[Zamość,Lublin] Samiczka prawie 2 letnia

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
AleXa17
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 02, 2009 1:44 am
Lokalizacja: Zamość

[Zamość,Lublin] Samiczka prawie 2 letnia

Post autor: AleXa17 »

Oddam Pinky- samiczkę prawie 2 letnią tydzień temu byłam zmuszona uśpić jej siostrę, została sama i ciężko to znosi, mało je, mało się rusza. Malutka ma trudny charakter, potrafi ugryźć w klatce, poza nią jest aniołkiem, nie przepada za przebywaniem na rękach ale czasami coś jej się umai, że potrafi siedzieć w miejscu i dać się głaskać. Jest nieśmiała i łatwo ją przestraszyć. W stosunku do szczurów jest raczej uległa, parę razy się prały ale mała szybko odpuszczała. Obecnie siedzi sama w połowie towera, je karmę firmy Tropifit. Malutka przez całe swoje życie chorowała jedynie na świerzb z którym do mnie trafiła i z którego szybko wyszła, od tamtej pory nawet nie dopadło ją przeziębienie. Zależy mi na tym żeby trafiła do dobrego domu, najchętniej, żeby była to osoba z forum, która wstawia zdjęcia. Jakby ktoś chciał ją wysterylizować jestem gotowa trochę się dołożyć( nie dużo bo utrzymuję się ze stypendium). Z powodu sposobu w jaki reaguje na brak szczurzego przyjaciela, ogłoszenie jest pilne i jeśli się nikt taki nie znajdzie będę szukała jej towarzystwa w jej wieku ale nie będę w stanie zapewnić im tyle uwagi ile zapewniałam kiedyś, ponieważ szczury są w domu a ja mieszkam w akademiku, do domu wracam na weekendy( czw-ndz lub pt-ndz) na tygodniu zajmuję się nią siostra.
Osoby chętne prosiłabym o odpowiedzi itd, itp zgodne z tym tematem http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=33316

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zdjęcia nie są najnowsze, postaram się dodać jakieś niedługo.
Awatar użytkownika
AleXa17
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 02, 2009 1:44 am
Lokalizacja: Zamość

Re: [Zamość,Lublin] Samiczka prawie 2 letnia

Post autor: AleXa17 »

Nieaktualne :) Malutka w nowym domu :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”