[Lublin, Wa-wa, Łódź] Dwa przystojne waciki :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Lublin, Wa-wa, Łódź] Dwa przystojne waciki :)

Post autor: krwiopij »

Od około miesiąca mieszkają ze mną dwa przystojne watki. Chłopaki zostali zabrani z laboratorium - byli nadwyżką w zamówieniu, nigdy nie byli potrzebni i nie byli wykorzystywani do żadnych testów. Wakacje i jesień przeczekali pod opieką sympatycznych pań laborantek, zadbani, żywieni normalną karmą dla szczurów (nie paskudnym granulatem). Mają teraz ok. 9 miesięcy.

Chłopcy są śliczni (jak to watki - wielkie, misiowate kluchy :P) i uroczy. Żywo reagują na cmokanie, uwielbiają jogurt truskawkowy. Jeden jest całkiem odważny i daje się nawet brać na ręce, drugi to trochę tchórzyk, ale wciąż ciekawski i sympatyczny. ;) Nawet wystraszeni nie gryzą. Nie boją się kota (w każdym razie mojej specjalnej kotki), nie wykazują agresji względem królika. Są oczywiście zupełnie zdrowi i w każdej chwili gotowi na przeprowadzkę. Liczę na to, że w nowym domu zamieszkają w dużej, ciekawej klatce i przekonają się do spacerów (póki co są nieśmiali i niezbyt lubią wychodzić na zewnątrz). Towarzystwo normalnych, odważnych szczurów na pewno pomogłoby im nauczyć się, jak korzystać z życia. :)

Chłopaków najchętniej oddałabym razem, w dwupaku. To bracia, nie chciałabym ich rozdzielać. Na życzenie osoby adoptującej mogę załatwić kastrację (za zwrot kosztów - ale w promocyjnej cenie :P). Gryzonie przebywają obecnie w Lublinie, ale mogę dowieźć je do Łodzi, Warszawy czy miast na trasie (Radom, Puławy, Skierniewice itd.).
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Wa-wa, Łódź] Dwa przystojne waciki :)

Post autor: krwiopij »

Z radością - i pewnym zaskoczeniem - informuję, że chłopki chyba się przejęli internetowym ogłoszeniem i tego samego wieczora obydwaj wyleźli z klatki na spacer. :D Ja wiem, że dla normalnego szczura to żadne osiągnięcie, ale oni zrobili to pierwszy raz od pobytu u mnie i jestem z nich strasznie dumna. Wychodzą teraz codziennie i choć trzymają się w okolicach klatki, głównie pod kaloryferem i w fałdach koca, to są coraz odważniejsi i nowe możliwości wyraźnie ich cieszą. :)

Muszę dodać, że z osobą zainteresowaną adopcje będę chciała pogadać, podsunąć jej ankietę do wypełnienia (mnóstwo szczegółowych pytań), no i będę oczekiwać podpisania umowy adopcyjnej. Nie ma tam nic strasznego, ale chcę mieć jakieś zabezpieczenie - gdyby z jakichkolwiek powodów szczury nie mogły zostać w nowym domu, mają wrócić do mnie.

Z fotkami niestety marnie, bo kotka zasiusiała mi aparat i tylko stara komórka mi została... :( Zdjęcia wychodzą ciemne i nieostre. Ale podejmę próbę uzyskania lepszych.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”