Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: Buba »

W tym wątku możemy:
-podzielić się w jakich przedmiotach nie nadających się do jedzenia ( oczywiście tylko przez takie prymitywne istoty jak ludzie ;D ) rzeczach szczególnie gustują Wasze szczurki
- prowadzić wolną dyskusję o walorach smakowych i odżywczych poszczególnego sprzętu domowego
- rozważać czy lampa wyżywiłaby czteroosobową szczurzą rodzinkę ;D
- wspólnie pomyśleć czy kolory mają znaczenie w "atrakcyjności" danej rzeczy.
Mam nadzieję, że każdy będzie brał sprawę na wesoło. Bez spin. Bez kłótni. Bez obrażania.
No, bo ile można gniewać się o nowy wzór w ulubionym swetrze? ::)



Moje dziewuchy bardzo lubią grzebać w miseczce z pierdołami tj. kolczykami, koralikami (duże,drewniane), spinki itp. Kradną wymarzony przedmiot i upychają go Bóg wie gdzie. Zastanawia mnie czy nęci je zwykłe babskie umiłowanie do biżuterii czy też fikuśna marokańska miseczka, w której się znajdują ;D

W naszym domu za delicje uważa się również wszelkiego rodzaju doniczki. Przecież tyle ich jest, a każda musi inaczej smakować!
Plastik, ceramika, glina, szkło... Mniam! :D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: sciurus vulgaris »

Moi dojrzali chłopcy są raczej "dobrze wychowani" i nie zgryzają tego, czego nie wolno, ale nowe maluchy, o matko! ;D przede wszystkim gustują w mojej bransoletce, po tygodniu sznurki mamy już całkiem oskubane. Oprócz tego zastałam dziś malucha uporczywie ciągnącego ładowarkę (odpiętą oczywiście ;) ) więc wiem już, że kabelki też im smakują. No i moje paznokcie, to jest dopiero pyszka! :D
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: altelily »

Dla moich chłopaków rarytasem są ściany... Mmmm, ściany, pycha, co tam jakieś prymitywne wapienko z warzywami, ściany o smaku wrzosowym to prawdziwa uczta dla zmysłów i podniebienia. I mało kaloryczna! Także chłopaki bardzo dbają o linię. Także spodnie mojego chłopaka bardzo przypadły do gustu ich wykwintnym podniebieniom, albo nie podobała im się jego stylówa, bo wygryzły piękną, ogromną dziurę na wysokości krocza. >:D Spodnie zmarły śmiercią tragiczną, ale to nie przeszkadza im w zjadaniu następnych. :D
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: Buba »

Hahaha :D
Moje dziewczyny powstrzymują się na razie od nadawania moim ciuchom nowego, "modnego" wyglądu ::) Myślę, że wszystko przede mną. Każda kobieta w końcu znudzi się ciuchami ;D
Dzisiaj zdążyły spróbować biurka, które teraz ma piękny, obgryziony kant. Przy szczurach nasze otoczenie cały czas się kształtuje :)
Myślicie, że szczury rozróżniają kolory?
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Mexx22
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 26, 2014 11:05 pm

Re: Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: Mexx22 »

Może powiem dość tradycyjny produkt :P ale u mnie najcześciej to lecą kable :P
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: Hanka&Medyk »

Moje uwielbiają robić wywietrzniki w piżamach, przede wszystkim w aplikacjach typu napisy czy grafika...
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: MissAlice »

Moje gustują w obudowach komórek i klawiaturach laptopów (nie wiedzieć czemu najbardziej lubią przycisk "Delete" O.o). Lubią jeszcze wchrzaniać dywan i taśmę klejącą różnego typu. :D
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kalorii ma fotel, a ile lampa?

Post autor: Buba »

hahah ostro ;)
Teraz z racji tego, że mam dziurę w ścianie, dziewczyny radośnie podlatują i odgryzają sobie po kawałku. Dziura zamiast się zmniejszać, ciągle się powiększa. :P
Po ostatniej wizycie u weterynarza, transporter ma trochę inny wygląd. Haha.. ;D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”