PSZCZYNA ok 18 szczurków !

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
diamentka
Posty: 89
Rejestracja: pn lis 18, 2013 8:35 pm
Numer GG: 3292518
Lokalizacja: Sosnowiec

PSZCZYNA ok 18 szczurków !

Post autor: diamentka »

Znalazłam anons Pani która szuka domu dla szczurków :
[Pszczyna] witam serdecznie,
czy jest możliwość, aby pomogli mi Państwo znaleźć domy dla moich szczurków?
sytuacja wyglada tak: koleżanka znalazła dorosłego czarnego szczura w ogródku i nie mogła go niestety zostawic u siebie. Nie znalazł się chętny do przygarnięcia i miała go oddać do sklepu zoologicznego. Wzięłam więc ślicznotę i zamieszkał z nami . Wiedząc, że szczurki to zwierzaki stadne zakupiłam dwa maluchy, które wg sprzedawcy ze sklepu, jak i weterynarza, do którego udałam się z maluchami, miały być samcami (ja na ten czas zupełnie pojęcia nie miałam, jak określać szczurzą płeć). Zaufałam więc weterynarzowi i szczurki zamieszkały razem. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, iż jednen z noych "samców" zaczął robić gniazdo i powił 6 przeslicznych maluchów...(urodzone 10 listopada, 3 czarne (2 samce, 1 samiczka) oraz 3 czarno-białe (1 samiec i 2 samiczki) - teraz już jedzą samodzielnie i są cudne.
Niemniej jednak, bedąc przekonaną, iż niespodzianki sie już wyczerpały dokładnie 21 listopada kolejne 12 maluchów powił drugi "samiec"... (6 czarnych i 6 czarno-białych - jeszcze nie wiem jakiej są płci).
Mam ogromną prośbę. Może ktoś byłby zainteresowany, aby zaopiekować się choc częścią moich maluchów? Mogą mi Państwo pomóc? Nie mam serca ich uśpić, do sklepów nie mam przekonania, ale z ilością 21 szczurków w domu mieszkać nie mogę.
Jestem z Pszczyny, woj. śląskie i mogę dowieźć szczurki, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Dodatkowo opłacę kastrację samców, jeśli taka będzie wola ewentualnych nabywców. Bardzo mi zależy, aby szczurki udały się do nowych domów.
Zwracam się do Was o pomoc ponieważ wiem, że wiele adopcji udało się z Państwa pośrednictwem zorganizować.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakiś odzew,
Joanna Kajstura.
mail: joanna.kajstura@gmail.com
tel. 883-450-200
Ze mną : Emka
Odeszły : Kida [*] 18.11.2013 , Juczka [*] 21.05.14 :((((
Awatar użytkownika
souris
Posty: 134
Rejestracja: czw lis 10, 2011 8:44 pm

Re: PSZCZYNA ok 18 szczurków !

Post autor: souris »

czy cokolwiek wiadomo?
Tout comrendre c`est tout pardonner.
Obrazek
Astrea91
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 9:16 pm

Re: PSZCZYNA ok 18 szczurków !

Post autor: Astrea91 »

Wiadomo coś w związku z tym ogłoszeniem? Bo Pani ani nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na e-maile.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”