samiczka ok 5 miesięcy Opole

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
cirilla
Posty: 95
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:38 am

samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: cirilla »

Witam, moja szalona sąsiadka wyrzuciła kolejną szczurkę.Znalazłam ją na naszym podwórkowym śmietniku około miesiąc temu Samiczka jest koloru czarnego i jak jej poprzednik ma odgryziony ogonek. Jest bardzo łagodna i towarzyska. Ja nie mogę jej zatrzymać bo mam już 5 szczurków i na razie nie mogę powiększyć stadka. Została profilaktycznie potraktowana środkiem na wszoły bo z poprzednim szczurkiem były takie właśnie problemy. Oddam ją tylko w idealne ręce:)Obrazek
szczęśliwe ze mną Jamajka i Pinezka , Drzazga oraz mysie Kulka i Pchełka Muszka za TM Pinezka[*] ha i psy rzecz jasna:) Roy, Aria, Kędzior.
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: pipilotti »

Hej,
nie miałabyś ochoty zainteresować sprawą opolskiego oddziału TOZ? Służę pomocą.

Pozdrawiam,

Agnieszka
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Awatar użytkownika
cirilla
Posty: 95
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:38 am

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: cirilla »

Kochana dziękuję za chęć pomocy ale opolski TOZ prosiłam kilkakrotnie o pomoc w innych sprawach i byłam ignorowana. Działąm w kilku organizacjach prozwierzęcych i to one pomagają w takich sytuacjach. Niestety ale praca opolskiego TOZ baaardzo mnie zawiodła.
szczęśliwe ze mną Jamajka i Pinezka , Drzazga oraz mysie Kulka i Pchełka Muszka za TM Pinezka[*] ha i psy rzecz jasna:) Roy, Aria, Kędzior.
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: pipilotti »

Mnie i koledze pomogli swego czasu zorganizować interwencję, dlatego zapytałam ;). Szczurek jest wciąż u Ciebie?
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Awatar użytkownika
cirilla
Posty: 95
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:38 am

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: cirilla »

:) malutka wciąż u mnie... Naprawdę nie ma chętnych na tą sympatyczną dziewczynę??
szczęśliwe ze mną Jamajka i Pinezka , Drzazga oraz mysie Kulka i Pchełka Muszka za TM Pinezka[*] ha i psy rzecz jasna:) Roy, Aria, Kędzior.
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: Osna »

Chętni może są, ale obawiam się, że nikt się nie zgłosi, skoro:
cirilla pisze: Oddam ją tylko w idealne ręce:)
a ideały nie istnieją. ;P
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Awatar użytkownika
cirilla
Posty: 95
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:38 am

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: cirilla »

Bardzo śmieszne... ???
szczęśliwe ze mną Jamajka i Pinezka , Drzazga oraz mysie Kulka i Pchełka Muszka za TM Pinezka[*] ha i psy rzecz jasna:) Roy, Aria, Kędzior.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: madziastan »

Cirilla, znowu ta sąsiadka? :/ No ja od Ciebie wzięłam husky'ego... Kciukam za najlepszy domek!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
cirilla
Posty: 95
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:38 am

Re: samiczka ok 5 miesięcy Opole

Post autor: cirilla »

Tak kochana znowu ta sasiadka :( mała chyba dożywotkę ma u mnie... już ją połączyłam i wygląda na szcześliwą z moim stadkiem ... a jak husky?
szczęśliwe ze mną Jamajka i Pinezka , Drzazga oraz mysie Kulka i Pchełka Muszka za TM Pinezka[*] ha i psy rzecz jasna:) Roy, Aria, Kędzior.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”