[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] u?ywki

Post autor: knautia »

moja szcura ma dziwny pociąg do rzeczy, których nie powinna tzn. paierosów, alkoholu i kawy... ostre przyprawy też lubi... kradnie niedopałki z popielniczki, próbuje drinków i wina, piwem nie gardzi, a ostatnio dossała się do mojej kawy... wiem, że to niedobre dla niej ale ona jest uparta i pomimo odpędzania, znowu robi to samo... śmieszne to jest strasznie jak się możecie domyślać, ale kurczaki chyba szczur powinien wiedzieć co jes dla niego niejadalne :?: chociaż z drugiej strony szczurki prawie wszystkożerne są... czy wasze ogonki też tak robią, albo robiły i jak ich tego oduczyliście :?:
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Fam »

A moja jak dostaje echinacei do poidła, to pije 2, 3 razy tyle niż zwykle, pijaczka jedna, szczury już tak mają.
Ostatnio zmieniony wt lis 08, 2005 2:53 pm przez Fam, łącznie zmieniany 1 raz.
za tęczowym mostem: Karolcia
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: morzeszek »

ta moje oby dwie ostatnio piwo zostawiłem otwarte na biurku
było jeszcze z ćwierć piwa w puszcze wywaliły ją i wypiły wszystko co do kropelki
i jeszcze chcialy próbowały sie do puszki wcisnąć
alkocholiczki
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Kacha »

Mój szczur pije echinacee bez żadnego rozcieńczania. A - jak wiadomo - od echinacei na kilometr wali spitytem :D
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Mimysia »

Moja sie kiedys upiła i miala minę!A jaka wojownicza postawa!Dajcie mi tu kota! :lol: :wink:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: knautia »

o tak :) mojej też coś zasmakowało i się więcej napiła :) trzeba to było widzieć z jaką lubością piła tego drinka, aż oczka przymykała, a potem :drunken: zaczęła biegać w dzikich podskokach i zaczepiać, a jak się chciała podrapać to w zwolnionym tempie łapka chodziła :D no tak- kawa, papieroski, piwko, chipsy, to by jej pasowało 8) a jedzenie dla szczurów się z miski wywala, bo be...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: limba »

tak knautia mam to samo...drinki,piffko,winko grzane (najlepeij z pomaranczem bo jest na co polować) chipsy jak nie dopilnuje to mnie scigaja jak z nimi wychodze :roll: ..z kawy zrezygnowaly ostatnio :wink: ...ale jak cos pije bez :wink: alkocholowego to musze pilnowac...pijaki wstretne (maja po panci ;)....a pety z popielniczki tez są mniam...a jakie oburzenie jak zabieram....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: morzeszek »

ta papierosy
ja nie pale w pokoju ani w żadnym pomieszczeniu gdzie są zwierzaki (jak ja sie tróje to nie one)wiec nie ma popielniczek(bo pale w kiblu)
ale zato zabierają mi z paczki nauczyły sie juz otwierać paczke
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: limba »

wiesz ja tez nie palę przy zwierzakach ani w moim pokoju gdzie mieszkają ..ale czasem popielniczka stoi przy kompie...a wtedy ..hmmm...raj dla nałogowców... :wink:
ani nie poje ich alkoholem....ale chwila nie uwagi i muszę uciekać ze szklanka :roll:
Ostatnio zmieniony czw maja 26, 2005 9:04 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: knautia »

dokładnie, żeby ktoś czasem źle nie zrozumiał, ja szczurowi tych rzeczy nie podsuwam, wręcz przeciwnie... ale jak chce, to szybciutko znajduje i nic jej nie powstrzyma :) właśnie chodzi mi o tę specyficzną skłonność, do dobierania się do rzeczy zakazanych :) a gdzie instynkt, który mówi, że to szkodzi :?: przecież nam ludziom też intynkt podpowiada, że to niedobre- komu smakował pierwszy papieros :?: albo kieliszek wodki :?: a szczury to po prostu lubią :drunken: ...
Morgiana
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 12, 2005 12:32 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Morgiana »

Chyba wszystkie szczury tak mają - jeden z moich poprzednich ogonków - pierwsza Mała, córka Zuzi uwielbiała wprost pić alkohol, w każdej postaci. Trzeba było na nią uważać, bo potrafiła porwać nawet wacik nasączony spirytusem skażonym, a piwo wino szampana czy słodkie likiery wprost kochała... oczywiście pilnowaliśmy żeby nie miała dostępu, ale potrafiła nawet wskoczyć do wiaderka ze śmieciami jak czuła puszkę po piwie... taka była mała alkoholiczka ;)
Co do papierosów to nie wiem, nie palę... ale uwielbiają też słodycze, bez problemowo kradną cukierki i odwijają je z papierków - i to kolejne pokolenia szczurków u mnie zdradzają zamiłowanie do używek :)
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: morzeszek »

hmm a wiecie jak fajnie szczurki sie bawia pustą puszką po piwie moje właśnie tym teraz chałasują za wszelką cene chcą wnieść do klatki ale im nie wychodzi
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: foka_z_zakonu »

Jak widzę mój Tym to całkowite przeciwieństwo waszych ogonów: zero alkoholu, zero paperosów, zero słodyczy... On preferuje tylko coś konkretnego do pożarcia typu GOLONKA :D :D :D :D
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Fam »

Ja nie pale w domu i nie piję, wolę iść w plener na browara, a jak mam zamiar cos umoczyć czy palić to szczurasa nie zabieram, jedyna jej używka to echinacea.
Ostatnio zmieniony wt lis 08, 2005 2:56 pm przez Fam, łącznie zmieniany 1 raz.
za tęczowym mostem: Karolcia
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Kaka »

co to jest apropos echinacea ??? a tak poza tym to moj Wacław zawsze wchodził nba balkon tam gdzie mój tato palił i zjadał strącone pety na ziemię przez wiatr :lol: nałogowiec jeden :D
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”