Hejka!!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Zozol
Posty: 8
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 4:52 pm
Lokalizacja: Tychy

Hejka!!

Post autor: Zozol »

Siemanko!Mam12 lat i mieszkam w Tychach. Nie mam jeszcze szczurków :( .
Ale zamierzam zaadoptować dwa samczyki :D.
Trochę jednak poczekam, bo nie wiadomo czy mój tata ma uczulenie na szczuraski(ma zrobić testy).
A i mam też żółwia ale spoko no je tylko ryby,krewetki i ewentualnie surowe wołowe mięso ;)(nie gryzonie).
pozdrawiam wszystkich
Zozol
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Hejka!!

Post autor: Morgana551 »

Witamy na forum. Ahh te uczulenia.... Współczuje ludziom, którzy mają alergię na sierść. Swoje własne zwierzątka mam od 6 roku życia i nie wyobrażam sobie aby nie opiekować się żadnym futrzakiem :)
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Zozol
Posty: 8
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 4:52 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Hejka!!

Post autor: Zozol »

Na chomika dżungarskiego nie miał, ale wole mieć pewność bo nie chce ich później oddawać :) .
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Hejka!!

Post autor: Morgana551 »

No tak lepiej dmucha na zimne... Ja ostatnio się przeprowadziłam do akademika wszystko fajnie, szczurki wzięłam ze sobą i ktoś naskarżył.... Tak jakby komuś przeszkadzało, że mam je w swoim pokoju....
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Zozol
Posty: 8
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 4:52 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Hejka!!

Post autor: Zozol »

Pewnie to był jakiś idiota :) .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”