Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Mycha »

Na forum podobno wyszły jakieś przekręty o których nic nie wiem i dowiedziałam się mniej więcej od Master przez telefon.
Nic nie wiedziałam o tym, że Elf ma być dla Asiek i ta chce go kastrnąć. Nic.
W niedzielę wysłałam Elfa dla Krówki bo miał uszkodzone oczko. Zrobiłam to mimo, że musiałam dopłacac za jej część dowozu Elfa, bo nie miałam pieniędzy na jego leczenie, ale Master znalazła mu inny dom.
Co do rzekomych wyłudzeń pieniędzy to wydaje mi się, że takie sądy są przesadne. Nie mam jak skontaktować się z Krówką ponieważ internet i komórka padnięte. Krówka straszy mnie prokuraturą podczas gdy zrezygnowała z Elfa dwa dni przed moim wyjazdem po niego gdy dowiedziała
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Ania »

Nie mogę już patrzeć, jak się męczy, skóra i kości, sine, zimne łapki, fioletowy nosek, nerwowe ruchy... łapczywe próby złapania powietrza, miesiące nieudanych prób antybiotykowych, homeopatycznych, proszenia nie_wiadomo_kogo, żeby się polepszyło. Nie zniosę już tej Jego dłuższej wegetacji, tego patrzenia na wycieńczone i wychudzone do granic możliwości zwierzę...
Dziś nie mogę, zostaje środa. Jedziemy na ostatni zastrzyk... mój mały Bu... w tą środę są moje urodziny, nie mam wyjścia. Ja skończę... On skończy 2 latka, razem mamy urodziny. Drugie i ostatnie, strasznie mi przykro a jednocześnie myślę, że przynajmniej tyle będę w stanie mu dać, w końcu dość tych cierpień.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Smutnik :(

Post autor: Agata »

Moja 'kochana' koleżanka kupiła sobie szczura w piątek 6 maja. To już jest samo w sobie trochę nie na miejscu [zapraszam do tego temtu: http://www.szczury.org/viewtopic.php?t=4482&highlight=]. Mało tego, dzisiaj w nocy Śnieżka urodziła maluchy...
Nie mam już siły... :-( :evil:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

chce z powrotem mojego Blejda !!!!!! :cry: ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony czw maja 26, 2005 1:07 pm przez Gumcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: soho »

I miss my angel :angel13:
... tak strasznie tesknie buuu :cry:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Ania »

Jadę dziś... uśpić mojego małego Bu... i Małą Mi
a w gardle mnie ciśnie jak cholera :(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Babinka
Posty: 29
Rejestracja: sob maja 28, 2005 8:12 pm

Smutnik :(

Post autor: Babinka »

Trzymaj się Ania wiem jak możesz się czuć .Dwa lata temu MUSIALAM uśpić psa ...
została mi po nim pustka i jeszcze teraz niedawno odsedł szczurasek ...co za życie ......Dlaczego szczury tak krótko żyją???????
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Smutnik :(

Post autor: Dona »

Aniu.... Przykro mi strasznie... Biedna Mała, Biedny Bu... :(
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

przyjaciółka od 7 lat powiedziała, ze jestem taką przyjaciółką że 'ja pier****'

nawtykaala mi na GG....
no zajesuper ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

błech..... to nie fer, czemu tak szybko :-(
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Smutnik :(

Post autor: myszka »

Boże co się dzieje??v tak dużo szczurków na raz odeszło... :( trzymajcie się
A tak w ogóle, to wczoraj byłam na jkiermaszu książek [sprzedawa łam swoje]. Cały dzień nosiłam ten 10kg. plecak, po to, żeby sprzedać jedną książkę za 8zł :evil:
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Smutnik :(

Post autor: Nisia »

Ale wiecie co? To jest nie fair. Szczurki są takie kochane, magiczne - jak to ktoś trafnie na forum określił, tak szybko człowiek się do nich przywiązuje, a one do człowieka, są takie kochane przytulanki i... tak szybko odchodzą :( Jaki ten świat niesprawiedliwy jest :(
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Gucio »

Mam wrażenie, że Teq mnie nie lubila i dlatego uciekła :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”