Karma Reggie Rat

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Karma Reggie Rat

Post autor: lovekrove »

Szukałam, nie znalazłam nic na jej temat na forum. Podawał ją ktoś swoim ogonom, bo moje są wybredne i nie jdza tego, co im podaję, zastanawiam się, czy by tej nie wypróbować: http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pok ... tige/30718
Skład:
pszenica, kukurydza, płatki kukurydziane, groszek, owies, soja, lucerna, olej sojowy, dziurawiec, banany, witaminy i składniki mineralne, chlorek sodu, barwniki sztuczne, siarczan sodu
Te barwniki sztuczne jakoś mnie zniechęcają... ::)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
SzczurkiPazurki
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 27, 2010 12:49 pm

Re: Karma Reggie Rat

Post autor: SzczurkiPazurki »

moje szczurki uwielbijaja ta karme reggie rat!zawze jak im nasypie to slysze tylko chrupanie ;)
Szysza
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 18, 2012 12:37 pm

Re: Karma Reggie Rat

Post autor: Szysza »

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej na temat tej karmy? Co z tymi barwnikami? I siarczanem sodu? Moja szczurzyczka od jakiegoś czasu się drapie bardzo, byłam z nią u weta i jest już dobrze zabezpieczona na pasożyty, dostawała tez zastrzyki na uczulenia ale gdy przestają działać drapanie powraca. W efekcie na skórze ma drobne ranki i strupki. Wiem już że najprawdopodobniej jest przebiałczona i to od dnia dzisiejszego zmienię, ale myślałam też o tej karmie bo nie zawiera nasion słonecznika i orzechów które są częstą przyczyną uczuleń. Nie wiem jednak jaki wpływ mogą mieć te składniki o których pisałam. Przebiałczenie jest problemem ale jednak te 14% białka w diecie musi być, a ta karma nie zawiera jego źródła. Doradźcie coś proszę!
alic_e
Posty: 80
Rejestracja: pn mar 12, 2012 1:47 am

Re: Karma Reggie Rat

Post autor: alic_e »

Podrzucam. Zastanawiam się nad mieszaniem tej karmy z granulatem Supreme Science Selective. Kto jeszcze karmi Reggie szczury i powie o niej coś więcej?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Karma Reggie Rat

Post autor: akzi »

może szczurowi trzeba podać ivermektynę na pasożyta >?
czym była odrobaczana ?

myślę że to nie od białka
ja daje regie rat, mieszam ją z VL i z musli hamster . jedzą jak wszytsko
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
alic_e
Posty: 80
Rejestracja: pn mar 12, 2012 1:47 am

Re: Karma Reggie Rat

Post autor: alic_e »

A dużo jest w niej ziarna? Masz jakieś jej zdjęcie, niezmieszanej z innymi? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”