samce do adopcji zielona gora

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

hexa88
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 10:41 pm

samce do adopcji zielona gora

Post autor: hexa88 »

Witam! W Zielonej Górze znaleziono na ulicy karton ze szczurkami, tymczasowo są one u mnie. Szczurki to trzej panowie, raczej są rodzeństwem, dwa czarno białe kapturki i jeden czarny z białym brzuszkiem berkshire, wszystkie uszy i sierść standard. Samczyki nie osiągnęły jeszcze rozmiarów doroslych samcow i porównując po moich prywatnych 6 ogonach są niewiele większe od mojego 5 miesięcznego samca, wiec są młode. Musiały być oswajane gdyż choć początkowo się mnie baly to jednak nie gryzly, nie piszczaly przy podnoszeniu, a chętnie i z zainteresowaniem wachaly moja rękę. Zdecydowanie można z nich zrobić domowe przytulanki. Chłopaki szukają dobrych domków i mają nadzieję, że choć nie mają unikatowego umaszczenia, sierści Rex czy uszu dumbo to jednak ktoś je pokocha.
hexa88
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 10:41 pm

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: hexa88 »

Zdjęcia na moim Facebooku osobom zainteresowanym podam namiary.
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: natureminemka »

Trzeba przenieść ten temat do działu Oddam/Sprzedam żeby trafił do większej liczby odbiorców.
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
hexa88
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 10:41 pm

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: hexa88 »

Dwa szczurki znalazły dom, został jeszcze jeden kapturek. Pomóżcie proszę mlodziak siedzi sam smutny w klatce, widać, że jest osamotniony.
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: Osna »

Mogłabym go przygarnąć do moich niespełna rocznych dwóch samców, gdyby znalazł się transport w bliższe mi rejony (Elbląg/Trójmiasto lub okolice). Podjechałabym po niego PKSem czy PKP, ale nie tak daleko...
Mogę wysłać na pw opis warunków socjalnych szczurów u mnie, jeśli jesteś zainteresowana wysłać go tak daleko.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
hexa88
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 10:41 pm

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: hexa88 »

Być może jeszcze jeden szczurek będzie do adopcji, chłopak poszedł do nowego domu w niedziele, jednak rezydent go atakuje, a Pani nie ma doświadczenia w łączeniu i jest dość przerażona. Podejmą jeszcze próbę, ale jeśli się nie uda młodziaczek do mnie wróci i będzie kawalerem do wzięcia.
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: Osna »

Ja, ja, ja :) Mogę wziąć nawet całą trójkę. <3 Ale skoro dobrze jednemu idzie łączenie, to te dwa z chęcią. Nawet temu jednemu, co go biorę byłoby raźniej w podróży i podczas oswajania i w ogóle. :)
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: Osna »

Ech, przepraszam za moją spontaniczną reakcję. ale nie chciałam, by ktoś mnie uprzedził. Szkoda by było, gdyby cała trójka została rozdzielona.
Myślę jednak, że łączenie się uda. Towarzystwo młode, może się dotrą, tylko więcej czasu potrzebują. Łączenie czasem kończy się szybciej niż zaczęło, gdy następuje przyjaźń od pierwszego wejrzenia, a czasem trwa miesiąc.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
hexa88
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 10:41 pm

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: hexa88 »

Bardzo mnie cieszy Twoja wiadomość, kamień spadł mi z serca. Pani dziś ze mną rozmawiała, przywozi do mnie szczurki łącznie ze swoim jeśli mi się uda je połączyć to zostaną u niej, jeśli natomiast i moje sposoby zawiodą to dwaj bracia pojadą do Cb.
hexa88
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 10:41 pm

Re: samce do adopcji zielona gora

Post autor: hexa88 »

Temat można zamknąć samczyki mają domki:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”