Osoby gotowe dać dom tymczasowy dla szczurów w potrzebie

oferuję/szukam domu dla ratowanych szczurów

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lama-Carolina
Posty: 82
Rejestracja: wt lut 11, 2014 1:59 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Lama-Carolina »

hej wam ;3
Jestem z warszawy i proponuję :
Mimo iż zbliżają sie nie długo wakacje a niektórzy z was pewnie chce gdzieś wyjechać
nie zawsze każdy może wziąć swojego szczuraska na wyjazd
Więc ja oczywiście mogę przygarnąć na określony czas ogonka (ewentualnie ogonki)
Nigdzie w te wakacje nie wyjeżdżam więc jestem w stanie opiekować sie swoimi jak i twoimi ogonkami :)
Mi i mojemu chłopakowi z którym mieszkam nie przeszkadzało by więcej ogonków
Osoby zainteresowane niech piszą , odpowiem na każde pytanie.
Jeżeli chcecie coś wiecej wiedzieć to piszcie .
e-mail szczuraski-ogonki@wp.pl
lub na pw
Arsen Salem Muffin Kuba Calvo George Antoś Feta
Liriell
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 05, 2014 8:03 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Liriell »

Witam wszystkich :)
Jak powyżej, z chęcią się zaoferuję do pomocy nad tymczasową opieką nad ogonkami. W sumie niekoniecznie tylko w wakacje, ale i później. Studiuję na bardzo niewymagającej uczelni i większość czasu spędzam z moją pociechą - ma 1,5 roku. Mi i Joko (bo tak ma na imię Szczurasek) bardzo przydałoby się towarzystwo, jednak niestety z wielkim bólem nie mogę sobie już pozwolić na drugiego :( za rok czeka mnie wyjazd za granicę.
Tak więc, jeśli jest ktoś z Krakowa lub może podwieźć swoje Ogonki to bardzo chętnie.

Wolałabym, aby były to samiczki (jedną też oczywiście się zaopiekuję), lub bezjajeczni panowie ;)
Miasto: Kraków
mail: liriell.ka@gazeta.pl
lub pw.
Awatar użytkownika
Eliskaa
Posty: 25
Rejestracja: czw mar 27, 2014 1:12 pm
Numer GG: 6355171
Lokalizacja: Łódź

Re: Opieka nad 5 samców - 6-18.09.2013 - Kraków i okolice

Post autor: Eliskaa »

Poszukuję osoby, która zapewni dom tymczasowy dwóm szczurillą. Samcowi(bezpłodny) i samiczce. PILNE!
Najlepiej w Łodzi na Bałutach!
Kolo i Chilli. - Od dnia 13.03.1014
Chilli (*)

Kakauko i Satynek - Od dnia 27.04.2016
Awatar użytkownika
Eliskaa
Posty: 25
Rejestracja: czw mar 27, 2014 1:12 pm
Numer GG: 6355171
Lokalizacja: Łódź

Przechowam - ŁÓDŹ

Post autor: Eliskaa »

Witam :D
10 miesięcy w roku mogę zaoferować hotelik dla szczurków, świnek morskich, królików, myszek i chomików.
Niestety, te dwa miesiące, w których nie mogę się oferować, to oczywiście wakacje. Sama mam wtedy problem. Możliwe, że za rok to się zmieni.
Liczba zwierzaków - dowolna, ale proszę o konsultacje :)
Płeć: Też mi to obojętne.
Zapewniam: Co najmniej wybieg raz dziennie na 1 godzinę, pod moim czujnym okiem. Zazwyczaj gdy wypuszczam moje szczurille, to nie robię nic ciekawego, więc obserwuję każdy ich ruch xD. Często szczurki jednak biegają 3 razy dziennie, ale wieczorny wybieg jest najdłuższy. Oczywiście karmienie, wymiana wody i te inne podstawowe rzeczy. Dodatkowe opcje po konsultacji z właścicielem, czyli np, jakieś baseniki(moje np. Kochają <#) itp.
Od razu napiszę, by nie było nieporozumień, że mam PSA. Na szczęście mój pies, nie gapi się już całymi dniami w klatkę, tylko czasami podejdzie, popatrzy, zaśpiewa im serenadę i sobie pójdzie. Wypuszczam szczurki z zamkniętymi drzwiami. Pies tylko niucha przez szparkę, jeżeli szczur zbliży się do drzwi. xD
W przypadku królików, też mogę wypuścić na pokój. Myszki, na łóżku, lub biurku :D. Świnki morskie, też łóżko, chomiki, po pokoju w kuli, jeżeli właściciel posiada, lub na ogrodzonej przestrzeni.
Odpowiem na pytania. By umówić się na miejsce ''w hotelu'' zapraszam na PW, lub GG
Kolo i Chilli. - Od dnia 13.03.1014
Chilli (*)

Kakauko i Satynek - Od dnia 27.04.2016
Awatar użytkownika
Eliskaa
Posty: 25
Rejestracja: czw mar 27, 2014 1:12 pm
Numer GG: 6355171
Lokalizacja: Łódź

Re: Przechowam - ŁÓDŹ

Post autor: Eliskaa »

Poprawka! Zwierzaki mogę przyjmować już od 15 - 16 sierpnia!
Mama zgadza się też na fretki i myszoskoczki :)
Kolo i Chilli. - Od dnia 13.03.1014
Chilli (*)

Kakauko i Satynek - Od dnia 27.04.2016
Awatar użytkownika
lilith90
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 25, 2014 8:44 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: lilith90 »

WROCŁAW OKOLICE
Szukam DT dla moich samiczek na okres urlopu od około 29.08-14.09.2014r. Oczywiście z klatką, ze ściółką, jedzonkiem.
Jestem z Kłodzka, więc odpowiadałyby mi również te okolice, najdalej Wrocław. Osoby, chętne mi pomóc proszę o kontakt na priv. :)
eni8
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 17, 2013 5:50 pm

potrzebna na 2 tyg. opieki dla 2 fuzzow WROCŁAW

Post autor: eni8 »

Witam
Mam z adopcji 2 fuzzy 1,5 miesięczne. Niestety okazało sie ,że chłopak i dziewczyna (!!!). Z powodu wyjazdu na urlop potrzebuję dla nich opieki od 14 -31 08. Może być razem,może być w 2 oddzielnych domach, nie za daleko od Wrocławia.
Maja dwie duże, osobne klatki, są przeurocze, łagodne, pięknie się bawią, wszystko jedzą. Dostaną pełną wyprawkę, zawsze zrewanżuję się opieką nad ogonami. Proszę pisać na pw.
Pzdr
eni8
Lethit
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 22, 2013 2:06 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Lethit »

[Warszawa] Poszukuję DT dla dwóch chłopaków na czas mojego wyjazdu w dniach 18-23 lipca. Niestety nie mam komu powierzyć opieki nad nimi, więc sprawa jest dość pilna. Samce w wieku 3 miesięcy i 1,5 roku. Byłoby miło, gdyby znalazł się opiekun z wolną klatką, ale w przypadku jej braku, gotowa jestem dostarczyć swoją. Ogonki są kochane - starszy, Nieśmiałek, to trochę bojaźliwy grubas, jest grzeczny i na wybiegu nie podgryza niczego. Młodszy, Iskier, to mały wulkanik i wymaga nadzoru. Szczury oczywiście dowiozę oraz zapewnię karmę i żwirek oraz chętnie wynagrodzę pomoc.
Awatar użytkownika
trajano
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 15, 2013 11:04 am

Re: Przechowalnia szczurków [Sosnowiec]

Post autor: trajano »

Szukam pilnie kogoś, kto zaopiekuje się naszymi dwoma bąblami (Fredek i Edek) w okresie 15 - 29 sierpnia 2014 w okolicach Sosnowca, ale najchętniej centralnie z Sosnowca. Proszę o telefon 504 604 275.

https://www.youtube.com/watch?v=cNNQ92Qw_EU
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Opieki z Łodzi dla moich pociech szukam

Post autor: Justka1 »

Szukam opieki dla moich łotrów ,wszystkich lub części na 9 dni od 25 lipca do 3 sierpnia.Mogę rozważyć odpłatność za opiekę zaufaną u odpowiedzialnej osoby.
chevaliere
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 25, 2004 5:04 pm

[Wrocław] przechowalnia dla dumbaski i jej koleżanki

Post autor: chevaliere »

Kochani!
poszukuję kogoś , kto miałby możliwość przechowania mi 2 szczuruniek, rocznej dumbaski Chrupki i jej trzymiesiecznej koleżanki Krewetki, w okresie 27.07 - 3.08. lub/oraz 6.08. - 20.08. Albo chociaż w jednym z tych terminów. Oczywiście zobowiązuję się za opiekę zapłacić.
Bardzo proszę o pomoc, ponieważ muszę wyjechać w tych terminach i nie bardzo mam cokolwiek do powiedzenia.
Aha, jestem z Wrocławia.
bardzo bym prosiła o pisanie na maila: chevaliere@o2.pl . Dziękuję!

pozdrawiam serdecznie,
Joanna oraz Chrupka i Krewetka
gawelh
Posty: 76
Rejestracja: sob sie 16, 2008 11:11 am

Re: Osoby gotowe dać dom tymczasowy dla szczurów w potrzebie

Post autor: gawelh »

Miejsce dla 3 samczyków - dom stały doswiadczenie z myszakami od 1988 roku najlepiej róznokolorowych , do 3-4 miesięcy
teraz aktualnie nie - bo Beżyk jest juz stary i musze poswiecać mu caly czas , karmic co 4 godziny i poić , glaskać
stary , je sam , nie chodzi ale czucie w łapkach ma tylko nie ma sily chodzić ,
je sam - tylko dla pewnosci pilnuje zeby pił

kontakt na gawelh@op.pl
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Osoby gotowe dać dom tymczasowy dla szczurów w potrzebie

Post autor: yss »

[Szczecin] Mogę przechować u siebie szczury na czas wyjazdu ich opiekuna.
Najlepiej samczyki, bo sami mamy chłopców, lepiej, żeby się nic się nawet nie mogło wydarzyć, ale w razie pilnej potrzeby samiczki też mogę wziąć; opieka za zwrot kosztów utrzymania (karma, ściółka, warzywka i obiadki, pranie hamaków ;) wszystko uzgadniam wcześniej z opiekunem).
Obecnie nie mam żadnej wolnej klatki - trzeba dać własną.
Wszelkie szczegóły na priv :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
helix
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 14, 2014 9:24 pm
Lokalizacja: Lubin

Re: Osoby gotowe dać dom tymczasowy dla szczurów w potrzebie

Post autor: helix »

Tak więc poszukuję DT we Wrocławiu. Na kilka dni, dla jednego szczurka - samca. Szczurek nie będzie miał klatki, tak więc miło by było, żeby osoba w DT miała go w czym trzymać. Jest to maluszek miesięczny. Potrzebowałabym też, żeby ta osoba pomogła mi w odebraniu go (ponieważ szczurek jedzie z innego miasta) i przekazałaby go do następnego transportu. Znajdzie się jakaś złota osóbka? ;D Szczegóły trzeba będzie uzgodnić.

Kontakt na pw lub e-mailowo: kawaiidesu@op.pl
Awatar użytkownika
roszpun
Posty: 36
Rejestracja: pn paź 20, 2014 3:10 pm
Lokalizacja: Ropczyce/Rzeszów

Re: Osoby gotowe dać dom tymczasowy dla szczurów w potrzebie

Post autor: roszpun »

1. Roszpun
2. Klatkę mam dość sporą, ok 78 x 47,5 x 34 cm, więc powiedzmy że na jakis czas 2-3 szczury moge przechować, płeć samiczki bądź wykastrowane samce,
*u mnie szczurki jedzą się ze mną, więc pokarm jaki dostają to chlebek warzywka, resztki z obiadu, zupy, kanapki, itp
3. Rzeszów
4. skype: ncwanek, fb: https://www.facebook.com/natalia.cwanek.1 (i na te kontakty prosiłabym pisać, gdyż pewnie nie zawsze będe zaglądać na forum)

oferta będzie ważna tak dopiero za 3-4 tygdnie, bo w tej chwili mam jeszcze młode do rozdania :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Tymczasowy”