Vilmie Premium dla szczurów

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: aneczkaa »

W zooplusie dostępna jest nowa karma - Vilmie Premium dla szczurów

Jestem ciekawa czy ktoś już ją wypróbowywał?

Skład:

zboże (pszenica, owies, gryka, kukurydza, jęczmień, ryż), produkty uboczne pochądzące z pszenicy, kukurydzy i owsa, nasiona (krokosz barwierski, słonecznik, dynia), warzywa (groch i marchew), mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (z wołowiny i wieprzowiny), chleb świętojański, krewetki słodkowodne.

Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: klimejszyn »

wygląda identycznie jak Tima ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: kinia87 »

ja sie na nia skusilam ;) dzisiaj ogony dostaly ja po raz pierwszy, zobaczymy jak bedzie schodzic. Plus na pewno taki, ze nie wieje na kilometr chemia, pachnie bardzo naturalnie, faktycznie jest urozmaicona. Ja ogonom i tak zawsze do kazdej karmy dodaje salatke owocowa jr farm i egzotyczna, tez jr farm, zeby mialy spore urozmaicenie, wcinaja az im sie uszy trzesa ;)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: Malachit »

A, to i tu się wypowiem - też zamówiłam i wygląda ona identycznie jak Tima - zastanawiam się, czy to nie jest ten sam producent, bo nawet porównywałam chrupki i wyglądają tak samo, różnią się tym, że w Vilmie jest więcej dmuchanej pszenicy ;) generalnie wydaje się być fajna (tylko ja niestety dostałam paczkę z molami, na szczęście zooplus zwraca za to kasę)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: aneczkaa »

Właśnie ja też zamówiłam w końcu. Jest identyczna jak Tima! Na zdjęciu wyżej są takie pałeczki, których nie było w Timie, a co najlepsze, w tej karmie też ich nie ma xD Także zdjęcie nie przedstawia tego, co jest w opakowaniu ;)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: gosja1 »

Podbijam temat! :) Zastanawiam się nad kupnem tej karmy, a jest już sporo czasu w zooplusie, więc może jakieś świeże opinie?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: emi2410 »

U mnie ładnie schodzi, szczurasom smakuje, ładnie pachnie, nie ma żarówiastych chrupek, no po prostu marzenie. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: Vilmie Premium dla szczurów

Post autor: Osna »

Staram się odchudzić Tolka, który, jak na łakomczucha przystało, nie odrywa pyszczka od miski, dopóki nie napełni swojego pulchnego brzuszka. Kuba aż chowa przed nim po kątach największe kąski, żeby zdążyć zjeść. Słabo mi idzie to odchudzanie, nie jestem pewna, czy akurat te największe, kwadratowe klocki, Które Kuba tak lubi chować, są tymi najtłustszymi, więc mam ogromną prośbę o pomoc.
Jest tu ktoś, kto zna się na karmie i mógłby mi podpowiedzieć, które składniki są tymi najbardziej tuczącymi, żebym mogła je wykluczyć z diety Tolka? Byłabym ogromnie wdzięczna.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”