Moja Frytka,Beata i Farbka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Niestety,już klamka zapadła.
Jutro je oddajemy do zoologa :'( .
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: alken »

tak, Beata może sobie by z wężem poradziła ale nie z terrarystą, który przed nakarmieniem pupila bierze szczura za ogon i wali nim o blat stołu zeby go ogłuszyć i żeby węża nie pogryzł. a duże szczury też węże jedzą, bo sa i duże węże.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: smeg »

Do którego? Mógłbyś podać, na jakiej jest ulicy?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: noovaa »

A co Ci szkodzi przekazać je jutro do dobrego domu !?

Co one Wam takiego strasznego zrobiły że tak bardzo zależy Wam na ich cierpieniu!
Robicie wszystko żeby te szczury padły w strasznych mękach! Za co!?
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Nietoperrr... »

Axen97 pisze:Niestety,już klamka zapadła.
Jutro je oddajemy do zoologa :'( .
Kpiny sobie robisz ze wszystkich tu obecnych.Sam jesteś jedną,wielka kpiną...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: sr-ola »

Axen97 pisze: A kiedyś pisaliście:
"Młode szczury szczególnie schodzą na karmę,bo większe mogły by węża nawet zabić".
Axen, jak terraryście zależy na bezpieczeństwu węża to najpierw szczurka zabije i poda martwego. Fajnie, że masz dobre zdanie na temat zoologa ale weź poprawkę, że możesz się mylić. Zresztą- tak czy siak szczurki mogą trafić do złego domu.Przecież sprzedawca nie robi wizyty "przedkupnej" w domu kupującego.

Dlaczego nie chcesz się zgodzić, żeby ktoś do Ciebie przyjechał po zwierzaki? Ani nie musisz ich zanosić do zoologa (bo przecież jest minusowa temperatura) ani tracić czasu. Maluchy dostaną dobry dom a Ty będziesz mógł o nich czytać tu, na forum.
Axen97 pisze:Nie lepiej się modlić,i mieć nadzieję ,że szczur trafi do miłego domu?
Po co się modlić? Tu masz pewność do kogo szczury trafią.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Paul_Julian »

Axen, rusz glową. Ludzie na karmę dla węża kupują króliki. Kumasz? krółiki. Bo mają np 2 metrowego węza, który raz na kilka tygodni musi takiego królika wciągnąć.

Ludzie chcą podjechać i wziąć Twoje ogony. To Ty masz to gdzieś. I kto tu chce dobrze dla Twoich szczurów?
I tak Ci nikt nie wierzy, ani w to, ze je oddasz, ani w to że teraz tak strasznie rozpaczasz.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Niestety znacie zdanie mamy na temat forum i odpada,żeby ktoś je zabrał.Dobrze,że przynajmniej udało mi się coś wskórać.
Jeśli mi nie wierzycie,to co mam zrobić,żebyście uwierzyli?Wstawić swoje zdjęcia,jutro zdjęcia pustej klatki czy co,bo ja już nie wiem?
Zresztą chcaiłem usunąć konto na tym forum.Skoro kończe z szczurzą pasją,to po co mi tu konto?
:-[
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: sr-ola »

To podaj zoologa do którego oddajesz szczurka, może ktoś po nie podjedzie i je odbierze jeszcze jutro.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: alken »

ja jestem za tym żeby przestać się z nim bawić w ciuciubabkę, zamknąć ten temat żeby nie podnosił nam ciśnienia a jutro rano noovaa zadzwoni do szkoły i w realu się tym zajmiemy

pasję to ty masz, do dręczenia zwierząt.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: sr-ola »

Właśnie chciałam napisać, że Wy zieloni macie ogromną cierpliwość. Ja bym dała chłopakowi chyba bana.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: szczurzyca. »

No ja ... Nietoperku, ja Cie na kolanach blagam: zanim go udusisz tak do konca to daj mi dobic, prosze. Sprawisz mi tym dzika satysfakcje.
Tomku, ja bym tam najchetniej podjechala i teraz, ale noe moge. I ty moj drogi sie ciesz, bo przy spotkaniu bym Ci leb ukrecila, draniu.
Klamka zapadla?! Przed chwila chxiales tydzien czekac na wizyte u weta, a teraz nie mozesz ich dnia przetrzymac?!
Lepiej idz je uspic, skoro juz wychodzisz z domu!
Koniec, bo zaczne klnac.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: alken »

poza tym Axen, czy ty masz kapustę zamiast mózgu? co cię obchodzi zdanie mamy na temat forum? umawiasz się z kimś z forum po odbiór, ktos przyjezdza ci pod dom, wynosisz szczury i już, mama nie musi ci asystowac i za reke trzymac
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Nietoperrr... »

To daj adres sklepu.
Jak nie dasz,to znaczy,że kręcisz i wcale ich nie oddajesz.Nie dasz.Numeru mamy też nie dasz.
Ale i tak kręcisz od samego początku.
Zasłaniasz się mamą,nic nie robisz w kierunku Twoich szczurów.Jesteś sadystą,gorszym od terrarysty,albo prowokatorem,który ma niezły ubaw na tym forum.Bo tu ludzie tacy śmieszni są jak nie wiem co,bo chcą ratować szczury...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

alken,o co Ci chodzi?
Przecież oddaje szczury.Sami prosiliście,żebym oddał.
Chciałbym zamknąć ten temat.
To dajcie bana...i tak nie będe już korzystał z tego forum
:'(
Niestety znacie zdanie mamy na temat forum i odpada,żeby ktoś je zabrał
Czytanie ze zrozumieniem....
Nie wiem na jakiej ulicy znajduje się zoologiczny.Po prostu znam Łańcut,ale ulic już nie.
Nawet nie pamiętam na jakiej ulicy jest moje gimnazjum...
PS:Nie...i wcale się nie skapczy,że pod dom przyjechał samochód,nie wcale...mamy z przodu domu kamyki,więc to strasznie słychać,jak ktoś podjeżdża.
PSS:Ja na forum przez cały czas pisałem prawdę,i piszę prawdę.Od samego początku!
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”