania, że aż trudno po tych zdjęciach uwierzyć, że to taki "wiekowy" szczur :) Jest wspaniały. Ile bym oddała, by móc tyle czasu spędzić z moimi ogonami... :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: ol. »

Jakże on swieżo i pięknie wygląda !
Prezesie :-*
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

diana24 pisze:Szkoda że już mieszkasz w Stalowej bo jakbyś świętowała w Ostrowcu to byśmy Cię odwiedziły już we cztery :)
Również zazdroszczę, mogę tylko pomarzyć o takim wieku dla Całki... I pomyśleć że chciałaś mi kiedyś oddać Prezesa :)
Tak myślałam o tym i teraz też mam myśli, że powinnam to zrobić... on jest już 7 miesięcy sam... ale nie potrafiłam tego zrobić, bo za bardzo go kocham.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: diana24 »

Nie masz się co zadręczać... teraz i tak jest szczęśliwy :) Jakby też nie patrzeć, gdybyś się zdecydowała go oddać nie miałabym w tym momencie Arii, bo babcia siedziała by z dziadziusiem :D
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gosja1 »

Po Prezesie widać, że jest szczęśliwy. Nie ma sensu się zadręczać :) godne podziwu jest to 7 miesięcy. Cudowne, że dał Wam tyle czasu jeszcze, by się nim cieszyć... że.. jeszcze czas obchodzi się z nim w ten sposób. Uwielbiam go, za to mądre, spokojne spojrzenie. Naprawdę.. chciałabym wierzyć, że moje ogonki będą ze mną tyle czasu....
Podejrzewam, że w innym miejscu straciłby ten spokój, który maluje się na jego pysiu. Nie zastępujecie mu stadka, ale podarowaliście mu dom i miłość :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: valhalla »

Gdyby Prezes był nieszczęśliwy, pewnie już by go nie było. Taka prawda, wszystkie szczury są stadne, ale jedne mogą żyć na starość bez stada, a inne umierają. Prezes ma swoje stado - ludzi ;) I to mu do szczęścia wystarczy. Naprawdę widać po pysiu :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Dziękuję za tyle miłych słów. :) Rodzina też jest takiego samego zdania. Mama twierdzi, że jak go zostawiam u niej pod opieką, to inaczej się zachowuje niż jak jest ze mną i z mężem. Ponoć cały czas śpi, a jak go odbieramy to się ożywia.
Dzisiaj mam niewiele czasu i jeszcze przeziębiona jestem, więc napiszę krótko...

Dzisiaj nasz Dziadzio Prezes skończył 3 lata!!
100 lat mój kochany. <3
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”