Rozpoznawanie płci

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
anka_skakanka
Posty: 55
Rejestracja: śr lip 24, 2013 11:00 pm

Re: płeć fuzzów

Post autor: anka_skakanka »

A to jest malutka siostra, która została z dorosłymi samicami:

Obrazek
Awatar użytkownika
Edyta820917
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: płeć fuzzów

Post autor: Edyta820917 »

aniu te kulki to może być to podobne tylko że te moje mają większe gdzieś w tych okolicach....
nie wiem czemu linki nie działają hmmm wklejałam też na drugie forum i bez problemu muszę spróbować jeszcze raz :) i postaram się dziś zrobić jakieś nowe im jak tymi dupskami nie będą wiercić ;D ;D ;D
7 wariatek- Shila, Kiara, Layla, Gina, Negra, Ronja, i Ranija
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: paula14s »

Edyta spokojnie ;) Moja samiczka ma tak samo jak twoje ;) To na 100000 % samica ;)
Gdybyś ogoliła włochatą samiczkę w tym miejscu też tak by to wyglądało ;) Samiczki też mają lekko wypukłe podwozia ale u samców widoczne są duże wysunięte jądra a u samiczek poprostu takie jakby lekka wypukłość , pierwsze co jak spojrzałam na moją też się zlękłam ale to jest samiczka ;)
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
Awatar użytkownika
Edyta820917
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Edyta820917 »

no mówię wam mam meksyk ostatnio hahaah a weci: to samce ,potem nie to jeden samiec druga samiczka,potem nie jednak obe płcie ale samce a potem ale cyce maja to jednak obydwie samiczki i badz madry i pisz wiersze ;) wiec co radzicie od razu łączyć jutro i spokoj? czy poczekac (nie wiem na co) moze na to że te kulki dwie wieksze u ciemnej zejda jako jajca? auuu ja wyje do ksiezyca chce miec juz stado!!!
7 wariatek- Shila, Kiara, Layla, Gina, Negra, Ronja, i Ranija
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: paula14s »

hm ...postaraj się dodać zdjęcia ;)
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
Awatar użytkownika
Edyta820917
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Edyta820917 »

niestety zdjec nie bedzie bo robilam juz z 20 i tak sie wyginaja ze szok-nie maja ochoty na zdjecia podwozia i mi nic nie wychodzi :(
nie wiem co mam robić,moja 5tka czuje tamte a fuuzy czuja tamte i moja 5tka dzika sie stala bo sie boja ze maja intruzy w domu.... :( a weci dalej maja podzielone zdania-horror jakis...
7 wariatek- Shila, Kiara, Layla, Gina, Negra, Ronja, i Ranija
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: madziastan »

Po prostu wstaw zdjecia te które masz.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Malachit »

Edyta820917, to http://imageshack.us/photo/my-images/838/67qt.jpg/ na bank jest samiczka bo ma przecież ładnie widoczne sutki...
Tak jak anka_skakanka pokazała (bo rozumiem, że to od niej są samiczki) - samiec w tym wieku już naprawdę ma spore jądra, a one po prostu mają pośladki...
Proste pytanie - mają sutki?
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Edyta820917
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Edyta820917 »

prosta odpowiedz ;) tak maja sutki :) tylko panie wet mowią ze faceci tez moga miec sutki :))))
tak to sa fuzziki od anki skakanki :) w poniedzialek ide do pani wet bo mi dala tydzien na kontrole i zobaczamy ale we wtorek na bank bede laczyc bo juz mnie ta sytuacja denerwuje :) i chcce miec wreszcie stadko :)
7 wariatek- Shila, Kiara, Layla, Gina, Negra, Ronja, i Ranija
Awatar użytkownika
zielona_owca
Posty: 142
Rejestracja: pn lis 05, 2012 7:11 pm
Lokalizacja: Płock

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: zielona_owca »

Ja się właśnie ostatnio zastanawiałam, jak to możliwe, że te moje mają podwozia tak uwypuklone... Już popadałam w paranoję, czy to aby na pewno normalne, dosyć dziwne te nasze szczury. U mojej dwuletniej szczurzyny to te sutki widać aż za bardzo, a biała jest na dodatek to już w ogóle wygląda jak zaawansowana 60-tka ::)
Ze mną dwie księżniczki.
Rumba od: 20.11.2011
Urke od: 09.11.2013
Bianka
Bunia
Cynamon

W serduszku i gdzieś obok: Tosia, Kokunia.
Awatar użytkownika
Pushq
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Pushq »

Cześć, pojawiam się tu z małym problemem. Sprawiłem dla mojej Bemki koleżankę (tak przynajmniej mi powiedziano). Po zachowaniu jednak tej koleżanki zauważyłem, że może to być jednak kolega. Zrobiłem tutaj zdjęcia, żeby pokazać jakiej wielkości jest już szczurek, i jak wygląda jego podwozie. Wygląda całkowicie enigmatycznie dla mnie. Może mi ktoś poradzić co to za płeć? Jajeczek nie ma jeszcze w ogóle, ani ich nie czuć, jak przyłoży się palec. Ciężko było zrobić lepsze zdjęcia, bo strasznie się wierciła zaraza.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: madziastan »

1. Czy ma sutki?
2. Czy ma pochwę?

Jak dla mnie to samiczka.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Pushq
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Pushq »

No właśnie sutków nie widać. Pochwy też chyba nie...jak mnie osikał, to wydawało mi się, że leciało z tego małego nypelka :D Chociaż mogło po nim ściekać. Widziałem samca w jej wielkości, to miał już takie dżąderka łyse, że od razu było widać.
Awatar użytkownika
Svefn
Posty: 168
Rejestracja: czw lis 01, 2012 10:41 pm
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Svefn »

Bo ten "nypelek" to ujście cewki moczowej. Pochwa jest zaraz za nim, później pośladki i odbyt.
Jedz i walcz!
Front antywieszakowy
Awatar użytkownika
Pushq
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpoznawanie plci

Post autor: Pushq »

No właśnie nie widzę tam żadnej dziurki, chyba, że jestem ślepy. Ale w sumie ten maly rodzynek nie wygląda jak siusior :D Sutki to też nie wiem czy są, czy to po prostu zmierzwione włoski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”