Kaptury limomanki z kocią domieszką

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Magdonald, znalazłam w ogródku, przy grabieniu liści - spadły sobie z jabłonki. I uznałam, że rozmiar taki szczurkowo-myszowy ;)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: Magdonald »

Ale Ci zazdroszczę... Gdybym miała ciut bliżej do rodziców, też bym od nich takich smakołyków nakradła, a do świąt to już pewnie nic nie będzie ::)
Bo tu, w Poznaniu, nawet mając ogródek, miałabym obawy co do tego, czy jest "czyste" i zdrowe ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Od początku października mieszkam na wsi i bardzo sobie cenię "własny" ogródek. Do tej pory przywoziliśmy z niego raz na jakiś czas (jak byliśmy u teściów) jakieś warzywa i owoce, teraz mogę skoczyć zawsze, kiedy potrzebuję :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: xiao-he »

Spóźnione wszystkiego najlepszego Tośku!
limomanka pisze:A po powrocie do klatki wieczorem zabawa z jabłuszkiem
Lubię to! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Z powodów osobistych nie mam zbyt wiele czasu na ogarnianie obu forów. A ponieważ ten wątek założyłam sporo później, niż temat stada na allo i to na drugim forum prowadzę coś w rodzaju bloga, bardzo proszę modów o zamknięcie tego tematu. Zainteresowanych losami moich chłopaków zapraszam Tu :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”