Gremliny fidusiowej <3~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Franek & Chrupek

Post autor: Megi_82 »

Piękne chłopaczyska :D Na ostatnie sesje Chrupcia nie mogę się napatrzeć, zaglądam i zaglądam :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Franek & Chrupek

Post autor: fidusiowa »

Saaa pisze:Gdybym ja mala tak dobrze. Moi jak sie konczy pora biegania to juz czuja pismo nosem. Zaczynaja uciekac w najbardziej oddalone katy i musze ich ganiac po colym pokoju:(
Heheh, moje na odwrót całkiem :) Czasami Chrupek gdzieś zaśnie pod kocykiem, ale ustanę koło klatki trochę pocmokam i przychodzi taki zaspany misiu :D
margot1408 pisze:Nic dziwnego, skoro mają taki apartament ;)
Chłopcy pięknie pozowali do sesji z orzeszkami, wymiziaj modeli ode mnie :D
W sumie do starej też wracali, ale nie aż tak żeby pręty gryźć, tylko po to by dostać się do klatki ;D
Mnie też się bardzo podoba ta sesja ;) Wymiziam obowiązkowo :)
Megi_82 pisze:Piękne chłopaczyska :D Na ostatnie sesje Chrupcia nie mogę się napatrzeć, zaglądam i zaglądam :D
Nie mam o czym pisać, to foty pstrykam i wstawiam ;D Cieszę się, że się podobają :)
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Franek & Chrupek

Post autor: diana24 »

Tak zazdrościłam Ci Twoich kapturowych chłopaków, że na dniach jak wszystko dobrze pójdzie sama będę mieć tylko rudego i bez jajecznego pana ;)
Teraz będę zazdrościć pięknej klatki :D
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Franek & Chrupek

Post autor: Megi_82 »

diana24 pisze:Tak zazdrościłam Ci Twoich kapturowych chłopaków, że na dniach jak wszystko dobrze pójdzie sama będę mieć tylko rudego i bez jajecznego pana ;)
No pięknie, to ja się muszę po całym forum pętać, żeby się dowiedzieć :D Gratulacje :D
A klacisko panów wypasione :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Franek & Chrupek

Post autor: diana24 »

Megi_82 pisze:
diana24 pisze:Tak zazdrościłam Ci Twoich kapturowych chłopaków, że na dniach jak wszystko dobrze pójdzie sama będę mieć tylko rudego i bez jajecznego pana ;)
No pięknie, to ja się muszę po całym forum pętać, żeby się dowiedzieć :D Gratulacje :D
A klacisko panów wypasione :D
Heh :D na razie to ciiii, nie zapeszajmy :P dzisiaj ot tak, dałam ogłoszenie na forum i jeden chłopak się do mnie praktycznie od razu odezwał i to z Łodzi ;) Jesteśmy na etapie negocjacji :D
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Franek & Chrupek

Post autor: Magdonald »

http://imageshack.us/a/img547/2536/wj0q.jpg - "Ach, ci paparazzi..." :D

U Was jak zawsze mnóstwo cudownych zdjęć! Dobrze, dodawaj, dodawaj, bo lubimy je oglądać ;)

Moje panny jeszcze orzechów laskowych w skorupkach nie dostały, ale fakt, na pewno są łatwiejsze do "rozpracowania" niż włoskie - muszę spróbować ;) Przy tych drugich tylko moja drobna Mamba z uporem maniaka siedzi i dłubie, dłubie, aż zrobi dziurkę, a wtedy wkraczam ja i w nagrodę jej orzech otwieram ::)

A jak tam u Was po świętach? Tyłeczki chłopakom urosły? :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Franek & Chrupek

Post autor: fidusiowa »

Diana, gratuluję przyszłego doszczurzenia! :) A dlaczego tym razem facecik? ;D
Tak po cichu powiem, że też napisałam na fejsie na SZA, że szukam dwóch chłopczyków.... ;)
A klatki nie ma co zazdrościć, tylko zbierać kasę i zamawiać, bo jest suuuuper i polecam z całego serducha ;D


Hahaha, Megi, Ty się musisz pałętać, a ja tylko wchodzę na swój wątek i wszystko wiem ;D Tak to ja lubię ;D
Magdonald pisze: Moje panny jeszcze orzechów laskowych w skorupkach nie dostały, ale fakt, na pewno są łatwiejsze do "rozpracowania" niż włoskie - muszę spróbować ;) Przy tych drugich tylko moja drobna Mamba z uporem maniaka siedzi i dłubie, dłubie, aż zrobi dziurkę, a wtedy wkraczam ja i w nagrodę jej orzech otwieram ::)

A jak tam u Was po świętach? Tyłeczki chłopakom urosły? :D
U mnie z włoskim, to było tak- podchodzę i pokazuję orzecha, oba się rzucają jest szał, łapią i spierdzielają (mega śmiesznie to wygląda taki pokraczny bieg, bo ciągle z mordki wypada :P). Schowają za łóżko, powąchają i przychodzą po więcej ::) Nie ważne, że i tak nie rozgryzą ani jednego, to po prostu pazerstwo zaawansowane ;D

A co do świąt, to dupki nie urosły, ale jakoś się rozleniwiły. Nie proszą nawet o wybieg, tylko śpią cały czas. Czasami któryś wysunie pyszczek żeby zobaczyć, co się dzieje w wielkim świecie i zaraz chowa go z powrotem :) Jak już je wyciągnę żeby się poruszały trochę to zrobią sobie krótką przechadzkę po pokoju i zaraz gdzieś leżą plackiem :P


Franio ma chyba ostatnimi czasy zły humor. Na wybiegu, kiedy tylko zbliży się do niego Chrup, cały się puszy i jest niespokojny. Agut nic mu nie robi, nawet go nie dotyka, a ten jak dzikus jakiś, nastroszony cały i lata w tę i z powrotem. Ogólnie to on ma przechlapane przez te gwałty :( Jak go Chrupek dorwie, a nie da mu spokoju dopóki tego nie zrobi, to później biedny na każdy mój dotyk od tyłu kopie i podskakuje myśląc, że to jego niewyżyty brat (dziwnie to brzmi, wiem xD). Myślę, że to puszenie się ma coś wspólnego z tymi gwałtami, bo Frań coraz bardziej zaczyna się stawiać. Aj, sama już nie wiem.. :-X
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Franek & Chrupek

Post autor: diana24 »

U mnie orzechy włoskie to specjalność Arii :) Uwielbia rozłupywać je i wyżerać cały środek :)
Dlaczego facecik? Zawsze mi się marzył taki kastracik miziasty, żarłoczny, przytulaśny i w ogóle. Czekałam na niego mniej więcej pół roku i w końcu jest :D Kto wie, jak mi się tak strasznie spodoba ta spokojność samców może się przerzucę :P
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Franek & Chrupek

Post autor: Magdonald »

fidusiowa pisze: Jak już je wyciągnę żeby się poruszały trochę to zrobią sobie krótką przechadzkę po pokoju i zaraz gdzieś leżą plackiem :P
Ja nie namawiam, nic z tych rzeczy, ale to może być znak, że tak jak u wielu forumowiczów ostatnio, pora się doszczurzyć? ;D >:D Maluszki z pewnością rozruszają towarzystwo ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Franek & Chrupek

Post autor: Saaa »

Moje by z checia pobiegaly te paskudne ogony le u siebie. Juz we wtorek w domku wiec bedzie kilka zdjec z laczenia kota, psa i szczurkow xd no i wielkie bieeeeganie jak tylko wroce ze szkoly;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: Franek & Chrupek

Post autor: ema0505 »

Obrazek
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Franek & Chrupek

Post autor: fidusiowa »

Hej, hej, hej... :)
Dawno mnie nie było. Znów nie chce mi się siadać do komputera, a co za tym idzie - nie wchodzę na forum.
U nas po staremu bla bla bla... ;D Napiszę tylko, że staram się o powiększenie stadka, o! I starczy ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli jakieś zdjęcia się powtarzają to wybaczcie... Mam straszny pierdolnik na laptopie ::) ::)
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Franek & Chrupek

Post autor: Megi_82 »

Aaaale sesyja ;) Twoje szczęście, że fotami nadrabiasz :P
Chrupcio to chyba lubi aparat, co? ;) Mamy i portrety en face, i oba profile, nic a nic nie zmiata, lampa, nie lampa... :D Przysypiający jest słitaśny :D I jaki on ma fajny wicherek na czole, zawsze taki potargany? Ma przez to taki zadziorny pycho :)
A Franio - co za znalezisko ;D Skarb, pani ;D
I jakie jajka :D Zawsze się zachwycam szczurzymi jajkami :D
I jakaś zupełnie nieszczurza śliczność na focie - wymiziać :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Lexiepl
Posty: 41
Rejestracja: czw sty 02, 2014 11:44 pm

Re: Franek & Chrupek

Post autor: Lexiepl »

Cudne chłopaki ::) I te piękne oczulkii
Tylko miziać ! Więc małe mizianko ode mnie proszę przekazać :-*
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Franek & Chrupek

Post autor: fidusiowa »

Megi_82 pisze:Aaaale sesyja ;) Twoje szczęście, że fotami nadrabiasz :P
Chrupcio to chyba lubi aparat, co? ;) Mamy i portrety en face, i oba profile, nic a nic nie zmiata, lampa, nie lampa... :D Przysypiający jest słitaśny :D I jaki on ma fajny wicherek na czole, zawsze taki potargany? Ma przez to taki zadziorny pycho :)
A Franio - co za znalezisko ;D Skarb, pani ;D
I jakie jajka :D Zawsze się zachwycam szczurzymi jajkami :D
I jakaś zupełnie nieszczurza śliczność na focie - wymiziać :D
Uwielbiam robić zdjęcia, a szczególnie zwierzętom. Cały mój poprzedni komputer był zawalony fotami psów ;D
No właśnie nie ;D On zazwyczaj jak widzi aparat to się odwraca dupką albo odchodzi czym prędzej. To chyba ja mam talent, że on tak korzystnie wygląda na tych zdjęciach 8) ;D Za to Franek.. O kobieto, to jest dopiero model! On czasami nawet nie drgnie jak przymierzam się do fotki ;D
Ten wicher to ja nie mam pojęcia skąd się wziął hahah. Może gdzieś szedł i się na-żelował ;D
Megi, ja tam żadnej nieszczurzej śliczności nie widzę wcale, ale chłopaków wymiziałam ;D
Lexiepl pisze:Cudne chłopaki ::) I te piękne oczulkii
Tylko miziać ! Więc małe mizianko ode mnie proszę przekazać :-*
O, hej Lexie :)
Jasne, mizianeczko będzie na pewno :) Dzięki, że wpadłaś ;D
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”