[OLSZTYN] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kobolt1
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 18, 2011 3:22 pm

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: kobolt1 »

nie polecam przychodni pomiędzy dajtkami a armi krajowej, gdzieś za salonem opla, nie pamiętam adresu
byłem tam na początku z brudaskiem, pani powiedziała że jest zdrowy, straciłem przez to weekend który już mogłem przeznaczyć na leczenie
Idka
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 13, 2011 10:30 am

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: Idka »

POLECAM!
Olwet Lecznica dla zwierząt

Pełen zakres usług, jeżeli chodzi o nasze psy i koty, proponuje lecznica Olwet. Jest tu gabinet zabiegowy, przeprowadzane są różnego rodzaju zabiegi i operacje.
Olsztyn, ul. Lubelska 16, tel. (89)533 55 73
Wykastrowali mi szczura fachowo, szybko, z odpowiednią dawką narkozy. Profesjonalne podejście. Jedynym minusem jest stosunkowo wysoka cena, ale warto.
zoskachips
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 15, 2011 9:09 am

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: zoskachips »

Parę dni temu mój szczurasek miał operację wycięcia guza,niemal jego wielkości. Zabieg był przeprowadzony w Poliklinice Weterynaryjnej w Kortowie przed doktora Adama Piórka.Fakt, że jest to młody lekarz,ale profesjonalnie podszedł do sprawy;anestetyk podawał 3-krotnie w małych dawkach w odstępach 10-minutowych(szczur nie reagował,prawdopodobnie guz "pochłaniał" całe znieczulenie). Operacja się udała,ładnie zaszyto szczurka. Cena wyniosła 234zł+20zł zastrzyki(10x) antybiotykowe.
Po moich doświadczeniach z weterynarzami(byłam u kilku) Poliklinika wydaje się miejscem, gdzie są różni lekarze specjalizujący się w różnych zwierzętach, tak więc i od szczurków się znajdą.
Kiedyś były dwie miłe panie w przychodni na Smętka,maniaczki szczurów,niestety już tam nie pracują.Teraz jest inna pani doktor, która na szczurkach się nie zna.Najpierw chciałam robić operację u niej,ale okazało się,że nigdy nie operowała szczura.Ale nie kombinuje na siłę,sprawdza najpierw w literaturze,co może zwierzakowi dolegać,jeśli nie jest pewna nie podaje leków,zastrzyków itp.
FECIK (Fetor) [*] -mój rozpieszczony Księciunio
Zygmunt (Zygi) [*] - najmądrzejsza szczurzyca na świecie.nikt tak nigdy nie biegł na spotkanie przez całe mieszkanie...
Szaman [*] - mały kochany wariacik...18.06.2011
Fortel - mój słodki kanałowiec dumbo:)
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: milen87 »

Hej, czy ktoś się orientuje gdzie najtaniej zrobię w Olsztynie prześwietlenie szczuraka? Ile to kosztuje orientacyjnie?
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: pray »

milen87 pisze:Hej, czy ktoś się orientuje gdzie najtaniej zrobię w Olsztynie prześwietlenie szczuraka? Ile to kosztuje orientacyjnie?
Hej :) nie wiem czy najtaniej ale w Lecznicy weterynaryjnej Lew robią za 40 zł - za jednego szczurka i po 30 zł od następnego :)
Pazur Olsztyn
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 26, 2011 9:25 pm

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: Pazur Olsztyn »

Witam
Zaparaszamy do Gabinetu Weterynaryjnego Pazur na ulicy Berlinga 1/26 tam Pani lek. wet. Magdalena Szweda zajmie się Państwa gryzoniami, ptakami ozdobnymi, psami i kotami. Mamy ogromną rzeszę zadowolonych klientów. Sprawdź nas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.pazur.com.pl
TrissMerigold
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 8:01 pm
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: TrissMerigold »

Mogę polecić gabinet weterynaryjny Pazur. Jeżdżę tam z moimi dwoma szczurkami. Pani weterynarz jest świetna, daje dobre rady co do hodowli. Leczyłam i kastrowałam u niej już jednego ogonka (drugi czeka na swoją kolej:)) i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Pełen zakres opieki i możliwość wizyt domowych. Super!!!
Z nami: Ciastek, Wyrzut
Za TM: Chrupek
Dellin
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 03, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Iława

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: Dellin »

Witam czy ktos mógłby odświeżyć ten temat ?
I napisać jakąś aktualna informacje o weterynarzach w Olsztynie?

Mam problem od dłuzszego czasu i niestety w moim mieście nikt nie jest w stanie pomóc moim maluchom. Zatem zmuszona jestem transportować je kawał drogi ( choc mogło być gorzej) i nie chciałabym szukać, celować i nie wiadomo co jeszcze, przy czym narażać ogonki na stres.
nisa
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 7:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: nisa »

Też polecam gabinet PAZUR, szczególnie Dr Magdalenę Szwedę, naprawdę zna się na szczurkach :)
Pacjęt
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 10, 2014 12:45 am

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: Pacjęt »

Witam też polecam Panią dr
www.magdalenaszweda.pl
Awatar użytkownika
płomyczek
Posty: 45
Rejestracja: śr sty 18, 2012 9:48 pm
Lokalizacja: Wałbrzych/ Olsztyn

Re: [OLSZTYN] polecani i niepolecani

Post autor: płomyczek »

Dr. Magdalena Szweda w chwili obecnej przyjmuje w Mławie, a nie w Olsztynie. Co do Olsztyna to najbardziej mogę polecić dr Annę Kołodziejską, przyjmującą na Poliklinice na Kortowie. Specjalizuje się w świnkach morskich,jednak intensywnie się doszkala w leczeniu szczurków. W chwili obecnej walczymy z ropniem u mojej 2,5 letniej szczurzycy, przedstawiła mi wszelkie możliwe opcje. Ja zdecydowałam się na płukanie gentamecyną i nadmanganianem. Efekty czas pokaże:)
W dzisiejszych czasach w zwierzętach możemy odnaleźć więcej człowieczeństwa niż w ludziach.
Moje dziewczyny:
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 12#p863212

Za TM : Pixi, Skarpetka, Zośka, Bletka
Ze mną: Ziutka, Szelma, Ryśka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”