Moja kochaniutka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moja kochaniutka

Post autor: Evilka »

klatkę używaną kupisz w niezłej cenie i dobrym stanie :))

a rodzicom spokojnie wytłumacz, że drugi szczur to nie jest twoje widzi mi się, a odpowiedzialna decyzja człowieka, który zdecydował się na adopcję szczurka (wtedy jeszcze niewiele o nich wiedząc) i teraz nabywając wiedzę na ich temat wie, że maluch jest skrzywdzony bo szczury to zwierzęta stadne i ich naturą jest przebywanie w grupie. Więc dla prawidłowego rozwoju szczurka niezbędne jest towarzystwo. :))
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja kochaniutka

Post autor: Saaa »

My absolutnie nikogo nie mamy zamiaru odstraszac od forum. Stwierdzilam tylko fakt. Sama chetnie pomoge w uszuruwianiu mamy ;D Jakby mama czy ty mialybyscie pytania wyslijcie wiadomosc prywatna chetnie pomoge :) odpowiem na rozne pytania moge rowniez opowiedziec jak wygladalo to u mnie ;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Helominti123
Posty: 13
Rejestracja: wt cze 25, 2013 4:13 pm
Numer GG: 48842282
Lokalizacja: Jarosław, Podkarpackie

Re: Moja kochaniutka

Post autor: Helominti123 »

Strasznie wam dziękuję. Pomagacie mi bardzo lecz moja mama nie jest taka łatwa :-\ . Jednak spróbuję.
Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moja kochaniutka

Post autor: Evilka »

kiedy mieszkałam z rodzicami miałam dokładnie to samo. rodzice myśleli, że kolejny zwierzak to kolejny wydatek i odpowiedzialność, która spadnie na nich bo ty się nimi znudzisz i ktoś będzie się musiał zajmować. Pokaż, że tak nie jest. Pokaż, że jesteś odpowiedzialna. Że to twoja odpowiedzialność, a nie ich, I że jesteś świadoma wyboru. Że poniesiesz wszelkie konsekwencje. Jeśli będziesz musiała gdzieś wyjechać znajdziesz im opiekę, kiedy zachorują zapłacisz z kieszonkowego, względnie rodzice zapłacą, a ty na to zapracujesz w domu sprzątając, myjąc, odkurzając. :) a kiedy już je poznają, zakochają się <3
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”