PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: pray »

Pilnie szukam DT lub DS dla kota, który ok kilku tygodni kręci się niedaleko mojego bloku.Podejrzewam,że został przez kogoś porzucony, ponieważ bardzo lgnie do człowieka. Wydaje mi się,że to jest kotka i niestety podejrzewam u niej ciąże. Sytuacja mnie dodatkowo martwi, ponieważ moja sąsiadka ostatnio musiała znaleźć nowy dom dla swoich kotów, ponieważ sąsiedzi je podtruwali. Niestety nie mogę zapewnić jej domu,( chociaż bardzo bym chciała bo jest przemiłym kotem) mam dwa psy, które mają negatywne nastawienie do innych zwierząt. Jutro dodam zdjęcia.
Bardzo proszę o pomoc!
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: pray »

Byłam z nią u weterynarza, jest młoda ma ok. rok i niestety jest w zaawansowanej ciąży.
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: pray »

Umówiłam ją na sterylke aborcyjna jutro o 10, trzymajcie kciuki. :)
Obrazek
Obrazek

Nadal pilnie poszukiwany dom tymczasowy!
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: akzi »

trzymam kciuki !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: dominick_black »

Ale kotka śliczna :) Mój kocurek jest do niej troszkę podobny ;) Już straciłam niestety 3 koty, dwa małe i jeden duży, pierwszy kot, kotka, Sara, była po sterylizacji i po przeprowadzce na wieś gdzieś zniknęła :( . Myślę, że ta twoja kotka szybko się otrząśnie po sterylizacji, moja już nawet w ten sam dzień kiedy miała zabieg jak tylko się obudziła to wskakiwała na łóżko więc musiałam jej pilnować A teraz jest gdzieś za Tęczowym mostem. Miałam ją ok 5 lat :( i nieecałe 3 lata temu zaginęła :( Ale oczywiście trzymam kciuki za twoją :) Myślę, że zatrzymasz ją :)
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: dominick_black »

I nie kieruj się tym, że twoje psy mają złe nastawienie do innych zwierząt. Uwierz mi, da się przyzwyczaić dużego psa do kota. Na swoim przykładzie mogę ci coś powiedzieć. Miała psa, amstaffa, Czika, możesz zobaczyć w google wygląd tej rasy i uwierz mi, te psy są waleczne, stosunkowo agresywne do innych zwierząt i tak było na początku z moim kocurem. Księcia wzięłam od koleżanki rok temu. Mój Cziko miał już ok 8-9 lat i z początku agresywnie był nastawiony do kota. Ale ja z tatą często braliśmy kota na ręce, puszczaliśmy psa i dawaliśmy żeby Cziko obwąchał, zapoznał się z jego zapachem, żeby wiedział, że nie jest jedyny w tym domu. Po kilku chyba miesiącach Cziko już kota nie ruszał, puszczałam kota do domu, Cziko tylko na niego spojrzał i leciał dalej. Tylko niestety jak 3 miesiące temu Czika wypuściliśmy na podwórko to on uciekł z watahą psów. Teraz mam inny przypadek. Jassmina, to 5 letnie Malamut, to też możesz zobaczyć sobie rasę psa i to jest pies łowiecki. Przygarnęliśmy ją bo właściciele psa wyrzucili na ulice bo uznali, że nie ma już dla niej miejsca w domu. Chore! jak można brać zwierzę a potem je wywalać i ona tak latała z innymi psami długo i w końcu któregoś dnia ją zawołaliśmy i ona przyszła. Daliśmy jej jeść i została już u nas. Była strasznie zaniedbana, ale ją umyliśmy, zaszczepiliśmy i wyjęliśmy z 30 kleszczy! Straszne! ten pies strasznie się męczył i na dodatek miała zapalenie oka, ale jej już prawie wyleczyliśmy. I sytuacja była taka, że mój tato rozmawiał z jej właścicielami i oni mówili, że ona ma koszmarny stosunek do kotów i też tak było na początku, strasznie się rzucała, miała taką wściekłość w oczach jakby chciała go rozszarpać, a teraz już wszystko dobrze, nie gryzą się, ona patrzy tylko na niego, czasem go powącha pod ogonem, weźmie go przepchnie, ale już się nie rzuca do niego. Więc wiesz, potrzeba czasu, psa można przyzwyczaić do kota tylko ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia bo się nigdy z tym nie spotkali u siebie to tak gadają. Więc jeżeli nie uda ci się znaleźć właściciela dla kotki to zrób tak jak ja, spróbuj je ze sobą pogodzić.
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: pray »

dominick_black poza wrednymi psami mam jeszcze alergię na koty ::)
Kicia ma przecudowny charakter, ciągle się kładzie obok człowieka lub na nim. Cały czas mruczy i ugniata łapkami. Do tego jest strasznym leniem ;D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze względu na to,że kicia tymczasowo mieszka u mnie a nie chce, żeby stała jej się krzywda to mieszka tak : Obrazek
oczywiście gdy jestem w domu kicia może biegać, ale tylko po moim pokoju.
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: dominick_black »

Ach rozumiem, alergia , to wszystko tłumaczy :) I ta klatka naprawdę wielka wow :o moje dziewczyny raj będą miały w niej hehe :D A kotka naprawdę przecudna, szkoda, że nie mieszkasz bliżej to bym mogła kotkę przygarnąć bo ostatnio się oglądam za jakąś kotką żeby przygarnąć :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: noovaa »

Kicia śliczna. Sama tymczasowo trzymałam 2 kociaki w klatce.. okropnie mi ich było żal. Oby szybciutko coś znalazła, trzymam kciuki!
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: pray »

Wstępnie znalazłam dom dla kotki ;D
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: dominick_black »

Więc trzymam kciuki żeby znalazła odpowiedni, kochający dom :) Żeby już nigdy nie cierpiała przez wyrzucenie na ulicę przez niewłaściwą osobę.
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: PILNE!! DT LUB DS dla kotka z Ostródy

Post autor: pray »

Kicia w nowym domu ;D temat można zamknąć ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”