Wita Flanel z 3miasta

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Flanel
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:02 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Flanel »

Witam serdecznie.

Chcąc nie chcąc, przy wiało mnie na forum o szczurach, moja historia wygląda tak...

7 lat temu dostałem ( ja i moja dziewczyna, a obecna żona ) na przetrzymanie na 7 dni szczurka ( klasyczny, biały ). Bardzo nam się spodobał, i rozstawaliśmy się z nim niechętnie. Od tamtego czasu mieliśmy plan, by przygarnąć sobie parkę. Los jednak zarządził inaczej, i zanim mieliśmy taką możliwość trafił się nam ślub, potem 1 dziecko, 2 dziecko i temat umarł.

Nie na długo. Dziś syn ma 5 lat, córka 2 i od pół roku suszą głowę o szczura... Oczywiście, nie mają o tym bladego pojęcia, i wiem że cała odpowiedzialność spada na mnie i żonę. Ja, jako że naprawdę mam co robić, i jako bodaj jedyny zdaję sobie sprawę z czym to się wiąże - byłem przeciw. Ale moja żona zadeklarowała przejęcie obowiązków, więc koniec końców się zgodziłem.

Siłą rzeczy jednak, widząc że od 3 miesięcy kiedy zapadła decyzja, wiedza mojej żony na temat opieki nad szczurem z poziomu 0% weszła na 3%... postanowiłem samodzielnie zorientować się w temacie, by choć jedna dorosła osoba wiedziała co i jak w przypadku hodowania szczura. Już dzięki temu mimo iż niechętny całej inicjatywie, oświadczyłem, iż jeśli brać szczura -to minimum 2.... i tak dalej i tak dalej.

Po miesiącu studiowania forów, udało mi się już zanabyć odpowiednią klatkę, teraz powoli przymierzam się do umeblowania, i finalnie poszukuję parki młodych samiczek z dużymi uszami (dumbo).

taka moja historia puki co - :)

Można wpisywać długości wąsów waszych ogonków...
holyghost
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 07, 2013 10:12 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: holyghost »

Witaj
Pietia90
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 9:06 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Pietia90 »

Witamy na forum :)
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Ensui »

Witaj na forum! To świetnie, że jesteście taką odpowiedzialną rodziną i zakup zwierzęcia jest tak przemyślaną decyzją. Za mojego dzieciństwa po prostu dostawałam to, czego chciałam i "zajmuj się tym, bo to twoje", a wiadomo jaki dzieci mają stosunek do zabawek... Po czasie nauczyłam się odpowiedzialności, ale jakim kosztem. Jesteś rodzicem, twoja postawa jest bardzo ważna. Mam nadzieję, że szybko znajdziecie odpowiednie szczurki i pokochają je wszyscy domownicy. Powodzenia! ;)
Obrazek
Obrazek
Xabi29
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 10, 2013 7:47 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Xabi29 »

Witamy
vanDamme
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 11, 2013 5:17 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: vanDamme »

Siemka
Flanel
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:02 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Flanel »

Dzięki za przyjęcie :)
Ronaldo7
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 13, 2013 6:46 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Ronaldo7 »

Witam rowniez
Aggressive
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 13, 2013 10:58 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Aggressive »

Czesc
Seether
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 14, 2013 10:34 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Seether »

Witamy serdecznie :D
qwerty12
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 9:05 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: qwerty12 »

Witam
Nebraska
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 19, 2013 7:54 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: Nebraska »

Hej
IceIceBaby
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 27, 2013 8:49 pm

Re: Wita Flanel z 3miasta

Post autor: IceIceBaby »

Czesc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”