Pasztet i ferajna

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Ja jestem zodiakalnym Szczurem... :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Agatow, urodzinowe życzenia wszystkiego najlepszego oraz Wesołych Świąt :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Eve »

Życzenia urodzinowe , szczególnie jak się zmienia cyferkę z przodu muszą być !
Agatow spełnienia planów i marzeń, i żeby każdy zwykły dzień bym przyjemnością i ciepłym wspomnieniem !
A po za tym ... Życie zaczyna się po trzydziestce ! ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Ale miła niespodzianka! Wieki tu nie zaglądałam a tu miłe życzenia urodzinowe czekają ;D Dziękuję dziękuję rzeczywiście cyferka z przodu się zmieniła ku mojej rozpaczy i chwilowej depresji jakiś miesiąc temu.. ale wróciłam już do normy.

Za to szczurcie czują się świetnie, mają już ponad rok i od trzech dni borykają się z przemeblowaniem klatki ;) Nawet Cykałka przytyła i nie jest już takim chuderlaczkiem, Piskałka nauczyła się jak żyć w stadzie i jest przemiłym lizusem, uwielbia siedzieć na ramieniu. Szefowa ciągle ma adhd.. to się chyba z wiekiem nie zmienia. Indiana się rozleniwiła i już jej się nie chce wszędzie wdrapywac a Strzałka jak zwykle opycha się wszelakimi przysmakami ::)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Zuzolka »

Chętnie pooglądałabym sobie zdjęcia panien ;)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Agatow, nie rozpaczaj; od przyszłego roku cyferki na urodzinowym torcie ustawiaj w odwrotnej kolejności i... masz kawał całkiem młodych lat przed sobą! O0
Miło przeczytać, że u ogonków w porządku. :)
Jeszcze Jakieś foteczki by się przydały, skąpisz nam czy co..? ::) :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: zocha »

Agatow pisze: Dziękuję dziękuję rzeczywiście cyferka z przodu się zmieniła ku mojej rozpaczy i chwilowej depresji jakiś miesiąc temu.. ale wróciłam już do normy.
Ja miałam kryzys i depresję przy 29 urodzinach, nie powiem trochę się załamałam. Mam nadzieję, że przy 30 mnie już ominie ;)

Ja również czekam na fotki dziewczyn :) pozdrowienia przesyłam!
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Nie no nie skapię zdjęc a nawet będę miała kilka fotek szczurków z balonami ;) Po prostu jest to dośc trudne technicznie w tym momencie (czekamy na nowy dysk a tu jeszcze tyle dni wolnych).
Dzięki unipaks ale to przestawianie cyferek przyda się tylko przez 3 lata a co potem? Chciaż przyznam, że to bardzo dobry pomysł ;)
Nie martw się zocha, da się to jakoś przeżyc, podobno człowiek ma tyle lat na ile się czuje :-*

A z nowości Indiana zrobiła sobie wycieczkę krajoznawczą po mieszkaniu... tzn po miejscach które ze względu na komputery i liczne kabelki nie są ogoniastym udostępniane. Zauważyłam ją przemykającą z rana.. ale poszłam rzucic okiem na klatkę i wszystkie grzecznie siedziały w klatce oprócz Indiany - klatka oczywiście była zamknięta. Jak widac to nie problem dla Indiany... od początku nauczona doświadczeniem z poprzednimi szczurkami zakładałam kłódeczkę na drzwi do klatki ale mądre szczurzysko przesunęło kłodkę i jakoś przecisnęło się bokiem ;) W pierwszym momencie ukryła się, pewnie przestraszona odgłosami chodzenia po mieszkaniu - w końcu poznawała nowy teren. Ale po 15 minutach wylazła z ukrycia, sama wdrapała mi się na kolana mrucząc z zachwytu. Pogłaskałam łobuza i zaniosłam do stadka :) Umierała z głodu LOL Nie przewidziała, że na wolności jedzenie samo nie spada z nieba ;) Na szczęście tym razem komputery przeżyły ucieczkę i na razie nie odkryłam żadnych zniszczeń. Najwyraźniej szczurcia była bardziej zainteresowana poznawaniem okolicy niż niszczycielską działalnością (nie to co jej siostra rok temu!!!) >:D
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Grzeczna Indiana! :)
Ja nie wiem, co to takie grzeczne szczury, nie dane mi było zaznać... :P Wygłaskać ogonki ode mnie proszę :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Zuzolka »

Nie przewidziała, że na wolności jedzenie samo nie spada z nieba
Ee, jakby się bardziej postarała to na pewno by coś znalazła ;)
Ciekawe czy Inadiana na drugi raz nie pozostawi po sobie śladu, gdy pójdzie integrować się ze sprzętem :D
Również przesyłam mizianko :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
druidka
Posty: 62
Rejestracja: sob lut 05, 2011 2:01 pm

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: druidka »

Dobrze, że moje jeszcze nie opanowały sztuki otwierania klatki :)
Bestia najgorsza zna trochę litości. Ja nie jestem bestią, więc jej nie znam.
William Shakespeare

http://druidka.yum.pl
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Entreen »

Heej heeej, może by słówko aktualizacji...? :)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Obrazek

Hej hej!

Uni zmotywowała mnie do odwiedzin - bardzo dziękuję!!!

Troszkę się zmieniło, jest nowe stadko, postaram się dodać kilka zdjęć i napisać trochę więcej ;) Mam duuuużo zaległości ale chętnie zobaczę co tam u Waszych ogonków ;) Do miłego!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Bomba! :D ;D
Zaległości takie i tyle do opowiedzenia, że post naprawdę musi być rzetelny! ;)
Miło, że znowu jesteś, czekam na relacje i foty :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Entreen »

Ooooo!!! Czekamy!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”