Oto moje slodziaki :3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jake
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 08, 2014 5:24 pm
Lokalizacja: Czeladź, Śląskie

Oto moje slodziaki :3

Post autor: Jake »

Siema :)
tu Jake a oto zdjęcia moich pupili :D
Szczurzycza Liczi - ma ona około roku, lubi suszone banany i spanie w hamaczku i kocha swój drewniany domek :3
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szczurzyca Perełka - ma jakieś 10 miesięcy i była kupiona po Liczi lecz ona sprawuje władze :D, najbardziej lubi płatki zbożowe (Corn Flakes), śpi w hamaczku oraz lubi gonić mojego kota kiedy ten bawi sie w obserwatora xD. i atakuje Dawidka kiedy ten podejdzie zbyt blisko klatki, trzy dni temu udziabała go w ucho :O
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odwieczny wróg szczurów czyli kot Dawidek - ma jakieś dwa lata i został wzięty ze schroniska a dokładnie z kociej chatki. Lubi biegać za kulką z papieru, duuuuuużo jeść, przychodzi do ludzi i mruczy siedząc na kolanach :3
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A oto kilka zdjęć moich szczurów ze szczurem o imieniu Marlenka użytkownika Klima ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i trzy zdjęcia samych moich szczurów
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiem że dużo tego ale może mi wybaczycie przeglądając te (mam nadzieje) spoczko zdjęcia :)
Keep calm and love rats :3
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: Oto moje slodziaki :3

Post autor: ema0505 »

ślicznoootki ^^ Ale Dawidek ... zabieram! ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Klima
Posty: 28
Rejestracja: pt sty 03, 2014 4:55 pm
Lokalizacja: Czeladź

Re: Oto moje slodziaki :3

Post autor: Klima »

Chcesz być cała w sierści :D? Już miałam z nim styczność, kot bardzo fajny, ale sierść to wszędzie lata, haha xD.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”