Szczury w Rattie's Love

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Czas odświeżyć temat,dawno nas tu nie było.Ostatnio pisałam o samych przykrych wiadomościach,teraz czas na milsze.

Slunićko Bebesina ,przechrzczona na Sunny,a po domowemu Kaczuszka w sobotę skończyła równo 3 lata i 2 miesiące.

Obrazek

Reszta szczurków ma się dobrze,z czego prócz dwóch dziewczynek (Kaczuszki i wnusi Drusilli) reszta to szczurki z adopcji.
Dwóch chłopców będzie kończyło 2 lata.
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Justka1 pisze:Czas odświeżyć temat,dawno nas tu nie było.Ostatnio pisałam o samych przykrych wiadomościach,teraz czas na milsze.

Slunićko Bebesina ,przechrzczona na Sunny,a po domowemu Kaczuszka w sobotę skończyła równo 3 lata i 2 miesiące.

Obrazek



Reszta szczurków ma się dobrze,z czego prócz dwóch dziewczynek (Kaczuszki i wnusi Drusilli) reszta to szczurki z adopcji.
Dwóch chłopców będzie kończyło 2 lata.
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Coś nie wyszło z tym linkiem.Może teraz Obrazek
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Minął już miesiąc,a Slunićko Bebesina vel Kaczuszka kończy dziś 3 lata i 3 miesiące.Za tydzień operujemy gruczolaki,bo zaczęły szybko rosnąć.Nie mamy wyjścia,bo ona jest w dobrej kondycji i chce żyć :) Prosimy i kciuki.
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Kaczuszka(Slunićko Bebesina) skończyła juz 3 lata i 4 miesiące.3 tygodnie temu przeszła operację usunięcia już sporych rozmiarów gruczolaków.Dzięki Pani Dr.Rzepce w Warszawie żyje sobie dalej w spokoju :) Troszkę schudła po antybiotyku i unieruchomieniu w transporterku podczas rekonwalescencji,bo goiła się wolno(bo jest już stara) ale trzyma się jeszcze nieźle :) Wydaje mi się,że troszkę zaczęły jej zwyrodnienia doskwierać,z którymi do tej pory nie miała problemów.Jest bardzo aktywna jak na babcię :)
Dzielna babunia :)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Hanka&Medyk »

Destra, mimo swoich ponad 2.5 roku bardzo dobrze sobie radzi :) Ostatnio narobiła nam stracha, bo wyrosło jej coś przy dolnej powiece, a potem jeszcze to podrapała tak, że krew się lała, ale szybka akcja w PV (sedacja+operacja+wybudzanie trwały może z kwadrans) i znowu mysza jest jak "nowa" :) Okazało się, że to drobny guzek trzeciej powieki. Na razie nic się, odpukać, nie dzieje, więc może się nie wznowi.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Kaczuszka czyli Slunićko Bebesina odeszła dziś o godzinie 22:00.Miała 3 lata,4 miesiące i 13 dni...
Kaczuniu leć... <*> Byłaś kochanym,miękkim jak kaczuszka szczurkiem.Mam nadzieję,że odnalazła się z siostrą Sardinką <*>.
Będę bardzo tęskniła...Kocham Cię.
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Dudulek w środę był operowany w Warszawie.Miał złączone w jeden ,trzy guzy pod paszką. Wyglądały na złośliwe.Mogły tak tylko wyglądać.Nie robiliśmy badań.

Na zdjęciu pod lewą paszką widać szycie.Swoją drogą,pierwszy raz w życiu (a szczury mam od około 20 lat) mój szczur został tak ładnie zeszyty.Szwy kryte,bez węzełków,a szczur szczęśliwy,że nie musi chodzić w kołnierzu(zdjęłam mu go po pierwszej dobie).
Obrazek

Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Izabela »

Justka, cieszę się, że już po wszystkim :) I trzymam kciuki, by nie nigdy nie wystąpiły przerzuty i by Dudulek długo jeszcze cieszył się dobrym życiem
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Durnowaty użarł mnie dwa dni przed operacją ale wybaczyłam mu ;) Jest strasznie zaborczy o miskę z jedzeniem.Jest samotnikiem,nie toleruje i nie chce innego szczura.Ma mnie ;) Jesteśmy ogólnie dobrymi kumplami.Nauczył się też robienia obrotów :P

Zdjęcie z wczoraj,bo potem został wypuszczony do swojej klatki na świeży hamaczek ;)

'Halo ! Ja tu jeśtem.Cy toś mnie widzi? Cy toś mnie wypuści? Halooo ! " ;D

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”