Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: manianera »

O, to mi szczęka opadła - Warszawa, znaczy sąsiadkami jesteśmy! Oj, będę Cię namawiać na spotkanie, oj będę :D !
Przyznaj się, przeprowadziliście się żeby mieć dostęp do sensownych wetów ;) !
Świetnie, że awanturnicy już spokojniejsi! Ślemy buziaki!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: alken »

manianera pisze: Przyznaj się, przeprowadziliście się żeby mieć dostęp do sensownych wetów ;) !
i do szczurów do adopcji O0
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: zocha »

No powiem szczerze Ci najlepsi są daleko ode mnie, tzn. kawałek drogi. Mieszkam na Bielanach. Rozglądałam się za jakimiś najbliżej mnie i wychodzi na to, że chyba Oaza jest najbliżej. Sama nie wiem gdzie będę chodzić. A myślałam, że akurat co jak co, ale z weterynarzem nie będę miała problemu :-\

A co do adopcji to narazie stop. Nie mogę sobie pozwolić na więcej. Przynajmniej przez najbliższy długi czas :) Dlatego wszelkie tematy z adopcjami omijam szerokim łukiem ::)


Pochwaliłam chłopaków i już rozrabiają i bójki się toczą. Zenek coś zaczepny dzisiaj.


Manianera, ano sąsiadkami :) z chęcią się spotkam :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: zocha »

Czwórka z piątki moich chłopaków obchodzi dzisiaj urodziny.
Plastek, Biały, Adżi i Noname kończą roczek! ;D
Jako, że nie wiem kiedy urodził się Zenek umownie dzisiaj też będą jego urodziny ::) żeby nie czuł się pokrzywdzony :)

Także dla całej piątki.
Wszystkiego najlepszego moje urwisy kochane, dużo zdrówka dla Was! :-* Obrazek
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: ol. »

też się zastanawiałam co tam u Was tak długo cicho - a tu taka niespodzianka :)
dobrze, że Zenek w zamieszaniu przeprowadzki polepszył swoją pozycję w stadzie, oby to wyrównawanie szans utrwaliło się

a co do jubileuszu - Sto lat chłopcy ! taka banda to siła :D
trochę zdjęć należałoby się z tej okazji ;)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: manianera »

Z Bielan to masz kawałek do medicavetu, ale ... i tak polecam. Skoro ludzie jeżdżą do nich z Gdyni i innych Chodzieży, to i przez całą stolicę można się przejechać ;) . My mamy bliżej, bo z Muranowa. Na początku lipca mam taki luźny urlop to może się spotkamy i Cię namówię na tą lecznicę ;) :P !
zocha pisze: A co do adopcji to narazie stop. Nie mogę sobie pozwolić na więcej. Przynajmniej przez najbliższy długi czas :) Dlatego wszelkie tematy z adopcjami omijam szerokim łukiem ::)
Ja nawet jak żadnych planów ani nawet chęci adopcyjnych nie mam, to i tak muszę wszystkie te wątki obejrzeć - takie uzależnienie ;) !

Wszystkiego co radosne, zdrowe i wesołe dla całej piąteczki!!! I mizianko nadprogramowe od nas!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: unipaks »

Sto lat dla całej uroczej piątki, zdrówka przede wszystkim :-* ; niech im humor wiecznie dopisuje a każdy nadchodzący dzień będzie pełen przyjemności i radosnych wspólnych zabaw! :)

Miło czytać, że nastroje w stadku się poprawiły w nowym miejscu; niech Zenek nabiera pewności siebie i zyskuje sympatię wszystkich chłopaków. Wierzę, że to będzie niedługo zgrana, fajna paczka! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: zocha »

Dziękujemy serdecznie za życzenia! :-*

Ostatnio coś zaniedbałam nasz temat, a i w waszych mam zaległości :-[

Dzisiaj wrzucam trochę zaległych zdjęć, jeszcze z Irlandii. Żebyście o nas nie zapomnieli ;)

oswajanie z transporterem :)
Adżulek
Obrazek

Zenek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i inne
Noname
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Adżulek
Obrazek :)

chłopaki tańcują ;)
Obrazek

Noname jak zwykle nienażarty, okupuje miskę ;) Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: ol. »

http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4835.jpg ćwieczenia na zgrabność :)
(jakie degasowskie ujęcie chłopców - i przez tematykę i przez to wyjście z kadru !)
http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4859.jpg i ćwiczenia na tężyznę :D

http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4832.jpg jak zamknę oczy (a cóżbym miał nie zamknąć ;) ) kamuflaż będzie doskonały !
http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4823.jpg - "no to kiedy lecimy ?" 8)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: manianera »

A ja miałam okazję widzieć urwisy nie dość, że na nowych włościach, to na żywo :D ! I są przecudni - takie ciaptaki! Wszyscy są nieziemsko urokliwi, ale Zenek - on jest tak przystojny, że żal serce ściskał, że nie mogłam go ukraść i wynieść w torebce ;) !
http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4823.jpg , http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4855.jpg - jak tu się nie zakochać w takim pysiu :-*
http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4837.jpg - widziałam, potwierdzam, to jest jego miejsce na ziemi ;)
http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4813.jpg - Adżi tęsknie spogląda... do klatki?! Moje to z klatki tęsknie patrzą za wolnością :) !
Miziaki dla wszystkich!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: zocha »

Manianera, dziękujemy za odwiedziny i za te smakołyki! :) Chłopaki jak ich później jeszcze wypuściłam z klatki to tylko chodzili i szukali po kontach jakiś ukrytych jeszcze resztek i tylko sobie nawzajem zabierali :D A potem się rozkręcili i wszędzie było ich pełno, nagle sobie przypomnieli o wszystkich zakazanych miejscach :)

A Plastek dzisiaj coś oszalał. Łazi za Zenkiem cały czas, atakuję go od tyłu (włazi na niego), trochę się posprzeczają, a potem kładzie się koło niego i tak leży. Gdy tylko Zenek gdzieś odejdzie ten z powrotem chodzi i go szuka i tak cały czas.
Gdy Biały próbuję atakować Zenka ten go broni i atakuje Białego. Nie wiem co mu dzisiaj odbiło. Normalnie chłopak oszalał.
Zenek biedy nie może się opędzić dzisiaj od niego. Mam tylko nadzieję, że Plastkowi całkowicie nie odbije bo u niego to wszystko jest możliwe.
ol. pisze:http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4835.jpg ćwieczenia na zgrabność :)
(jakie degasowskie ujęcie chłopców - i przez tematykę i przez to wyjście z kadru !)
hehe, rzeczywiście coś w tym jest ;) :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: Blanny »

http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4823.jpg Mój ulubieniec. :-*

Nie zaglądałam wcześniej na forum (ach, ta sesja!), więc... spóźnione WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :) Całuję wszystkie piękne nochalki! Oby zdrówko dopisywało. :)

O kurczę, Plastek, trzymaj się w ryzach! :P Wiesz, mi się wydaje, że skoro przeprowadzka, nowy teren, itd., to może on po prostu jeszcze raz hierarchię ustala... To wydaje mi się całkiem prawdopodobne. Stąd by było takie dziwne zachowanie. ;)

Fajnie, że przeprowadziliście się do Warszawy. I nie żartuj, z Bielan nie jest tak daleko do np. MedicaVetu! Ja dojeżdżam do niego ponad 40km. 8)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: unipaks »

Fajne fotki, jeszcze by się jakaś relacja z życia stadka przydała :) ::)
http://i930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_4855.jpg :-*
Wygłaszcz urwisy :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: zocha »

Ale nam się tu trochę zakurzyło ::)

Dziękuję uni za pamięć :-*
Blanny dziękujemy za życzenia! :-*

A co tam u nas? Żyjemy sobie pomalutku. Chłopaki jak to chłopaki, raz jest spokój a innym razem nie mogą się dogadać.
Parę dni temu Białemu coś odbiło i zaczął się wszystkich czepiać i atakować. Normalnie go nie poznawałam. Chodził taki nabuzowany, nawet za kabel od ładowarki do laptopa się zaczął brać, co wcześniej nigdy tego nie robił.
Po kolejnym ataku na któregoś zamknęłam do w małym transporterze. I jak zawsze tego nie znosi i od razu zaczyna obgryzać każdy transporter (zresztą już oba transporty mam przez niego nieźle pogryzione) tak teraz po prostu się położył i leżał sobie tak spokojnie. Byłam w szoku, myślałam że może coś mu się stało, bo to do niego nie podobne :) Ale posiedział tak chwilę, wypuściłam go i było już ok.
Widocznie miał jakiś gorszy dzień i potrzebował spokoju ;)
Ogólnie ostatnio nie ma większych spięć, co mnie bardzo cieszy. Pewnie jak to napiszę to zaraz się zbuntują, no ale cóż ;)
Od jakiegoś czasu wprowadziłam Zenkowi ćwiczenia polegające na przewracaniu go na plecki :) Zenek należy do szczurów, które nie znoszą głaskania po plecach ani dotyku przez inne szczury w tym miejscu. Czasami przez to powstawały spięcia i bójki. Mimo, że żaden nie chciał zrobić mu krzywdy, on odraz się jeży.
Wydaję mi się, że jest mała poprawa. Biorę go na kolana, przewracam delikatnie i kładę na plecy. Miziam chwilę po brzuszku (co wydaję mi się, że lubi), zostawiam w spokoju i pozwalam żeby sobie poszedł. Robię tak dwa, trzy razy. I co jest najfajniejsze to po tym jak ucieknie za chwilę wraca i z zaciekawieniem przychodzi do mnie.
Gdy sobie przypomnę jak było na początku jak Zenek do nas przybył i patrzę na niego teraz jestem szczęśliwa, że u nas jest. Zrobił duże postępy. Gdy wezmę go na ręce daję się głaskać. Czasami nawet daję mi buziaki, co nie zdarza się żadnemu innemu szczurowi w naszym domu :) Gdy usiądę na podłodze przychodzi do mnie, wspina się i łazi po mnie z zaciekawieniem zwiedzając całą mnie :D
Uwielbiam go miziać po tym jego słodkim pysiu :)
Jego relację z Białym są różne, ale ogólnie jest lepiej niż było w Irlandii. Czasami jeszcze są jakieś większe spięcia, ale przez większość czasu potrafią zachowywać się normalnie. Oczywiście Biały codziennie go goni. Czasami jak go nie może znaleźć łazi po całym pokoju, wchodzi do klatki i tak w kółko. Śmiać mi się z niego chce jak tak go szuka i biedny nie może go zlokalizować. Wie, że tu był a nagle się rozpłyną :D Czasami potrafią siedzieć w jednym miejscu bez żadnych spięć, a innym razem nie da mu spokoju póki nie zagoni go do klatki. A potem widać np. jak siedzą w klatce i Zenek iska Białego. I kto ich zrozumie :)

Trochę mi chłopaki przytyły chyba. Szczególnie Zenek. Ostatnio zamówiłam Time, ale po skończeniu tego opakowania przerzucimy się na jakiś granulat. Chłopaki nie chętnie chcą go jeść, ale nie będą mieli wyboru :)

U pozostałych urwisów bez większych zmian.
Plastek jak to Plastek rozsiewa tylko czar i nic więcej. Kochany ten Plastikon jest :)
Adżi się trochę rozbrykał i czasami rozrabia. A gdy wkładam rękę do klatki to mnie pogryza. Czasami nawet mocno, ale jak tylko powiem, że nie można potem już tego nie robi.
Noname leniuszek mój kochany. Wydaję mi się, że trochę schudł szczególnie w porównaniu do reszty (muszę ich w końcu zważyć) Czasami jak mu coś odbiję to się pastwi nad resztą, a jak Ci się nie dają to się puszy, robi dwa razy większy i nie daję im spokoju. Potrafi czasami być bardzo zawzięty.

To chyba tyle na razie z wieści. Niebawem postaram się wstawić zdjęcia, bo mam ich trochę. Większość zaległych, bo ostatnio coś obijam się z robieniem zdjęć chłopakom.
Pozdrawiamy serdecznie! Mam nadzieję, że jeszcze tu ktoś zajrzy :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane urwisy...

Post autor: zocha »

Wrzucam zdjęcia może chociaż one wzbudzą jakieś zainteresowanie ;)

Większość jeszcze zaległych, z Irlandii (nie wiem czy któreś z nich już wrzucałam, mam nadzieję, że nie).

moje słodziaki Adżi i Noname
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
z Plastkiem do towarzystwa
Obrazek Obrazek

Zenek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

z podróży do Polski
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

i w nowym domku ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam jeszcze gdzieś filmiki z podróży. Muszę poszukać to wrzucę :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”